Zamknięty wątek
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 81

Wątek: Sens Balonowego Eventu !!!!

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Event jest w porządku, nagrody też (budynek), rywalizacja się przyda (i nie przeciwko Niemcom, Rosjanom, czy Kanadyjczykom, chyba że ktoś ma jakieś kompleksy na tym punkcie). 100,150 a nawet 200% jest do zrobienia w 3 tygodnie a jedyne co mnie wrwia to to, że nie ma nigdzie ani słowa o progu koniecznym do przejścia do drugiego etapu i to jest robienie z ludzi idiotów, ponieważ jak tak dalej pójdzie, to do właściwego eventu nie będziemy mieć zasobów na balony.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Ubisoft. Wszystko w tym temacie. Polityka robienia z graczy idiotów występuje we wszystkich produkcjach opatrzonych logo tego studia... Niestety... Free2Pay

  3. #13
    Osadnik Awatar Radieth
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Budynek o którym piszesz powinien mieć co najmniej 100 osadników, a nie jakieś żenujące 20.

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    100 będzie miał jak będzie 100. rocznica Settlers. Ma 20 bo to jest 20. rocznica.

  5. #15
    Osadnik Awatar Radieth
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Co mnie obchodzi jaka to rocznica, budynek ma coś dawać, a 20 osadników to daje ale wielkie G.

  6. #16
    Osadnik Awatar Barbarion
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Event nie jest w porządku. Faworyzuje ludzi z dużą pojemnością magazynów. Całe reszta może sobie dmuchać w balona a i tak nic z tego! Już widać przewagę szkopów.
    Ostatnio edytowane przez Barbarion ; 28.06.2013 o 12:39

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    dmuchaj balony z wody jak masz niski lvl na to Cie stac chyba

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez nosiekleeds Zobacz posta
    sorki ale musiałem podjac temat bo nie mogłem sie powstrzymac

    zastanawiam sie marzyciele jak zamierzacie wygrac z niemcami
    i czy wogóle warto podejmowac wyzwanie bo jakos nie widzi mi sie wystukanie z calego dobytku w imie paruset klejów i oczywiscie epickiej budowli
    wiecej zarobie jak tym pohandluje po evencie gdzie wiekszosc bedzie wystukana ze wszystkiego i z kwasna mina ze niemcy "znów" nam dołozyli zapewne bb rzuci cos na pocieszenie

    to sa moje typy do wygrania
    1 niemiecka 1
    2 niemiecka 6
    3 polska 1
    powodzenia

    won z tego serwera ..................

  9. #19
    Osadnik Awatar Barbarion
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez GGrapcio Zobacz posta
    dmuchaj balony z wody jak masz niski lvl na to Cie stac chyba
    Obstawiłem całą wyspę studniami

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez TrueBartuc Zobacz posta
    Ubisoft. Wszystko w tym temacie. Polityka robienia z graczy idiotów występuje we wszystkich produkcjach opatrzonych logo tego studia... Niestety... Free2Pay
    To po co masz tu konto w tym syfie i dajesz z siebie robić idiotę?

    Wydarzenie jest, nagrody są nie rozumiem tych pretensji. Za mała nagroda? No najlepiej by było po 5k klejnotów za 5 minutową przygodę która się klika chociaż i tak by się znalazły narzekające i niezadowolone polaczki. To zbieranie balonów jakoś mnie nie powala, tak samo jak stawianie w jednej kategorii wszystkich serwerów, wiadomo przecież że te najstarsze zjedzą te młodsze Ale darowanemu koniowi się w zęby nie patrzy więc proponuje się zająć grą a jak komuś nie pasuje wydarzenie to niech w nim nie bierze udziału. To nie jest obowiązkowe.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.