Zamknięty wątek
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: nowe czasy produkcji w budynkach systemu badań

  1. #11
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z tym że na testowym nie wzrastała już po pierwszym wyprodukowanym, ale nie pamiętam też po którym.... 10? ze 100 na 105 (może 110) papieru, monet z 10 na 11. tutaj troche inne wartości mamy

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na testowym koszt rósł o 10% co dziesięć ksiąg. Jeśli tutaj z 250 kartek po 10 księgach zrobi się 275 a po kolejnych 10 - 303, to będzie chyba trochę jak przejazd po bandzie...

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ojtam ojtam przecież wiadomo było że tanio nie będzie. Dostaliśmy po 2520 klejnotów wiec zaraz je powydajemy.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jak dodali nowe budynki to i powinni dodać parę aktów własności, a ja dostałem jakieś 1300 klejnotów ?

  5. #15
    Osadnik Awatar Burdajewiczek
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    czyli jak bede za ~2 lata szkolił weterana ( jako 30 specjalista u mnie) to bede za jeden manuskrypt płacił 100000% wiecej niz na początku ?

  6. #16
    konkur4
    Mogli chociaż kosztu produkcji nie ruszać, coprawda wychodzi na to, że zmniejszyli koszt w tytanie z 8 na 4 i rudzie żelaza z 6 na 4, ale zwiększyli koszt w balach z 4 na 6, co wydaje mi sie gorszym wyjściem niż np. to zmniejszenie tytanu, którego masy zalegały w magazynach, a bale chociaż się przerabiało na deski tak potrzebne do upgradowania budowli.

  7. #17
    Osadnik Awatar RadekMC1
    Dołączył
    11.10.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Złota Góra
    a co ci z tych bali u mnie sie wala ich tak samo pelno

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    28.05.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowy Świat
    no i nowy problem, introligator wyprodukował "manuskrypt", który nie został dodany do magazynu, se wziął i se znikł, czary jakieś? Support poinformowany, to ze 2 tygodnie i się dowiem, o co chodzi albo nie dowiem

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez CryWar Zobacz posta
    no i nowy problem, introligator wyprodukował "manuskrypt", który nie został dodany do magazynu, se wziął i se znikł, czary jakieś? Support poinformowany, to ze 2 tygodnie i się dowiem, o co chodzi albo nie dowiem
    U mnie to samo se znikł

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.10.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    A nie wcisnęliście od razu po podniesieniu manuskryptu produkcji tomu? Wtedy zostanie od razu zużyty i nie będzie go w magazynie. Wnioskuję z własnego doświadczenia. Najpierw zrobiłam produkcję "tomu", a manuskryptu mimo to szukałam w magazynie.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.