Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Ujemna liczba osadników ??

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2013
    Posty
    16
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Serwis odpowiedział :

    "Uprzejmie informuję, że z logów w naszym systemie wynika, że w momencie wysłania zgłoszenia oraz zrzutu ekranu miałeś aktywną przygodę i nie wszyscy Twoi osadnicy znajdowali się na wyspie.
    Dlatego bardzo proszę raz jeszcze, po wcześniejszym wyczyszczeniu podręcznej pamięci przeglądarki i plików cookies, o przesłanie zrzutu ekranu, tym razem jednak w załączniku zapisanym w formacie .jpg.
    Bardzo proszę także o informację czy w ostatnim czasie usuwałeś jakiekolwiek budynki mieszkalne lub pracownicze? Bardzo proszę również o informację od kiedy ten problem występuje?
    Za wszelkie niedogodności najmocniej przepraszamy i dziękujemy za współpracę.
    Życzymy miłego popołudnia."


    czyli PRAWIE rozwiązał problem.
    Moim podstawowym błędem było wysłanie pliku w formacie jpg , a powinno być jpg.
    Za to, że do ticketa nie można (ja nie mogę ?) niczego dołączyć, więc zamieszczam linki do forum (legalnego chyba) to błąd.
    kolejny błąd - to że zacząłem jakąś przygodę.
    A za to, że nie zauważyłem od kiedy występuje problem (z dokładnością co do sekundy), chyba dostanę bana, albowiem "W celu świadczenia najwyższej jakości usług.."

    Do rzyci z tą grą
    Ostatnio edytowane przez Richard_3 ; 30.07.2013 o 00:03

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    168
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Richard_3 Zobacz posta
    Do rzyci z tą grą
    Proszę cię, jesteś stereotypowym przykładem awanturującego się klienta. Support to nie jasnowidze, dostałeś konkretne pytania to wypada na nie odpowiedzieć. Do odpowiedzi na email supportu bez problemu można dołączyć załącznik, bo niby dlaczego miałoby byc inaczej?

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2013
    Posty
    16
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Support zachował się bardzo ładnie, przesłuchał mnie, kazał przysyłac dokumentację komputera, udowodnić równania Maxwela i cztery zdjęcia na dowód że nie jestem wielbłądem... po czym przysłał mi gratis 185 osadników.

    Oczywiście błędu nie poprawił.
    Obecnie mam pracujący osadnicy : minus 191

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie -2, a było -5.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Schowek02.jpg, 
wyświetleń: 102, 
rozmiar: 17.6 KB, 
ID: 1518.  

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.04.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Richard_3 Zobacz posta
    Support zachował się bardzo ładnie, przesłuchał mnie, kazał przysyłac dokumentację komputera, udowodnić równania Maxwela i cztery zdjęcia na dowód że nie jestem wielbłądem... po czym przysłał mi gratis 185 osadników.

    Oczywiście błędu nie poprawił.
    Obecnie mam pracujący osadnicy : minus 191
    Bez przesady...

    U mnie sprawa jest w toku, dostałem podobną odpowiedź. Konserwacja czwartkowa nie pomogła jak pisał support a problem został zgłoszony gdzieś dalej więc czekamy. P.S nie mogę budować wojska póki nie dodam osadników http://img809.imageshack.us/img809/8316/nka3.jpg
    Ostatnio edytowane przez INSANITYd ; 02.08.2013 o 04:25

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.