Zamknięty wątek
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 51

Wątek: Nagrody za event :)

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    typowe narzekanie dla większości Polaków. Co by nie było i tak jest źle. Dają 100 klejnotów, źle że nie dają 200; dają 200, źle że nie dają 400 itd. Ludzie, czy wy nie potraficie czerpać przyjemności z samej gry i rywalizacji? Wszędzie smęcenie i narzekanie! grałem w kilka gier mmo na różnych serwerach (z reguły zagranicznych) i takiego smęcenia i narzekania, jak na polskich nigdzie nie ma (jedynie Turcy i Rosjanie drażnili, ale z innych powodów). To jest przecież tylko gra, która ma sprawiać przyjemność, zabijać wolny czas, a wy się napinacie, jakby od tego conajmniej wasza egzystencja zależała. Dla mnie wystarczającą nagrodą byłby unikatowy budynek, z którego nie miałbym nawet jakiejkolwiek korzyści, o ile do jego zdobycia byłoby potrzebne włożenie wysiłku.

  2. #32
    Lipek
    @niedziwiedzis
    no to chyba jestes tutaj osamotniony. ludzie narzekaja bo przy takim 50lvl to po co komu budynek +20 ludkow albo nawet i 600 klejkow ( klejki pod warunkiem że serwer zrobi 200%). ja sam mam 40lvl i wole sobie kupic za tygodniowy bonus (100 klejek) zwykłą rezydencję z opcją rozbudowy. a 600 klejnotów i tak będę miał. to tylko 6 tyg czekania. ja spodziewałem się jakiś fajnych budynków typu łowca jeleni (BB wielu złapało) ale dla np ryb, albo piekarz wariat który z chmur robi mannę. rezydencja gdzie +20 ludków tylko to czysta kpina.
    \

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja wyraźnie żądam 5 nowych wysp z kompletem silosów, młynów, manufaktur, 3 opactwa, budynku na 15k osadnów, 100k granitu, 4 weteranów i statku dla nich, z 50k diamentów i 2 kopalnie do tego, milion latających osadników, dodatkowe 75lvl dla graczy z 50lvl i PvP. Przydałaby sie jescze możliwość dobudowania 4 magazynów prowiantu, introligatorów i koszar.
    Ludzie, opamiętajcie się! To jest event, urodziny, mały dodatkowy bonus, zapewne mozliwość większego niż zwykle zarobku w kantorze - ale nie obowiązkowe dla BB rozdawnictwo gadżetów. Ani nie przebudowa całej gry! Dodam, że jeśli w kantorze znajdzie sie za dużo specjalnych budynków czy surowców, to zupełnie rozwali to handel i zdewaluuje ich wartość.

    Ale jest też druga strona medalu. Ręce mi opadają, jak widzę komentarze typu: "typowe narzekanie dla większości Polaków. Co by nie było i tak jest źle. Dają 100 klejnotów, źle że nie dają 200; dają 200, źle że nie dają 400 itd. Ludzie, czy wy nie potraficie czerpać przyjemności z samej gry i rywalizacji? Wszędzie smęcenie i narzekanie!"
    Wszelkie frustracje są w pełni uzasadnione, tylko że akurat urodzinowy ewent to nie jest najtrafnieszy moment na nie. Polskie serwery są traktowane po macoszemu a graczy ok 50lv BB chyba chce wziąć głodem. Nawet nie będę sie rozpisywać o wiecznym niedotrzymywaniu terminów, przedłużających się konserwacjach, ignorowaniu wielu dobrych pomysłów, które proponują gracze itp. Ludzie przyzwyczajani do bylejakości tego właśnie będa sie spodziewać. I to właśnie powoduje, że całkiem dobrze zapowiadający się event jeszcze przed rozpoczęciem został zjechany i nie zdziwię się, jesli rzeczywiście część graczy go zbojkotuje.
    Mimo wszystko ja sie bardzo cieszę, że będą okazjonalne fanty i życzę wszystkim udanych łowów i dobrej zabawy. Oceniać będziemy po evencie

  4. #34
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez igel_5 Zobacz posta
    Ja wyraźnie żądam 5 nowych wysp z kompletem silosów, młynów, manufaktur, 3 opactwa, budynku na 15k osadnów, 100k granitu, 4 weteranów i statku dla nich, z 50k diamentów i 2 kopalnie do tego, milion latających osadników, dodatkowe 75lvl dla graczy z 50lvl i PvP. Przydałaby sie jescze możliwość dobudowania 4 magazynów prowiantu, introligatorów i koszar.
    To już mam więc mi nie potrzeba, więc zaproponuj coś innego. No może nie wszystko bo 4 x koszary etc są niepotrzebne bo mam kilkaset zajączków, klejów oraz zaciągów a i tak te budynki jak nie ma 50+ lvlu są niepotrzebne. jedna wyspa też wystarczy, bo nie ma co budować nawet, więc po co komu druga nawet wyspa

    Myśl dalej może na coś fajnego wpadniesz.

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    A za Gierka to by dali więcej... ;D

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oj słabo z tymi nagrodami

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    co to znowu blokada gry?????
    [U][artur077777@onet.pl]

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mial byc prezent za wczorajsze opuznienie dla serwerow 2-7 i nie dostalem nic ale jaja a dzis powtorka z rozrywki ha
    [U][artur077777@onet.pl]

  9. #39
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Artur077777 Zobacz posta
    mial byc prezent za wczorajsze opuznienie dla serwerow 2-7 i nie dostalem nic ale jaja a dzis powtorka z rozrywki ha
    A to, że dzisiaj przerwa od 6 do 9:30 minimum to już nie widział
    Dzisiaj wgrywają te 20-lecie

  10. #40
    Początkujący Osadnik Awatar drimka77
    Dołączył
    13.05.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pod wypowiedzią niedzwiedzis podpisuję się w 100%.
    Wyobraźcie sobie teraz sytuację, że nagle zostajecie pozbawieni możliwości zalogowania się na koncie w grze: np. (hipotetycznie) dostajecie permanentnego bana albo zapominacie pasów, adres mailowy zostaje usunięty przez administratora poczty, jednym słowem sytuacja bez wyjścia, konto stracone na zawsze. Modlilibyście się wtedy o możliwość zalogowania w grze, nawet za cenę codziennych konserwacji i braku jakiejkolwiek gratyfikacji w przypadku ich przedłużenia.
    Pozdrawiam wszystkich pozytywnie uzależnionych

Zamknięty wątek
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.