Zamknięty wątek
Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 81

Wątek: Sens Balonowego Eventu !!!!

  1. #1
    Osadnik Awatar nosiekleeds
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Sens Balonowego Eventu !!!!

    Sorki ale musiałem podjac temat bo nie mogłem sie powstrzymac

    zastanawiam sie marzyciele jak zamierzacie wygrac z niemcami
    i czy wogóle warto podejmowac wyzwanie bo jakos nie widzi mi sie wystukanie z calego dobytku w imie paruset klejów i oczywiscie epickiej budowli
    wiecej zarobie jak tym pohandluje po evencie gdzie wiekszosc bedzie wystukana ze wszystkiego i z kwasna mina ze niemcy "znów" nam dołozyli zapewne BB rzuci cos na pocieszenie

    to sa moje typy do wygrania
    1 niemiecka 1
    2 niemiecka 6
    3 polska 1
    POWODZENIA :P
    Ostatnio edytowane przez nosiekleeds ; 28.06.2013 o 18:09
    USZKODZONY OBSZAR SERWERA!!! PROSIMY SPRÓBOWAC PÓŻNIEJ !!! Pacnął bym go w łeb , NIE MOGE

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    18.05.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowa Ziemia
    również nie mogłem się powstrzymać

    Robienie z graczy balonów z okazji 20 lecia Settlers

    Totalny drenaż z surowców aby osiągnąć mityczne ( nierealne ) 100%.
    100 % tzn ile balonów na gracza ?
    wszystkich graczy ? aktywnych ?
    I jakie są za to nagrody ?
    hehe
    No i nowa przygoda Szaman .. gdzie nagrodą jest nieprzydatny dla wielu exp i 10 balonów
    A dla tych graczy którym by się przydał jest praktycznie nie do przejscia.
    Gdyby przynajmniej dawali jakieś symboliczne nagody za te balony ... np 1 szt granitu za 100 balonów to rachunek ekonomiczny tego typu transakcji by był mniej istotny.
    Ale oczywiscie BB woli zabrać surowce za darmo

    I te nieudolne kłamstwa. Że kto nie osiagnie 100% to nie przechodzi do drugiego etapu. A w innym miejscu, ze pierwszy etap ma słuzyc do oceny potegi gospodarczej serwerów ..

    Jesli już chcemy się bawić to proponowałbym aby polskie serwery nic nie oddawały i do drugiego etapu przystapiły wspólnie
    a wtedy mozna poszaleć oczywiscie pod warunkiem, że zostaną zmienione nagrody głowne, bo to co teraz proponuje BB to żenada
    Ostatnio edytowane przez takisobie12 ; 28.06.2013 o 10:41

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    tez sie nie moglem powstrzymac ....

    zalosni jestescie male polaczki .. to gra i zabawa , ludzie potrafia sie bawic i dzialac wspolnie , tu wychodzi malostkowe nachapanie sie kosztem innych ... dlatego w Polsce jest jak jest , nigdy do niczego nie dojdzie ten kraj jak sie mentalnosc nie zmieni .... wiecznie pokrzywdzeni ... powinni dac wam po 10k klejkow to byloby super , choc pewnie i tak bylyby zale ze malo .... nie potraficie wspoldzialac , WOGOLE , widdac to bardzo dobrze za granica ... inne narody trzymaja sie razem i pomagaja sobie ... a polak polakowi wilkiem ... a kultura osobista wobec siebie nawzajem tez tragiczna ...zenada sa takie wypowiedzi jak powyzej

    pozdr, powodzenia ....

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    zawsze się znajdą osoby którym każdy event nie będzie się podobał, bo to... tamto... itd. surowce po to są aby je wydawać, jest teraz szansa na mobilizacje i wspólną zabawę i połączeniu sił polskich serwerów przeciwko całej reszcie, za miesiąc albo dwa znowu magazyny będą pełne a do tej pory ludzie narzekali że z surowcami nie ma co robić, pojawił się event i co dalej źle bo za dużo surowców trzeba wydać, jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    A jaki jest sens samego grania??? Przecież to i tak wszystko na niby - wirtualne więc po co gracie??? Nie rozumiem waszego toku myślenia.

    Dla mnie jest to po prostu zabawa. Tłukę balony z wody i bali (liściastych i iglastych). Jak tych surowców się pozbędę to wielka krzywda mnie się nie stanie, a przynajmniej fajnie się zabawię. Jak przytrzymam surowce to nie wzbogacę się znów tak nadmiernie. Więc marudy, Wy marudźcie dalej i zastanawiajcie się nad sensem, może Waszego życia, a ja idę się bawić grą

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie gadać głupot tylko balony dmuchać )

  7. #7
    Raen
    Cytat Zamieszczone przez okogi Zobacz posta

    zalosni jestescie male polaczki ..
    Cytat Zamieszczone przez okogi Zobacz posta

    ... a kultura osobista wobec siebie nawzajem tez tragiczna ...zenada sa takie wypowiedzi jak powyzej
    Nic dodać, nic ująć.

  8. #8
    Osadnik Awatar Radieth
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Od kiedy grasz? W tamtym roku S1 był na pierwszym razem z Niemcami. W tym roku chyba gracze się wymienili, widać po pytaiach jakie zadają na globalu

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Radieth Zobacz posta
    Od kiedy grasz? W tamtym roku S1 był na pierwszym razem z Niemcami. W tym roku chyba gracze się wymienili, widać po pytaiach jakie zadają na globalu
    Handel na allegro kwitnie.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez takisobie12 Zobacz posta
    również nie mogłem się powstrzymać

    Robienie z graczy balonów z okazji 20 lecia Settlers ......
    Trudno nie przyznać Ci racji, ja rozumiem emocje towarzyszące rywalizacji.... ale też odnoszę wrażenie że chodzi o "wietrzenie" magazynów

Zamknięty wątek
Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.