Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Obszar serwera uszkodzony

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    hej - co sie dzieje z tym serwerem? od 2h nie mogę wejść na wyspę? Proszę o wyjaśnienie sprawy jak najszybciej - okropne straty ma ;( jak długo to potrwa?

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    @ISAREA jeśli skrypt uruchamiany co noc nie pomoże pozostaje napisać zgłoszenie do suportu i zaczekać na ich reakcję. Niestety suport pracuje pn-pt 9-19

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Jerry1981 Zobacz posta
    @ISAREA jeśli skrypt uruchamiany co noc nie pomoże pozostaje napisać zgłoszenie do suportu i zaczekać na ich reakcję. Niestety suport pracuje pn-pt 9-19
    Jerry1981 - bardzo Ci dziękuję za odp skrypt pomógł pozdrawaiam

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    U mnie podczas logowania wyskakuje "W tym obszarze wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie" i od 3 tygodni nie mogę wejść na wyspę. Więc nie przejmujcie się że dzień czy dwa nie możecie wejść.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja od tygodnia mam "obszar serwera uszkodzony " ale to masa ludzi tak ma czyli nie jestem sam

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No to odświeżę temat bo mnie też dopadło szczęście w postaci uszkodzonego obszaru serwera - już 2 tydzień czekam....

  7. #27
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    To wygląda na to że serwer kasuje sobie na wskutek bledów ludzkie losowe wysepki i juz ich nie ma. Widać ta firma mocno oszczedza tez na technologii (bo że na obsłudze to widzimy od dawna)
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowy Świat
    Mnie dziś ponownie ten zaszczy doświadczył i znowu mam "Obszar serwera uszkodzony - W tym obszarze wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie". I oczywiście przy dawaniu ciemności na mennice przez znajomego. Dziwne bo ostatnio kilka razy "udało" się i nie miałem obszaru. 9 piecy złota i 11 mennic na 5 poziomie wisi od około 19 godziny, tym razem bez zwrotu strat nie podaruję. Zróbcie wreszcie porządek i nie gadajcie bzdur - to jest wina ciemności, sam już miałem tak 3 razy, maniekda miał także i inni gracze i zawsze jak dostawało się premie ciemności od znajomego. Ogólnie grać się coraz gorzej ,same błędy i lagi (
    Uważajcie ludzie na premie "ciemność" i pisać do supportu, może wreszcie coś z tym zrobią, chociaż myślę, ze nie maja pojęcia jak to naprawić.

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    przyłączam się do prośby o naprawienie problemu z ciemnościami; właśnie zostałem pozbawiony znajomego co mi wrzucał koszyki - obszar serwera uszkodzony i tylko nadzieja, że w nocy się poprawi, choć jak widać nie u wszystkich to działa

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.