Zamknięty wątek
Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 168

Wątek: Następny event !!!

  1. #111
    Osadnik Awatar Barbarion
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Najlepsze jest to że dostaniemy dokładnie tyle samo co Grecy, którzy nadmuchali zaledwie 10% balonów, nie dostali się do pierwszej tury i w nagrodę połączono ich z 4 serwerami! To jest dopiero "socjalizm i idiotyczne tezy o kolektywie pracy"! Oczywiście ten socjalizm jest inny dla nas i dla nich.

  2. #112
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak sie odwołujecie do historii Polski, ale mi się wydaje że nasz kraj większych krzywd doznał od wschodniego sąsiada, ale jakoś nie widzę narzekań na Rosję, a nie czekajcie przecież rosyjskie serwery są gorsze niż nasz w TSO więc spoko

    Śmieszne jest to nawiązywanie do historii i życie przeszłością, to co sie wydarzyło to fakt i nikt tego nie zmieni. A to jest gra przeładowarka, mająca dawać jakiś rodzaj rozrywki.

  3. #113
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Barbarion Zobacz posta
    To jest dopiero "socjalizm i idiotyczne tezy o kolektywie pracy"! Oczywiście ten socjalizm jest inny dla nas i dla nich.
    Jaki socjalizm ? Socjalizm zaklada redystrybucje dobr, tutaj co najwyzej komputerowo wygenerowanej waluty ktos dostanie tyle co Ty, nikt na niczym nie traci.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #114
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Naszych sąsiadów zostawcie w spokoju bo lepszych mieć nie możemy
    Ci z lewej dają nam pracę i dobre auta , z dołu tanie słodycze i alkohol Ci z prawej tanie paliwo i papierosy no jak można na nich narzekać!!!
    O dziewczynach ze wschodu co pomagają się zrelaksować kierowcom po długiej podróży nie wspomnę
    A na poważnie BB robi co chce , zalicza kolejne wpadki , totalna amatorka a najgorsze bo wy się kłócicie przez nich miedzy sobą ...do tego wiążecie głupią grę z II WŚ ...
    Ja wziąłem trochę dystansu do tej gry i dobrze na tym wychodzę polecam Wam to samo.

    PS>W końcu zrobili coś dla 50lvl zobaczymy 1sierpnia jak to wyjdzie
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 24.07.2013 o 11:43

  5. #115
    Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Zajadek, jedna strona medalu jest taka, że nie pasuje to tylko naszym rodakom. Niemcom jakoś pasuje. (...)
    Co i rusz widzę narzekanie, że tylko nasze serwery narzekają na event - wiadomo, jak to Polacy: nic nie pasuje i patrzą tylko jak to sie nie narobić a zarobić. Dla wszystkich, którzy jeszcze tak twierdzą mam prawdziwą niespodziankę!

    Parę przykładów z innych forów:

    Spoiler

    Personally i'm glad it's over, the lagg has been terrible for the last few weeks, the whole event was a disapointment just a lot of clicking for a resource sink, it''s funny watching those trying to enjoy it, talk about the blind leading the blind, it's sad that people juust let BB screw them around, BB blatantly lied cheated and gave the german servers an advantage, they ony want your money, this wasn't a birthday event it was just another of BB's money making cons
    >>> mniej więcej o tym, jak ktoś się cieszy że to juz koniec bezsensownego klikania i że BB oszukuje.

    Stunk/fail
    Unless you were on a German server.
    >>> totalna porażka, no chyba ze grasz na niem. serwerze [wolne tłumaczenie mojego autorstwa]

    a complete waste of time. a cock up from start to finish,then to add insult you can sell 500 balloons for 1 gold coin. if i was you i would give up the day job and turn to comedy night clubs it suits you
    >>> Od początku strata czasu, a na koniec można se zrobić 1 monetę z 500 balonów; lepiej było od razu dać sobie spokój.

    Entierement d'accord.
    C'est vraiment dommage que BB, malgré ses bonnes intentions (du moins j'essaye de m'en convaincre), nous laisse toujours cet arriere gout de travail bâclé. 20 ans c'était pas rien et ça méritait mieux, mais je ne vous cache pas que si au début de l'évent j'étais tete dans le guidon, je me suis vite découragé non seulement parce qu'il y avait un manque de transparence sur les regles du jeu, mais aussi par ces manipulations dont le nombre de clics ne donnaient pas l'impression de s'amuser mais plutôt d'etre une corvée. Je félicite toutes celles et ceux qui ont tenu le choc jusqu'au bout.........(...).
    >>> Wstyd, że BB mimo dobrych chęci (a przynajmniej staram sie w to wierzyć) miało tyle niedociągnięć i niedoróbek. O ile na początku entuzjastycznie podchodziłem do eventu, to szybko się zniechęciłem, nie tylko przez brak przejrzystych zasad, ale przede wszystkim przez przez to niekończące sie klikanie. To nie jest dobra zabawa, to raczej jest chore. Dziękuję wszystkim, ktorzy wytrzymali to do końca.

    Je ne comprend pas pourquoi il est si dur d'avoir une réponse par rapport a la constitution des groupes... Soit il y eu une regle bien
    précise et qu'il nous la donne, soit ça a été fait un peu en "freestyle". Etant donné que cette question a été posé dés le premier jour
    de l'event et qu'aucune réponse n'a encore été apportée, je pencherais plus pour la seconde... Y a t il au moins quelqu'un chez Ubi ou BB qui sache
    comment les groupes on été fait ??
    >>> Nie rozumiem, dlaczego tak trudno dostać odpowiedź na jakiej zasadzie były tworzone drużyny? Były jakieś zasady czy pełen freestyle? To pytanie padło już na początku eventu i zostało bez odpowiedzi. Czy w Ubi/BB jest ktokolwiek, kto wie jak to zostało wymyślone?

    Auch verstehe ich die große Aufruhr über die Rangliste nicht, klar musste BB nochmal nachbessern und sicherlich, da stimme ich zu,
    wäre es schön gewesen, wieviel Ballons 1% gewesen wären, aber wenn ich ehrlich bin, selbst wenn BB die zahlen veröffentlicht oder im nächsten Event nur Zahlen oder beides anzeigt, oder wie auch immer... es wird bestimmt auch dann welche geben, die das nicht so recht nachvollziehen
    können oder suspekt finden oder denken, das andere mal wieder "bevorzugt" oder "gesponsert" werden, es wird also immer etwas geben,
    in dem jemand etwas negatives sehen wird!
    >>> dlaczego nie podano ile balonów to 1%? Na przyszłość powinny być czytelniejsze zasady.

    (...) Mein Fazit. Nette Idee, aber ungerechte und mangelhafte Ausführung. Die ganzen BUGS und Fehlerchen lassen einen arg zweifeln und nicht
    zu wissen was wirklich berechnet und erbracht werden muss macht es nicht besser.
    >>> Fajny pomysł, ale liczenie było błędne i niesprawiedliwe. Te wszystkie bugi i niejasne liczenie zostawiają bardzo złe wrażenie i powinno to być zroobione lepiej.


    Tak można jeszcze dłuuugo, jak ktoś nie wierzy to reszta tutaj, wraz z małą pomocą:
    ://forum.thesettlersonline.com/threads/24416-Feedback-20th-Anniversary!/page39
    ://forum.diesiedleronline.de/threads/94212-Jubiläums-Event-Feedback/page301
    ://forum.thesettlersonline.fr/threads/25761-Compétition-20-ans-de-Settlers-vos-réactions/page41
    ://translate.google.pl/

    Jak widać, inne serwery wyglądają podobnie jak nasz i 'biadolą' na te same tematy co my: nieczytelne zasady, event miliona kliknięć itd. itp. Nie znalazłam tylko 'wrzucę jak mi zapłacicie'

  6. #116
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Igel_5 - okej, wiadomo że event szczytem dobrej zabawy nie był. Ale jest coś o czym warto wspomnieć, a Ty o tego nie bierzesz pod uwagę.
    Wiadomo, że każdy ma wolność wyboru, to że gram w TSO nie znaczy że muszę brać udział w eventach. Mogę mieć gdzieś dobro ogółu wynikające z wzięcia przeze mnie udziału w wydarzeniu. Ale jest różnica pomiędzy olaniem eventu (sam to zrobiłem po 2,5 tygodnia), a próbą zarobienia na evencie. Sprzedawanie wody za 150 monet to już jest chamstwo. Nie bronię nikomu, a i nikt nie musi akceptować takiej oferty. Ale ile było takich oferta na handlu ? Czy to czegoś nie mówi o naszej mentalności ?

    Żeby była jasność uważam, że ten event to najgorsze wydarzenie specjalne jakie miało miejsce dotąd w tej grze.

  7. #117
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    127
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow Zobacz posta
    A na poważnie BB robi co chce , zalicza kolejne wpadki , totalna amatorka a najgorsze bo wy się kłócicie przez nich miedzy sobą ...
    Trafiłeś w sedno sprawy. Tak niewiele wystarczy żeby ludzi skłócić :/ I mi się głównie z tym ten event będzie kojarzył.

    igel_5 - brawo, głos rozsądku

    A orce7 też dajcie spokój, bo ma sporo racji, mimo że może nie najdelikatniej to ujął. Może nie trzeba było do II WŚ nawiązywać, ale nie ma sie o co obrażać bo akurat to, że jak coś każą, to Niemiec bez pytania zrobi, a Polak też zrobi, tylko że dokładnie odwrotnie, jest ogólnie wiadome oraz przez wieki zostało zilustrowane licznymi dowcipami z serii "Polak Rusek i Niemiec..." Oczywiście mowa o stereotypowym Niemcu i stereotypowym Polaku (żeby znowu nie było), ale w każdym stereotypie jest sporo racji, prawda?
    Cytat Zamieszczone przez orka7 Zobacz posta
    Nie przyszło wam do głowy że może to dobrze że nie ma takiej zgody na robienie pierwszego, lepszego gówna które nam ktoś podsunie pod nos? Bo zabawa, zabawą ale czas kosztuje zawsze.
    No właśnie?

  8. #118
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Katrin3 tylko dlaczego Polacy bojkotują każdy event jaki BB wymyśliło. To źle, to niedobrze. To jeszcze gorzej. Ja się nie kłócę przez nich i chyba nikt z nikim po prostu piszemy co uważamy. Ale ja widzę jaką postawę przyjęli ludzie na moim serwerze. Oleję event i jeszcze postaram się wycisnąć innych graczy, którym zależy na nim, jak cytrynę. Na innych polskich było to samo.

  9. #119
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    127
    Serwer
    Kolonia
    Jeśli ktoś wykorzystywał event do wzbogacenia się czyimś kosztem, to jest to godne potępienia. Tylko dlaczego znowu(!) piszesz że "Polacy"? Byłeś na zagranicznych serwerach, widziałeś że tam tego nie było? Jak tak, to spoko.

    Po drugie - co masz na myśli pisząc ze Polacy bojkotują każdy event jaki BB wymyśliło? Z tego co ja wiem, we wszystkich eventach jakie były wcześniej, braliśmy udział. To typowo "polskie" marudzenie na forum bywa irytujące, ale zauważ że rzadko jest bezpodstawne. A przede wszystkim, narzekanie nie oznacza jeszcze bojkotu. Bojkot = masowe "nie robimy".

    Z przytoczonych wyżej przez igel5 przykładów wynika, że te same rzeczy są w podobny sposób komentowane/oceniane na wszystkich wersjach językowych forum. Mimo to ciągle czytam że "Polacy... coś-tam".
    Paranoja.

  10. #120
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Jak pokazał ewent balonowy trzeba byc ostatnim b3bilem by brac udzial w tych ewentach. Ewenty sa robione pod Niemcow by bnagrody zgarniali a "głupie Polaczki" niech klejnoty kupuja. Ja juz w ewencie serwereowym nie wydam nawet wiadra wody wydałem z 500000 balonow a nie dostałem komletnie nic. BB wygrało w balonach bo zrobiło Nas Polakow w Mega balona

Zamknięty wątek
Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.