Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: Petycja Żądanie naprawy wyskakującego zadania "Śmierć przywódcom"

  1. #11
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez duzygamon Zobacz posta
    'mimo zapewnień ze bład jest naprawiony w dalszym ciągu u mnie występuje....pozdrawiam i zycze sobie cierpliwości..
    Nigdzie nie ma zapewnień, że zadanie "Śmierć przywódcom" zostało naprawione.

  2. #12
    zolininke
    Też mam problem z tym zadaniem, cała gra mi się potrafi przez to zaciąć o_o

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez dionizos12 Zobacz posta
    Mahoo, staram się konsekwentnie załatwić palącą dla wielu graczy sprawę, Jeżeli ciebie to nie dotyczy, to nie plącz się tu i nie przeszkadzaj. Twoje prowokacje nie robią na mnie wrażenia...
    Tobie się tylko wydaje, że coś załatwiasz bo pisanie o tym na forum przyniesie tyle efektu co pisanie na murze "precz z podwyżkami", czyli zero.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.12.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Też mi ciągle śmierć przywódcom wyskakuje

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.09.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Skoro nie da się zaliczyć tego zadania - ja nie dałem rady bo pomimo spełnienia warunków nie odblokowało mi wszystkich podzadań, to może warto usunąć to zadanie w całości.
    Może wtedy problem zniknie
    Oczywiście ja również mam problem z wyskakującą wiadomością o zaliczeniu tego zadania

    Pozdrawiam
    Bamse

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    ja napisałam do supportu Jesli nie naprawia to dam sobie spokój z grą

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie też występuje ten problem już od ponad 3-4 tygodni. załączam screenshota:
    Spoiler
    Jak widać na screenie nie mam tego zadania na liście bo zostało zakończone dawno temu, kursor wskazuje, że wymaganie zostało "wielokrotnie" spełnione.

    Dlaczego nie został ten błąd naprawiony do tej pory, pomimo tylu przerw technicznych związanych z aktualizacją gry i naprawianiem błędów?

  8. #18
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Żeby przerwa techniczna umożliwiła naprawę jakiegoś błędu, musi być najpierw przygotowana poprawka, która w trakcie tej przerwy technicznej będzie mogła zostać załadowana. Dopóki poprawki nie ma, nawet codzienne przerwy techniczne nic nie dadzą.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na około miesiąc zwłoki z naprawieniem błędu to mogą sobie pozwolić amatorscy twórcy freeware'u i projektów open source, a nie pełnoetatowi developerzy komercyjnej gry.

  10. #20
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    "Około miesiąc" ten błąd występuje u Ciebie bo akurat dobiłeś do poziomu gry, na którym błąd się uaktywnia. Inni męczą się od kilku miesięcy (odkąd wszedł nowy system zadań). Rozumiem, że sytuacja nie jest dla Ciebie komfortowa. Niestety, ani żadne petycje, ani zasypywanie supportu zgłoszeniami dotyczącymi tego problemu sprawy nie przyspieszą.

    Jak już będzie zapowiedź przerwy technicznej, w czasie której to zadanie będzie naprawiane, obstawiam że należy się przygotować na mocno przedłużoną konserwację

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.