Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Silos w sklepie gildyjnym :P

  1. #11
    Osadnik Awatar nosiekleeds
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Jak przeliczałam cenę geologa w stosunku do ceny silosu to silos powinien 10k monet gildii kosztować. Ja szczerze mówiąc wolałabym żeby od razu podnieśli cenę do takich 10k, ale znieśli limit. Ja na chwilę obecną mam prawie 7k monet i po zakupie silosu znowu przez kilka miesięcy będę te monety zbierała tak trochę bez celu. No i już pisałam w innym miejscu, brak limitu z wyższą ceną spowodowałby większe zainteresowanie robieniem zadań.
    jeszcze nie wiadomo co oprócz silosa bedzie mozna kupic wiec nie ma co sie poddawac
    USZKODZONY OBSZAR SERWERA!!! PROSIMY SPRÓBOWAC PÓŻNIEJ !!! Pacnął bym go w łeb , NIE MOGE

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    18.11.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez nosiekleeds Zobacz posta
    jeszcze nie wiadomo co oprócz silosa bedzie mozna kupic wiec nie ma co sie poddawac

    Ależ jak najbardziej wiadomo.
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...a-(31.05.2013)

    Silos był oczywistym zwycięzcą. Zastanawia mnie tylko jacy geniusze głosowali na geologa którego można mieć za 300 diamentów :P To juz zaciąg wydawał się bardziej naturalnym wyborem
    No i wiadomo, lepiej niech podbija cenę, ale zniosą limit.
    Ostatnio edytowane przez Swallow ; 20.06.2013 o 18:39

  3. #13
    Osadnik Awatar nosiekleeds
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Swallow Zobacz posta
    Ależ jak najbardziej wiadomo.
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...a-(31.05.2013)

    Silos był oczywistym zwycięzcą. Zastanawia mnie tylko jacy geniusze głosowali na geologa którego można mieć za 300 diamentów :P To juz zaciąg wydawał się bardziej naturalnym wyborem
    No i wiadomo, lepiej niech podbija cenę, ale zniosą limit.
    jak zwykle nie doczytałem :P
    USZKODZONY OBSZAR SERWERA!!! PROSIMY SPRÓBOWAC PÓŻNIEJ !!! Pacnął bym go w łeb , NIE MOGE

  4. #14
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zaciag byłby chyba najlepsza opcja bo jednorazowe zakupy to porazka...

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    teraz czekamy na wysyp multikont do zakupu silosów.

  6. #16
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Swallow Zobacz posta
    Zastanawia mnie tylko jacy geniusze głosowali na geologa którego można mieć za 300 diamentów :P
    Ci, którzy wydają klejnoty na patenty tylko i nie chcą ryzykować zakupu geologa jako prezentu od kogoś.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    18.11.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Ci, którzy wydają klejnoty na patenty tylko i nie chcą ryzykować zakupu geologa jako prezentu od kogoś.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony
    Bardziej stawiam na mających problemy z logistyka wyspy. Przecież geologa można mieć za darmo w 3 tygodnie, a wątpię aby ktoś poniżej 40lvl tak pilnie potrzebował wykupywać wszystkie patenty.
    Za to darmowych klejnotów za kolejne poziomy, jak i w końcu za zadania na 50lvl jest tyle, że śmiało można na bieżąco uzupełniać wyspę patentami nie płacą ani grosza.
    Dobrze że wygrał silos, ale trochę szkoda że nie udało się z tym zaciągiem, bo to tez fajna sprawa.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar ksiaze
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    290
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Swallow Zobacz posta
    Silos był oczywistym zwycięzcą. Zastanawia mnie tylko jacy geniusze głosowali na geologa
    A tam geolog byli tacy co głosowali na studnie albo pola

    Ci co sumiennie i regularnie wykonują zadania gildyjne pewnie tego 1 sierpnia kupią już ten silos.

  9. #19
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    można się było spodziewać, ale lipa :P teraz dają silosy jak się ma ich po 80 :P

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez cornflakes Zobacz posta
    można się było spodziewać, ale lipa :P teraz dają silosy jak się ma ich po 80 :P
    A ja mam 2 (słownie - dwa) więc w sierpniu mi przybędzie 50% posiadanych silosów

Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.