Zamknięty wątek
Strona 7 z 18 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 175

Wątek: Konta premium - opinie i komentarze

  1. #61
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Więcej informacji nt. Kont Premium pojawi się na serwerze testowym już niedługo. Na chwilę obecną mogę napisać tylko tyle, ze wartość "100 Klejnotów" na screenie odnosi się do Klejnotów, które były dostępne na koncie w momencie robienia screena, nie jest to cena Konta Premium na 7 dni.

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    I po ptokach

  3. #63
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W większości gier konto premium było za realne pieniądze i zapewne tutaj tak będzie. Nie ma się co czarować, że będzie to tanie. Za darmo nie ma już nic.

  4. #64
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    wg mnie premium na tydz będzie kosztowało ok 800klejnotów tak żeby realny koszt był w granicach ok 10zł (wiadomo że większość kupuje klejki tylko wtedy jak jest +100% stąd taka cena)
    Wiedziałem że w końcu to wprowadzą bo chyba im obroty spadają
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 01.08.2013 o 08:16

  5. #65
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pomysl calkiem OK, a ze zwyczajowo musze na cos ponarzekac, to chyba tylko na to ze ktos kto wymyslil bonusy do dzialania premii chyba za bardzo nie wiedzial czemu to ma sluzyc i czy komukolwiek pomoze.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #66
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Więcej informacji nt. Kont Premium pojawi się na serwerze testowym już niedługo. Na chwilę obecną mogę napisać tylko tyle, ze wartość "100 Klejnotów" na screenie odnosi się do Klejnotów, które były dostępne na koncie w momencie robienia screena, nie jest to cena Konta Premium na 7 dni.
    Tak czy siak xaar zawsze nie dokładny jesteś, ale już informujesz nas to informuj do końca

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    Dzis aktualka na testowym. Wszystko sie wyjasni.

  8. #68
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja w w grach przegladarkowych zawsze staralem sie miec KP, dawalo ono spora przewage A na zainwestowanie paru PLN by grało sie przyjemnij mnie stac. Mysle ze cena tu bedzie dosc znaczna bo te KP daje spory bonus. Czekam na wiecej informacji.

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kadMoholik Zobacz posta
    Ja w w grach przegladarkowych zawsze staralem sie miec KP, dawalo ono spora przewage A na zainwestowanie paru PLN by grało sie przyjemnij mnie stac. Mysle ze cena tu bedzie dosc znaczna bo te KP daje spory bonus. Czekam na wiecej informacji.
    Dla kogoś kto rozpoczyna swoja przygodę napewno ma ono sens, ale dla kogoś kto ma 50 lvl i większość budynków na 5 lvl, nie potrzebuje kolejnych silosów i młynów... no już nie jest takie wartościowe, bo raczej nie gra się by "zarabiać"... Mogli by jednak wprowadzić kolejne lvle - przecież nie muszą dodawac nowych budynków - wystarczyło by gdyby co kolejny lvl możną było podnieść istniejące budynki na kolejny np 6 i 7 lvl... mogli by wprowadzić bonus do broni by jednostki były silniejsze i tym samym wprowadzić trudniejsze przygody, ale nie tka żeby trzeba było 5k rekruta i 2k konnych stracić bo to nie ma sensu zwyczajnie... Ta gra ma jeszcze duży potencjał, byle tylko ten potencjał mieli ludzie, którzy tworzą ją i rozwijają. Gra ma sprawiać przyjemność, a nie denerwować, że tydzień produkowałem wojsko, żeby dostać dosypkę zboża Tu jest dużo do bilansowania, bo ile można robić tego samoge byka czy CR?

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Cena konta moze przeciez wynosic mniej niz 100 klejnotow, jestem pewny, ze ta wartosc nie znalazla sie na screenie przypadkowo.

    Fakt jest taki, ze wbicie 50lvl zajmuje srednio 1-1,5 roku, jesli chca wprowadzic jakies nowosci dla leveli 50+ to lepiej zeby tych 50 bylo jak najwiecej. Mogliby poprostu zwiekszyc ilosc expa z przygod, ale w ten sposob sciagaja dodatkowa kase.
    Ktos tu pisal o 800 diasach za tydzien premki, czyli 40zl za miesiac jak to jest w innych produkcjach. Porownujac te inne produkcje, do TSO czyli ilosc contentu, ilosc pracy wlozonej, i serwery jakie sa potrzebne to ciezko zanlesc tu jakies podobienstwa, poza takimi ze to i to to mmo. W TSO mozesz miec ping nawet 1000 i nic specjalnego sie nie bedzie dzialo, natomiast w dynamicznym mmo ping ponad 100 wyklucza cie praktycznie z gry. Wiec na utrzymanie serwerow BB wydaje pewnie ulamek tego co inne dynamiczne mmo.
    Juz nawet nie pisze ile zdarto z nas kasy na rozne patenty itd. Sa gry mmo buy to play za ktore placisz przy kupnie 150zl i grasz ile chcesz i jak dlugo chcesz bez roznych item shopow.
    Wiec jesli koszt premki bedzie wiekszy niz 10zl za miesiac to bedzie to ewidentne zdzieranie kasy z ludzi, bo wystarczy popatrzec ile ten projekt juz zarobil a ile oferuje. Mozna odniesc wrazenie, ze pracuje nad nim gora 2 ludzi, bo ilosc nowego contentu jaki zostal dodany przez te 1,5 roku jest poprostu smieszna.

Zamknięty wątek
Strona 7 z 18 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.