Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 216

Wątek: Fasolka po bretonsku :)

  1. #11
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale jak na razie to dalej będziemy kisić się na 50 lvl, nie wprowadzili wyższych poziomów

  2. #12
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Ciekawie się zapowiada, choć ceny u kupca powalają na kolano równo. Przygody fajnie, ale dalej będą się ludzie jak to kolega RinMe nazwał kisić na 50tkach

  3. #13
    Osadnik Awatar Burdajewiczek
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak tylko ktoś przejdzie przygodę niech pochwali się lootem. Czy poszególne przygody mają regularny loot z surowcami czy tylko te fasolki.

  4. #14
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też jestem ciekawa ile fasolek za przygodę dają i jakie straty wyjdą.
    Szkoda tylko że przygody są jednoosobowe, raźnej by było robić z kimś wspólnie.

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie podpalajcie się. JEST NAPISANE że te przygody to tak obecnie aby było, a jak wejdą na serwery normalne to i PORADNIKI które tworzycie mogą być o kant wiadomo czego ...

    Obecnie wojska tam poleci pełno, do tego te pułapki wszędzie. Ale wiadomo to jest dla LVL wyższych więc problemów z wojem nie będzie. Potracimy na fasole trochę, ale to dobrze coś się będzie działo.

    Fasol na budynki też teraz trzeba pełno, ale mi się zdaje że tylko dlatego ABYŚMY ICH NIE KUPILI i nie zobaczyli jak to z tymi budynkami jest. Rezydencja niby 140 osadników. Ale ile zajmuje czy jest jej rozbudowa to pewnie się nie dowiemy bo nikt tych 15k fasoli nie będzie miał, to samo ta złota wieża.

    Trzeba czekać az kiedyś wprowadzą na nasze ze zmienionymi jednostaki wojska w obozach itp. Bo wyjdzie jak było w badaniach, każdy obczaił a tu inne czasy inne wartości.

  6. #16
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MANOLO_PL Zobacz posta
    Fasol na budynki też teraz trzeba pełno, ale mi się zdaje że tylko dlatego ABYŚMY ICH NIE KUPILI i nie zobaczyli jak to z tymi budynkami jest.
    Wszak wiadomo, ze sens testowania jest taki, zeby przypadkiem czegos nie przetestowac.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to samo te przygody. niby jest 5 w sklepie, ale która jest pierwsza ??? padło mi na testowym 6 odpowiedzi

    wojsko tez na maksa tam upchane aby poradnika nie było

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A tymczasem serwer testowy padł (czy to tylko ja nie mogę wejść?)

  9. #19
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MANOLO_PL Zobacz posta
    to samo te przygody. niby jest 5 w sklepie, ale która jest pierwsza ??? padło mi na testowym 6 odpowiedzi
    Pierwsza jest ta za 625 map. Pozostale sa tam po to, zebys mogl obejrzec zanim zrobisz pierwsza.


    wojsko tez na maksa tam upchane aby poradnika nie było
    A co to za roznica dla poradnika czy wojsko jest upchane czy nie ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ano taka ze teraz narobią się ludziska a potem okaże się że składy wojska pozmieniane a wiesz jak jest. dorwa poradnik nie popatrza polecą potracą i płacz ze poradnik do bani itp.

Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.