Zamknięty wątek
Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 114

Wątek: Nowy pamiętnik developera

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Nowy pamiętnik developera

    Jestem jak najbardziej ZA a nawet PRZECIW tylko ta niedaleka przyszłość mi tak coś nie za bardzo pachnie fiołkami ...

    Ot coś nowego, fasola ( osobiście wolałbym czerwoną jest zdecydowanie lepsza od naszego JAŚKA ), jakieś łodygi, patenty ( tylko żeby ich koszt zdobycia nie przewyższył kosztów ze sklepu ).

    Tylko Szanowne BB określcie się co oznacza NIEDALEKA PRZYSZŁOŚĆ, bo np. biorąc pod uwagę prędkość światła to niedaleka przyszłość to może być np. 3 dni, ale w 3 dni światło przebędzie taką odległość że ślimak jej nie przebędzie i przez miliard lat. Tu jest tzw. sedno sprawy

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W sumie jedyny plus tych propozycji jaki widze, to :

    1) 15 patentow
    2) wdrozenie pomyslow o fasoli i generale do przenoszenia wojska, tak zeby malkontenci nie mogli powiedziec, ze propozycji nikt nie czyta ..

    reszta to standardowe zapychacze przestrzeni.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nic dodać, nic ująć.
    Zapowiada się fajnie ale zero konkretów zwłaszcza jakichkolwiek terminów.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wszystko ok. tylko jedno mi wciąż wygryza rozum.



    Niech ktoś mi wytłumaczy bo mi się już topiki na złączach przejarały. O port i nieograniczone złoża ryb nie mogliśmy się doprosić to nam złoto ze zboża dali. xD
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 10.06.2013 o 18:37

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Niech ktoś mi wytłumaczy bo mi się już topiki na złączach przejarały. O port i nieograniczone złoża ryb nie mogliśmy się doprosić to nam złoto ze zboża dali. xD
    Tylko się nie podniecaj
    Nie znasz ani ceny samej wieży ani kosztów produkcji.
    Może to być babol typu szkółki wiejskiej.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oby te przygody były czymś bardziej ekscytującym niż Słońce Tropików i Czaszka. Co do magicznych i bajkowych aspektów jestem raczej sceptyczny, no ale mam nadzieję, że nie skończy się to wszystko Dzwoneczkami i siedmioma krasnoludkami radośnie pląsającymi pomiędzy smolarzem a miecznikiem damasceńskim.
    Fajnie że nowe budynki, przygody, przeciwnicy i warzywniak, ale wolałbym się np dowiedzieć kiedy wreszcie będę mógł wbić 51 poziom.

    A, no i ciekawe, że jakoś nie znalazłem wśród propozycji graczy zbyt wielu próśb o to wszystko, co nam tu dziś pokazano :P

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czy to będzie na + czy na - okaże się jak podadzą czasy produkcji i proporcje

    I jedno duże pytanie skoro są nowe przygody do rzekomo najwyższych lvl to czy max poziom zostanie w końcu zwiększony, czy 50'tki będą sie musiały obejść smakiem PD z nowych epickich przygód.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Trochę patentów na plus dla rozwiniętych.
    Nowe budynki i pomysły mogą też być bardzo ciekawe tylko :

    1. jak widać po grafice nowe budynki zajmują dużo miejsca a coraz więcej ludzi już przy budynkach dla introligatora szukali miejsca aby upchać kolejne.
    2. nadal nic niema o expieniu 50+ a to daje motor napędowy i zachętę do dalszej gry
    3. nadal nic o zwiększeniu pakietów w magazynie prowiantu i koszarach np ze 100-200 woja w 1 paczce a już by to odciążyło i nerwy ukoiło - a trąbimy o tym ponad rok w wielu topikach a nie wymaga to wielu skryptogodzin - litości
    4. nadal nic nie wiemy o 2giej wyspie lub powiększeniu obecnej a już rok temu była o tym rozmowa - ludzie upychają już na siłę budynki a przy nowych znowu kolejne będą musieli kasować chodź sporo pracowali aby postawić i upnąć na 5ty w wielu przypadkach dużo granitu poszło.
    5. masę ciekawych pomysłów od graczy na forum i nic BB się nie podobało? Ja myślę że nikt tych pomysłów i naszego forum nie czyta a szkoda bo tyle ciekawych pomysłów się marnuje.

    itd itd.

    Czekamy z niecierpliwością nad finalną wersją tego co wprowadzi BB i miejmy nadzieje, że będzie bardziej dopracowana pod realia graczy.

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    RedJul
    Nie znasz ani ceny samej wieży ani kosztów produkcji.
    Może to być babol typu szkółki wiejskiej.
    Nie rozumiesz, chodzi mi o to ze ten budynek jest mi przydatny jak psu telewizor. A budynku do produkcji ryb bez dojścia do złoża nadal nie ma.
    Fakt faktem jest ze fajnie jest produkować złoto bez budowy kopalń. A na sprzedaży sztabek można fajnie się obłowić, wiem bo praktykowałem to dłuższy czas.
    Ale nie ma co, każdemu przydatne jest co innego. fajnie że chcą wprowadzić coś nowego, przynajmniej nie ma monotonii jak przez ostatnie kilka miesięcy.

  10. #10
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ToRsTeN Zobacz posta
    ludzie upychają już na siłę budynki a przy nowych znowu kolejne będą musieli kasować chodź sporo pracowali aby postawić i upnąć na 5ty w wielu przypadkach dużo granitu poszło.
    wystarczy burzyc te na ktore poszlo mniej granitu.

    5. masę ciekawych pomysłów od graczy na forum i nic BB się nie podobało? Ja myślę że nikt tych pomysłów i naszego forum nie czyta a szkoda bo tyle ciekawych pomysłów się marnuje.
    Wieksza czesc z tych zapowiadanych, to pomysly ktore sie pojawily na forum ;p Nawet jesli nie wylacznie na polskim to jednak.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.