Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 64

Wątek: Multikonta i spam na globalu

  1. #31
    Osadnik Awatar Barbarion
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dzisiaj znowu spamuje toprzezmagente33 . Tym razem na tapecie sutki. Myślę, że najprawdopodobniej ma kompleks Edypa

  2. #32
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Chyba jedynym rozwiązaniem problemu jest temu gówniarzowi kilka spraw „wyjaśnić osobiście”

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.07.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ludzie nie denerwujcie sie, problem stanowicie wy, jezeli kozystacie z jakiegos kanalu do czatu pojawia sie nowa osoba smapujaca, /ignoreadd nickname i po problemie, ctrl+c i operacja trwa 10 s=] jezeli nie to macie czat gildijny =]

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Boskicom Zobacz posta
    Chyba jedynym rozwiązaniem problemu jest temu gówniarzowi kilka spraw „wyjaśnić osobiście”
    Liczymy na Ciebie twardzielu. Daj znać jak poszedł wjazd "na chatę"

    Sytuacja trwa kilka dni. Nawet na pirackich prywatnych serwerach obsługa sobie w mig radzi z takimi przypadkami, nie widziałem jeszcze tak amatorskiej obsługi gry jak w TSO. Żeby w prawie już tydzień nie poradzić sobie z gimbusem spamującym na czacie, łapy opadają.
    Ostatnio edytowane przez Mahoo ; 01.07.2013 o 15:14

  5. #35
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Może ten gimbus kupuje klejki? I jako gracz premium jest 100x więcej wart niż gracz, grający tylko za darmo bez klejek?

  6. #36
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A masz skuteczniejsze rozwiązanie? jak tak to słucham. Ja podałem przynajmniej propozycje rozwiązania problemu - nigdzie nie pisałem że ja to mam zamiar zrobi, może by się znalazł jakiś życzliwy sąsiad . Banowanie nie pomaga, blokadę IP można łatwo ominąć - potrzeba tylko trochę chęci i czasu. Jedynym rozwiązaniem jest publikacja danych osobowych takiego delikwenta, ale to w praktyce nie jest możliwe.

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    wnioskowałbym grupowo do BB o wymianę obsługi serwera skoro sobie nie radzą

    szczerze współczuję i pozdrawiam.

    p.s. "specjalistom" polecam akronim TOR
    Ban znika, niesmak pozostaje

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Boskicom Zobacz posta
    A masz skuteczniejsze rozwiązanie? jak tak to słucham. Ja podałem przynajmniej propozycje rozwiązania problemu
    Proponuje wysłać go na marsa następnym rejsem NASA. Równie realistyczne.

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.10.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zorro Zobacz posta
    @Boskicom najszybszy sposób na zwrócenie uwagi moderatora to użycie komendy /report bezpośrednio w czacie gry

    np.: /report gracz123456 spam na global-1

    Tak użyta komenda jest automatycznie informuje wszystkich aktualnie dostępnych moderatorów na danym serwerze. Jeśli użycie takiej komendy nie przynosi oczekiwanego rezultatu należy zrobić zrzuty ekranu i wysłać je do supportu za pośrednictwem formularza kontaktowego lub mailem na adres: account.support@thesettlersonline.pl


    Tylko co poradzić na to, jeżeli żadnego MODa nie ma na serwerze?


    To co ten osobnik robi to jest przecież nękanie, a to jest już łamanie prawa. Czy w grze PEGI7 młodsi gracze muszą być uświadamiani seksualnie przez jakiegoś degenerata?
    To nie jest jednorazowy wybryk, tylko permanentne naigrywanie się z zasad jakie przecież wprowadziliście...
    Ostatnio edytowane przez Jasiu_75 ; 01.07.2013 o 19:14

  10. #40
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Koleś ma z tego radochę i mogę się z Wami założyć że już mu się to tak spodobało ,że nie odpuści ;/

    Robi z nas testery wytrzymałości i udaje mu się to znakomicie ;//

    Nich ktoś wreszcie zrobi z nim porządek !!!

Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.