Zamknięty wątek
Strona 9 z 39 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 383

Wątek: [Jubileusz] Event miedzynarodowy

  1. #81
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    144
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cały event to robienie nas w balona.
    Balonami nie można handlować, nie można za nie kupić jakiś ekstra przedmiotów w Sklepie (wodne rezydki, manufaktury recyklingowe, chatki łowców, patenty budowlane)
    20 lat serii Settlers a nie ma nawet specjalnego gienka czy też odkrywcy. PARANOJA
    Przygoda typu Szaman - co mamy za stratę ponad 1000 rekrutów? Tylko exp. W KŚ był normalny drop, nawet granit częściej niźli zwykle wpadał.
    Przerób zasobów na balony - wypłukujemy magazyny a w zamian nie mamy nic

    Nagroda eventowa - śmieszny domek na 20 luda bez możliwości rozbudowy
    ilość klejów, którą spokojnie zbierze się bez zabawy w event w ciągu max 2 miesięcy.

    Oto mój komentarz :

  2. #82
    Osadnik Awatar Barbarion
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie zapominaj że podobno wszyscy mają szansę

  3. #83
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nagrody są dość mizerne. Poza tym zabawy też w tym nie ma za wiele. Osobiście robię te balony tylko z wody. A udział biorę tylko po to, by mój serwer był nr 1 przed niemiaszkami. Nagrody są średnie, szczególnie jeżeli je porównać do tych prezentów z okresu Bożego Narodzenia. Jak nie mam za co zrobić urodzin, to ich po prostu nie robię

  4. #84
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gdzie jest ukryta latarnia w przygodzie Styl Retro?

  5. #85
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    mam 2 pytania może ktoś umie odpowiedzieć:
    1. Czy serwer który ma 60 tys. użytkowników rywalizuje na takich samych zasadach co serwer 100 tys. użytkowników czy liczy się średnia balonów na konto?
    2. Czy chodzi tylko i wyłącznie o ilość przekazanych balonów czy też robienie zadań eventowych też ma znaczenie i się liczy do wyniku!
    Jak ktoś wie to proszę uprzejmie mnie oświecić.

  6. #86
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Carbonara Zobacz posta
    mam 2 pytania może ktoś umie odpowiedzieć:
    1. Czy serwer który ma 60 tys. użytkowników rywalizuje na takich samych zasadach co serwer 100 tys. użytkowników czy liczy się średnia balonów na konto?
    2. Czy chodzi tylko i wyłącznie o ilość przekazanych balonów czy też robienie zadań eventowych też ma znaczenie i się liczy do wyniku!
    Jak ktoś wie to proszę uprzejmie mnie oświecić.
    1. W pierwszym etapie - tak. Każdy serwer ma zebrać jak najwięcej jak najszybciej. po 4 dniach bb sprawdzi jak radzą sobie poszczególne serwery i zdecyduje czy (a w zasadzie które) w drugim etapie serwery będą działac samodzielnie, czy wspólnie z innym.
    2. Zliczane są WYŁACZNIE balony PRZEKAZANE na rzecz serwera

  7. #87
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    to gwoli wyjaśnienia czyli jak nasz serwer nie dojdzie do 100% balonów to też zostanie połączony z innym serwerem czy już odpada z gry?

  8. #88
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Jerry1981 Zobacz posta
    1. W pierwszym etapie - tak. Każdy serwer ma zebrać jak najwięcej jak najszybciej. po 4 dniach bb sprawdzi jak radzą sobie poszczególne serwery i zdecyduje czy (a w zasadzie które) w drugim etapie serwery będą działac samodzielnie, czy wspólnie z innym.
    2. Zliczane są WYŁACZNIE balony PRZEKAZANE na rzecz serwera
    Mam nadzieję, że BB to jednak rozsądniej wymyśliło. Bo w tym wypadku, najlepiej byłoby nic w pierwszym etapie nie robić (nawet najlepszym serwerom) i gromadzić surowce na drugi etap - skoro i tak każdy awansuje, i jeszcze dostać do pomocy inny serwer.

  9. #89
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    obawiam się, że bb nie powie nam tego dokładnie

  10. #90
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie będzie można zachować balonów do drugiego etapu, one po prostu przepadną.

Zamknięty wątek
Strona 9 z 39 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.