Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Obszar serwera uszkodzony

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowy Świat

    Obszar serwera uszkodzony

    Dopadła mnie przymusowa przerwa od gry. Obszar serwera uszkodzony - W tym obszarze wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie. Gra zaczęła się muli, po godzince znowu usiadłem i wywaliło mnie z gry z taka informacją. Ma ktoś coś podobnego. Premki się pokończyły i cały zapas sztabek i rudy pójdzie w błoto. Zgłaszać to do supportu czy automatycznie jest to naprawiane ? Ktoś zna szczegóły co w takiej sytuacji ?

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar Ficilina
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    tak ja mam ...po konserwie wogule nie moge wejsc i ten sam bläd mi wyskakuje

  3. #3
    robkra666
    jka juz czekam 3 tygodnie na naprawe mam to samo
    9przeczytaj post: brak wejscia na gre ...........

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Ficilina
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    oni wszystko zepsujä..albo specjalnie to robiä i blokujä grazcy by przestali grac bo server jest zapelniony na 100 % i skasujä nas i zrobi sie miejsce na nowych graczy ...naprawde zali mi tych polskich gamoniöw ze suportu...nic nie potrafiä zrobic tylko czlowiekowi na zlosc ..a odpiszä ze bläd wystäpil....co za gupia odpowiedz...jak by bläd wystäpil to by nikt niemögl w gre grac.... pajace !!!!!

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ficilina Zobacz posta
    oni wszystko zepsujä..albo specjalnie to robiä i blokujä grazcy by przestali grac bo server jest zapelniony na 100 % i skasujä nas i zrobi sie miejsce na nowych graczy ...naprawde zali mi tych polskich gamoniöw ze suportu...nic nie potrafiä zrobic tylko czlowiekowi na zlosc ..a odpiszä ze bläd wystäpil....co za gupia odpowiedz...jak by bläd wystäpil to by nikt niemögl w gre grac.... pajace !!!!!
    I dodaj jeszcze że to wszystko przez Tuska. Po pierwsze nie znasz przyczyny błędu, więc przestań pleść bzdury o specjalnym uszkadzaniu kont. Nie wiem jaką logiką można się kierować żeby o czymś takim w ogóle pomyśleć. Na pewno psują klientom grę, żeby odeszli, bo tam siedzą matoły którzy nie wiedzą na czym zarabiają. Po drugie support może naprawić tylko jakieś drobne usterki (błąd na bazie danych itp.) a na pewno nie poprawią kodu gry, choćbyś nie wiem jakimi epitetami ich obrzuciła. Jeżeli jest poważniejszy problem, to jedyne co mogą zrobić, to zgłosić to do programistów. Więc nim kogoś obrzucicie błotem, proponuję najpierw dowiedzieć się jakie taki ktoś ma obowiązki i co może zrobić.

  6. #6
    bembus
    Cytat Zamieszczone przez Ficilina Zobacz posta
    oni wszystko zepsujä..albo specjalnie to robiä i blokujä grazcy by przestali grac bo server jest zapelniony na 100 % i skasujä nas i zrobi sie miejsce na nowych graczy ...naprawde zali mi tych polskich gamoniöw ze suportu...nic nie potrafiä zrobic tylko czlowiekowi na zlosc ..a odpiszä ze bläd wystäpil....co za gupia odpowiedz...jak by bläd wystäpil to by nikt niemögl w gre grac.... pajace !!!!!
    Jak Ci gra nie odpowiada to nie graj i masz klopot z glowy, albo Ci naprawia konto albo zrestartuja i bedziesz jechac od 1 lvl, wiec czekaj cierpliwie z nadzieja ze odblokuja Ci, ja czekalem 3 dni, btw. ja na Twoja wioske wchodze bez problemu
    Ostatnio edytowane przez bembus ; 21.06.2013 o 09:28

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowy Świat
    Dziś z rana zalogowałem się ponownie, 10 minut temu znowu ten sam komunikat - Obszar serwera uszkodzony - W tym obszarze wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie . Nie mogę zalogować sie i nikt nie może wejść na moją wyspę. Szkoda że nie upałem obróbki złota, znowu straty będą jeżeli w ogóle odpala konto. Napisałem do supportu, konto level 1 nie wchodzi w grę, ma być level który miałem i wszystko co było na wyspie z kopkami klejnotów, miedzi, budynkami specjalnymi i premiami włącznie.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie popuszczaj nawet na trochę.
    Zrób inwentaryzację co miałeś i mają wszystko oddać razem z kwiatkami.
    Pozdrawiam

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    też sie pod tym podpisze, jak wejdzie to wywali, a jak nie od razu to po kilku minutach.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Ficilina Zobacz posta
    oni wszystko zepsujä..albo specjalnie to robiä i blokujä grazcy by przestali grac bo server jest zapelniony na 100 % i skasujä nas i zrobi sie miejsce na nowych graczy ...naprawde zali mi tych polskich gamoniöw ze suportu...nic nie potrafiä zrobic tylko czlowiekowi na zlosc ..a odpiszä ze bläd wystäpil....co za gupia odpowiedz...jak by bläd wystäpil to by nikt niemögl w gre grac.... pajace !!!!!
    To co tu jeszcze robisz?

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.