Strona 25 z 72 PierwszyPierwszy ... 15 23 24 25 26 27 35 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 719

Wątek: Konserwacja 26.06

  1. #241
    Osadnik
    Dołączył
    04.08.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Kolonia
    jak tak czytam to juz w koncu nie wiem które serwery działaja , mozecie napisać które są aktywne a które nie ?

  2. #242
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez john2480 Zobacz posta
    już wiem jaki jest event

    gra po prostu nie wystartuje przez najbliższy tydzień , poważna awaria serwera. Padła macierz dysków, konta graczy zostały zresetowane -> dla osłody dadzą koszyk egzo i troche saletry.
    po co budowac na 5lvl zloto jak i tak to idzie w roz..***unde
    włąśnie po to warto budować .. i budować .. i budować - w nagrodę za kosz owoców

  3. #243
    Początkujący Osadnik Awatar Andrzej7311
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    Do skutku zapewne :P

  4. #244
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.07.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    Spotyka Beduin na pustyni białego. Biały ma na ramieniu papugę, a Beduin węża wokół szyi.
    - Te, biały... - mówi Beduin - skąd jesteś?
    - Z Polski.
    - Słyszałem, że wy tam nieźle chlejecie, może wypijemy razem?
    - No to polej!
    Wypili jednego i nic, Beduin nie wierzy i pyta:
    - A drugiego wypijesz?
    - Wypiję!
    Nalał drugiego, Polak wypił i nic.
    - A trzeciego wypijesz?
    - Wypiję!
    Nalał znowu, wypili. Polak tylko rękawem otarł gębę, a Beduin już podchmielony:
    - A czwartego?
    A na to papuga:
    - I czwartego, i piątego, i wpier..ol dostaniesz, i tego robaka Ci zjemy...


    Majster mówi do pracownika:
    -Słuchaj Zdzisiu, tu widzisz zawór. O 6.00 masz go odkręcić, a o 20.00 zakręcić, rozumiesz?
    -Nie rozumiem.
    -No, Zdzisiu, to proste. Tu jest instalacja, tu jest zawór. Jedyne co masz zrobić to o 6.00 odkręcić, a o 20.00 zakręcić. Teraz rozumiesz?
    -Nie rozumiem.
    -Jak pragnę zdrowia, Zdzisiu, to jest zawór. O 6.00 odkręcasz, o 20.00 zakręcasz. Rozumiesz?
    -Panie majster, czy pan jest *****em? Trzeci raz powtarzam, że nie rozumiem!


    Pijany facet wraca do domu. Żona zaczyna awanturę i wymownie pokazuje palcem na zegarek. Na co facet:
    - Wielkie halo! Zegarek! Jak mój ojciec wracał do domu, to matka na kalendarz pokazywała!
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zorro ; 26.06.2013 o 10:24 Powód: usunięcie nieregulaminowych treści

  5. #245
    Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RobertBrave Zobacz posta
    O 11 padnie kopalnia złota.... już 2h pracuje bez premii... nie mówiąc już o piecu i mennicy które powinienem zatrzymać o 9 - to są realne straty surowców...
    to tylko kopalnia złota i 2-3h jak mennica i piece popracuje bez bufa nic sie nie stanie hehehhe

  6. #246
    Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez cullinan62 Zobacz posta
    To oczywiscie tylko gra, zabawa, ale nie zmienia to faktu, ze problem jest nie w tym czy "padna kopalnie lub gospodarka", tylko w podejsciu BB do graczy. "Gimbusem" przestalem byc jakies 35 lat temu i moze wlasnie dlatego ze jestem "stary zgredzik" mam jakies glupie fanaberie, oczekujac powaznego podejscia ze strony BB do graczy i poszanowania ich czasu. Jesli spodziewaja sie "poslizgu czasowego", to jaki problem napisac ze koniec konserwacji bedzie np o 11:00? Nie slyszalem jeszcze o zadnym przypadku, aby ktorys gracz zbulwersowal sie ze konserwacja skonczyla sie wczesniej niz zapowiedziano. Ale skoro podaje sie koniec konserwacji (nawet ze slowkiem "okolo") 8:45, to wypadalo by sie wywiazac z wlasnych slow. Niejeden gracz poswieca na ta gre czas a czesc tez pieniadze, wiec Panowie odpowiedzialni za strone technicza, troche szacunku do graczy. No chyba ze niektorzy podchodza do sprawy, ze 10:00 czy 11:00 jest na tarczy zegarka blisko godziny 9:00 (8:45), wiec w czym rzecz? Nie ma przeciez sprawy DDD
    Najpierw to wypadałoby się wywiązać z tego co się oświadcza zanim się zacznie grę czyli przeczytałem regulamin i go akceptuję. Dowiedziałbyś się wówczas że:
    UŻYTKOWNIK PONOSI NA ZASADACH OGÓLNYCH WSZYSTKIE KOSZTY I WSZELKIE RYZYKO ZWIĄZANE Z KORZYSTANIEM Z USŁUG. PONADTO, UŻYTKOWNIK PONOSI CAŁKOWITE KOSZTY KOREKTY, KONSERWACJI, NAPRAWY JAKIE SĄ WYMAGANE. UŻYTKOWNIK PONOSI CAŁE RYZYKO ZWIĄZANE ZE STRATĄ CZASU I WYSIŁKU, UTRATY DANYCH (SZCZEGÓLNIE DANYCH ZWIĄZANYCH Z GRĄ), BŁĘDY LUB UTRATĘ INFORMACJI HANDLOWYCH LUB INNYCH INFORMACJI WYNIKAJĄCYCH Z KORZYSTANIA Z USŁUG I GIER.
    I wówczas brałbyś poprawkę na to że w dowolnej chwili gra może zostać wyłączona (np w przypadku ataku DDos), może dojść do awarii lub mogą się zdarzyć inne nieprzewidziane okoliczności jak to bywa w szeroko pojętej informatyce takie jak przedłużająca się konserwa co jakiś czas. Ale do regulaminu nie zajrzałeś tylko skłamałeś odhaczając znacznik "przeczytałem akceptuję" i zabrałeś się do gry a teraz pretensje. Dlatego się takie osoby nazywa gimbazą bez względu na wiek, chodzi o mentalność i podejście.

  7. #247
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2013
    Posty
    13
    Serwer
    Czarci Gaj
    oni sobie jaja robią z graczy i tyle

  8. #248
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Fisher18 Zobacz posta
    i kłania się czytanie ze zrozumieniem, gdzie tu kolega napisał że grał na C64 ?? Czasy C64 to nie granie na Commodore w Settlers
    Mieszacie mi teraz - ja już jestem tak stary ze nie pamiętam wiem że za czasów firmy commodore grałem na pewno na amidze ale mam wątpliwości czy na c64 nie było - na pewno było sim city 1 - super grafa ;p

  9. #249
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.01.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    ja nie rozumiem placzy typu: "padla mi kopalnia złota na 5lvl", przeciez info o konserwie bylo podane, znane sa obsuniecia w wystartowaniu serwera-niczym z tunelem na wislostradzie w w-wie, wiec czemu ludzie nie uzywaja organu, ktory podobno maja??no chyba ze ich dewiza zyciowa jest slogan: "mam dres, po co mi mozg"

  10. #250
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.09.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Złota Góra
    Dla tych co jadą po "marudzących" użytkownikach, nie piszcie że trzeba było sobie kopalnie zatrzymać i ważniejsze rzeczy itp itd. Skoro wczoraj wskoczyła informacja od której do której jest przerwa to każdy sobie może policzyć i ustawić kope na bufie np do 9:00 i wie że zaraz po konserwie wchodzi, zatrzymuje i pasuje! To co się dzieje to jest jakaś paranoja! Kiedy ostatnio była konserwa by było ok? Coraz gorzej a ludzie płacą to wymagają jakiegoś ładu i składu! Teraz konserwa minie, w nagrodę prześlą po koszu i każdy ma być zadowolony........ SZANUJMY SIĘ NAWZAJEM

Strona 25 z 72 PierwszyPierwszy ... 15 23 24 25 26 27 35 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.