Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 61

Wątek: Rekompensata klejki

  1. #31
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    RedJul, jeszcze w tym miesiącu powinno pojawić się więcej informacji związanych z "atrakcyjnością" gry na najwyższych poziomach - proszę o jeszcze trochę cierpliwości.
    Ja jestem cierpliwy
    Aczkolwiek mam ochotę porozmawiać z kimś z BB
    Zwłaszcza po ostatnich zmianach w grze
    Za ostatnie zachowanie serwera -

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @RedJul

    Dałeś za mało emotek nici z uzyskania jakiejkolwiek informacji.

  3. #33
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    RedJul, jeszcze w tym miesiącu powinno pojawić się więcej informacji związanych z "atrakcyjnością" gry na najwyższych poziomach - proszę o jeszcze trochę cierpliwości.
    Od "więcej informacji" do "atrakcyjności gry na najwyższych poziomach" może być daleka droga. Samą informacją nie da się grać. Ludziom grającym w TSO raczej cierpliwości nie brakuje (ci niecierpliwi kończą na etapie tartaku iglastego), ale każda cierpliwość ma swoje granice

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez kadMoholik Zobacz posta
    @RedJul

    Dałeś za mało emotek nici z uzyskania jakiejkolwiek informacji.
    te emotki zasłabo odzierciedlają jego stanowisko co do obecnej sytuacji w grze. jak by jeszcze wyraziście pokazał swój stosunek do gry to napewno by uzyskał odpowiedź. a tak to nie uzyska odpowiedzi.

  5. #35
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Od "więcej informacji" do "atrakcyjności gry na najwyższych poziomach" może być daleka droga. Samą informacją nie da się grać. Ludziom grającym w TSO raczej cierpliwości nie brakuje (ci niecierpliwi kończą na etapie tartaku iglastego), ale każda cierpliwość ma swoje granice
    zawsze to jakieś światełko w tunelu, taki promyczek nadziei

  6. #36
    Początkujący Odkrywca Awatar DZOOZEF
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    278
    Serwer
    Kolonia
    rekompensata ale od jakiej daty? były zmiany... zmiana była w listopadzie 2012..
    sprzed zmiany w listopadzie

    porownanie
    Ostatnio edytowane przez DZOOZEF ; 05.06.2013 o 22:04

  7. #37
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    aj aj aj LaBamba, będziemy się pławić w klejnotach od rana. Wysadzę całą wyspę diamentami z radości że już za chwileczkę dostanę jako LVL50 jakieś zadania do wykonania bo nie raczej wyższy poziom do zdobycia.

    Pewnie pod koniec miesiąca BB ogłosi LVL50tki mamy dla was SUPER wiadomość : Opracowaliśmy nowe zadania do wykonania cobyście się nie nudzili i np. : ZDOBĄDŹ 50.000 granitu robiąc DZIECI SAWANNY.

    A my wtedy : O wielki BB dzięki za kolejne 5 lat grania o nagrodę : 100 mieczy damasceńskich.

    System badan bo 3 dniach dla mnie jest już skończony. 1szt geologa dostanie 3listy i styka coby kopalnie miedzi odkrył która na lvl1 będzie pracować 47.5h lub na lvl2 23h. Taki czasik będzie idealny. Znajdzie ją w 2:30min a buduje się w ponad 3 więc temat odbudowy kopalni 1 geologiem ogarnięty będzie w ok 16min

    Oj już nie mogę się doczekać rana ...

  8. #38
    Osadnik Awatar Koza54
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    1
    Zapraszam do dobrej Gildii Wiecej informacji tutaj

    ,,Samemu dojdzie sie daleko ale w Druzynie [Gildii] jeszcze dalej!,,

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    no jeśli ktoś się od ponad roku logował dzień w dzień to trochę by wyszarpał, ale niestety to raczej na pewno nie będzie podlegało rekompensacie. Co do cen u kupca to na 100% podskoczą, gdyż skoro mamy dostawać więcej klejnotów za logi i dodatkowo wyrównanie za poziomy to dlaczego ceny u kupca miały by stać w miejscu, bądź też miało by tam coś stanieć? Chyba to jest logiczne... ( jak ja się cieszę że kupiłem już dawno weteranów )
    PRECZ Z CENZURĄ! WOLNOŚĆ GÓRĄ!

  10. #40
    Osadnik Awatar Scrool
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MANOLO_PL Zobacz posta
    aj aj aj LaBamba, będziemy się pławić w klejnotach od rana. Wysadzę całą wyspę diamentami z radości że już za chwileczkę dostanę jako LVL50 jakieś zadania do wykonania bo nie raczej wyższy poziom do zdobycia.

    Pewnie pod koniec miesiąca BB ogłosi LVL50tki mamy dla was SUPER wiadomość : Opracowaliśmy nowe zadania do wykonania cobyście się nie nudzili i np. : ZDOBĄDŹ 50.000 granitu robiąc DZIECI SAWANNY.

    A my wtedy : O wielki BB dzięki za kolejne 5 lat grania o nagrodę : 100 mieczy damasceńskich.

    System badan bo 3 dniach dla mnie jest już skończony. 1szt geologa dostanie 3listy i styka coby kopalnie miedzi odkrył która na lvl1 będzie pracować 47.5h lub na lvl2 23h. Taki czasik będzie idealny. Znajdzie ją w 2:30min a buduje się w ponad 3 więc temat odbudowy kopalni 1 geologiem ogarnięty będzie w ok 16min

    Oj już nie mogę się doczekać rana ...
    Ale się uśmiałem wspaniała wypowiedz :-)))))

Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.