Zamknięty wątek
Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 114

Wątek: Nowy pamiętnik developera

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez cornflakes Zobacz posta
    Torsten Ty nie marudź tylko upnij wreszcie swoje rezydki na lv5 i wywal posiadłości piratów ;p będzie taka sama populacja a zyskasz wolne miejsca ;p młyny podnieś na 5lv to też tyle ich nie będzie potrzebne i zyskasz wolne miejsca Nowe budynki zmieściłeś to i kolejne zmieścisz ;pp
    O znasz moją wyspę lepiej ode mnie?
    mylisz się niestety.
    - młyny wodne dopiero jak upne na 5ty wszystkie to mniej będę musiał dokupował wody więc o usuwaniu nie ma mowy.
    - rezydencji nie upuje ponieważ wymieniam je stopniowo na wieże wiedźmy to po co mam wydawać tyle na upy. (to samo posiadłości ale je na samym końcu)

    nie nazywaj marudzeniem wyrażanie opinii gdzie od roku ludzie czekają na lvl50+, budynki5+, zwiększone limity w mag.prowiantu i koszarach, więcej miejsca(2gą wyspę o której już rok temu wspominali)
    Nowe przygody też, ale widzę że o nich pomyśleli oby to niebyły kolejne mało przydatne jak słońce tropików czy zaginioną czaszkę które odpala się tylko jak jakieś zadanie dzienne lub gildyjne każde nam je robić.

  2. #42
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    W ten sposób możemy każdy towar "zamienić w złoto", ale chyba nie o takiej zamianie tutaj mowa
    Na handlu - oczywiscie TAK, ale ja mialem na mysli zamiane w systemie gry.
    Kamieni na złoto w samej grze, bez handlu - nie zamienisz.

  3. #43
    Początkujący Odkrywca Awatar DZOOZEF
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    278
    Serwer
    Kolonia
    Przypomniał.mi się pamiętnik dewelopera sprzed roku. (System badań.Nowe przygody i lvl +50) przygody takie muszą być trudne mam nadzieję że wkońcu będzie trzeba stracić część elitarnego wojska (kusznicy,elitarni, puszkarze) by takowe ukończyć

  4. #44
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    żeby tracić elitarne jednostki to musi byc ku temu dobra zachęta, inaczej będzie małe zainteresowanie nowymi przygodami

  5. #45
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez DZOOZEF Zobacz posta
    mam nadzieję że wkońcu będzie trzeba stracić część elitarnego wojska (kusznicy,elitarni, puszkarze) by takowe ukończyć
    to jest akurat BARDZO malo prawdopodobne.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #46
    Początkujący Odkrywca Awatar DZOOZEF
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    278
    Serwer
    Kolonia
    Mialem na myśli część dokładniej kilka jednostek na przygodę. Ale czy tak będzie dowiemy się zapewne za jakiś czas.

  7. #47
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez DZOOZEF Zobacz posta
    Mialem na myśli część dokładniej kilka jednostek na przygodę.
    Jesli system walki sie nie zmieni albo nie zostana dodane jakies nowe zdolnosci, to straty dowolnej ilosci elitarnych jednostek bedzie mozna uniknac tracac inne.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zgadza sie...elitarne jednostki powinno sie tracić ! Musi sie opłacać...ale powinno sie tracic. Mam też nadzieje ze zostawią w przygodach to co im nie wyszło co uwazaja za błąd a to co niechcący rozwineło i uatrakcyjniło gre - czyli bloki. W nowych przygodach tendencja widze jest do tworzenia przygod ktore sie tylko klepie - zero emocji, kombinowania itd..
    Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.

  9. #49
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kwestia dropów jest bardzo istotna.
    Wyobraźcie sobie co by się stało gdyby z jednej strony z dropów zniknęła broń a z drugiej strony stałyby się na tyle atrakcyjne, że wyższe lvle porzuciły stare przygody i przeszły na nowe.

  10. #50
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak sobie przeglądam ten pamiętnik i wygląda ciekawie.
    Ale odczucia mam takie niezbyt.
    Bo po co mi robić przygody jak na 50 poziomie expa nie daje.
    To prawie tak jakby dali dla osób z niższym levelem przygody z expem, ale bez dropa.

    W dalszym ciągu przyjmuję te nowości z dużą rezerwą.
    Powinni już naprawdę dołożyć następne poziomy i sporo osób by nie musiało o tym marudzić.

Zamknięty wątek
Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.