Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Problem z kanapkami i koszami-nie wchodzą

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Problem z kanapkami i koszami-nie wchodzą

    Witam.
    Od kilku dni mam problem z wrzuceniem koszyka lub kanapki na jakiś zakład (tartak, kopalnia...). Na jedną wchodzi, na drugą nie. Premie znikają a kopalnia jak działała tak działa, czyli pracuje w trybie normalnym.
    Coś odświeżyć lub wykasować?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czyszczenie cache przeglądarki nie zaszkodzi, ale podejrzewam, że może to być też problem z jakością połączenia. Czasem też mi się zdarzały takie "kwiatki" jak miałem problemy z netem. Dzisiaj rano (około 6:30) też kilka premii wrzuciłem i nie było problemu, a widzę że jesteśmy na tym samym serwerze.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzięki Szkoda tylko premii i czasem tego, że klikam, wychodzę a tu lipa i warsztat działa normalnie.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pisałem już w identycznym temacie
    Co do tych buffów moje rady, spostrzeżenia może bez sensu ale działają, zbiorę wszystko w jedno to co ludzie piszą:
    -jak już było przy jednym evencie człowiek z gildii to nie zawsze=znajomy... wiem brzmi bzdurnie ale niestety tak było
    -radzę rzucać kosze/kanapki/półmiski TYLKO wyprodukowane przez siebie CZYLI nie z handlu , nie przysłane przez kogoś
    -przy rzucaniu nie lecimy jak błyskawica staramy się tak rzucać aby max 3 budynki się nie świeciły po rzuceniu czyli czekamy aż kosz na 1z3 zaświeci wtedy lecimy dalej
    -po każdej partii 25 szt wracamy na swoją wyspę i wbijamy od nowa

    Szczególnie przy tym zadaniu odradzam pośpiech , serwer musi zareagować na buffa:P

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wszystko się zgadza jeśli chodzi o premiowanie u znajomych, ale tu mi się wydaje, że chodziło o rzucenie premii na własnej wyspie.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dokładnie o to chodziło, czyli o premie na swojej wyspie
    Raz działa a raz nie. Czasem budynek pomimo podświetlenia nie chce przyjąć premii choć klikam i klikam. Robię to powoli, więc pośpiech nie wchodzi w grę.
    Po prostu różnie reagują budynki na te premie.
    I to zależy od logowania, bo raz wchodzi wszystko bez problemu a przy kolejnym logowaniu połowa budynków nie chce załapać.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.