Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Problem z wejściem do gry

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.11.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Drodzy Gracze, 20-lecie marki "The Settlers"!

    w tym roku marka "The Settlers" obchodzi 20-lecie.
    Taka ważna okazja nie może odbyć się bez czegoś
    naprawdę wyjątkowego w The Settlers Online!

    Więcej informacji pojawi się w przyszłym tygodniu.

    20-lecie marki "The Settlers"!Jak myslicie, co dla Was przygotowaliśmy ? BRAK MOŻLIWOŚCI LOGOWANIA. pasuje?

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Olgierd777 Zobacz posta
    W dniu dzisiejszym 22,06,2013 o godz,18,oo dalej nie mogę się połączyć z grą .Nadmieniam mam nowy laptop .Do dnia dzisiejszego nie było problemu.CO na to MODY.
    Mody na to :

    Gratulujemy nowego laptopa.
    Nie Ty pierwszy ani ostatni masz ten problem.
    Sugerujemy, żebyś zgłosił to do supportu.

    Pozdrawiamy
    MODy

  3. #13
    Banned
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    535
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To ja może powiem co następuje - MOD nie jest ani pomocą techniczną od gry, ani od komputera, ani od internetu. Jednak z doświadczenia mogę poradzić czyszczenie cache, aktualizację flasha i przeglądarki oraz sprawdzenie połączenia z internetem (zmiana jakiegoś mobilnego na coś lepszego, itp.). Jeśli nic z tego nie pomoże możesz napisać zgłoszenie do supportu.

  4. #14
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytując FAQ dotyczący pracy moderatorów:
    7. Poprosiłem moderatora o pomoc, a on mi nie odpowiedział!
    Głównym zadaniem moderatorów jest upewnianie się, że wypowiedzi na czacie/forum są na odpowiednim poziomie
    (czy nie są obraźliwe, czy nie zawierają wulgaryzmów itd). Mogą oni wyjaśniać graczom jak działają poszczególne
    mechanizmy występujące w grze, jednak nie należy to do ich obowiązków.

    Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie związane z The Settlers Online, najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie
    z zakładki "Pomoc" w grze (czat). Proszę pamiętać, że gracze pomagający na kanale pomocy robią to dobrowolnie.
    Zadawanie pytań na kanałach globalnych nie jest mile widziane, ponieważ takie zachowanie może wprowadzać
    zbędne zamieszanie i utrudniać komunikację pomiędzy pozostałymi uczestnikami czatu.

    Jeżeli nie uda Ci się uzyskać odpowiedzi na czacie, możesz jej poszukać na oficjalnym forum.
    Tak więc Olgierd777 Twój komentarz był nie na miejscu. Staramy się Wam pomagać ile możemy i przykro jest gdy ktoś zarzuca nam coś na co nie mamy wpływu.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    21.07.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowy Świat
    jesli masz najnowsza wersje flash playera..... wyczyściłeś pamięć podręczna i nadal nic nie pomogło .....
    spróbuj logować sie do skutku ...aż zaskoczy,,,, miałam tak kilka dni temu ....) Pomogło

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dziś wyskoczył mi ten błąd. Z przyzwyczajenia gdy widzę błąd wcisnąłem "odśwież" i wszystko wczytało się prawidłowo (bez czyszczenia przeglądarki). Czasami trafiał mi się problem na głównej że podobno nie mam flasha ale jak zawsze odśwież i wchodzi gładko.

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Witam. 4 dni temu zaczął mi wyskakiwać ten błąd ale udało mi się go rozwiązać, nie pomagało czyszczenie pamięci ani re-instalka flasha czy przeglądarki. Zmieniłem w ustawieniach przeglądarki by nie używał serwerów proxy, wcześniej miałem ustawione aby automatycznie wykrywał ich ustawienia i to powodowało wyskakiwanie błędu.

    Mogę grać dalej

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    gdzie to jest ?

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    A z jakiej przeglądarki korzystasz? Jak z Firefoxa to opcja -> zaawansowane tam jest ramka połączenia kliknij na "ustawienia" i tam wybierz bez serwerów proxy

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzięki za sugestie, wyłączyłem proxy i faktycznie pomogło

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.