Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Jakość gry po konserwacji

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Nowy Świat

    Jakość gry po konserwacji

    Kiedy można sie spodziewać poprawy jakości gry po dzisiejszej konserwacji ??
    Gra ładuje się po 5 minut, kolejne 10 minut to czekanie aż wczytają sie czaty i zajarzy że jestem w gildii....
    O lagach nie wspomne, jeszcze gorsze niż zwykle...
    It's coming
    It's watching your every move
    You cannot hide...

    Goldmano

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowy Świat
    Standardowo ... właściciele gry wiedzą jak zniechęcić graczy do gry. Się zastanawiam co robi u nich dział testów bo gra po każdej konserwie coraz gorzej chodzi.

    Zaraz będzie standard - czyli nikt z administracji nie wypowie się na ten temat

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Teraz to juz potrzebna kolejka do budowy pól :P

  4. #4
    Osadnik Awatar ahoj_zeglarze
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowy Świat
    kiedys to bylo "normalne" ale przez dluzszy czas przyzwyczajono nas do "nienormalnosci" czyli brak problemow z serwem jakies 3 miesiace wracamy do korzeni zreszta na tescie system badan testuje sie - a grubasy jaja przynosza pozatym mozna bylo u nas na serwerze zauwazyc ostatnio wielu nowych graczy

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Po wczytaniu się mapki, nie pokazuje, ze jestem w gildii, nie ma żadnego serwera rozmów - są tylko puste z szeptu i systemu wiadomości. Cokolwiek nie zrobię po przelogowaniu cofa się i jest jak wcześniej, czasem pokazuje przeciażenie serwera (tak jak było na testowym). Tak to jest, jak się wprowadza wersję, która sprawiała problemy na serwerze testowym.

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar romeo
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Kolonia
    wojsko które wysłałem na przygodę nie wrócilo Wrócił tylko generał [ mimo że nie stracilem w walce nikogo ]

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja nie mam takiego problemu z logowanie aczkolwiek praktycznie przy kazdym logowaniu pisze do mnie "duch" na szepcie...

  8. #8
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wczoraj, mniej więcej koło godziny założenia tego wątku zostałem brutalnie wyrzucony z gry w czasie puszczania bloku (pomijam poniesione straty bo na szczęście nie były wielkie). Kilkanaście minut trwało ponowne wejście do gry, ale po tej wywałce jakby się uspokoiło (kolejne bloki wchodziły jak w masło), choć też przez jakiś czas nie miałem dostępu do serwera rozmów. Czyżby jednak zadania kryzysowe aż tak bardzo powodowały obciążenie serwerów?

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Wczoraj, mniej więcej koło godziny założenia tego wątku zostałem brutalnie wyrzucony z gry w czasie puszczania bloku (pomijam poniesione straty bo na szczęście nie były wielkie). Kilkanaście minut trwało ponowne wejście do gry, ale po tej wywałce jakby się uspokoiło (kolejne bloki wchodziły jak w masło), choć też przez jakiś czas nie miałem dostępu do serwera rozmów. Czyżby jednak zadania kryzysowe aż tak bardzo powodowały obciążenie serwerów?
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Wczoraj, mniej więcej koło godziny założenia tego wątku zostałem brutalnie wyrzucony z gry w czasie puszczania bloku (pomijam poniesione straty bo na szczęście nie były wielkie). Kilkanaście minut trwało ponowne wejście do gry, ale po tej wywałce jakby się uspokoiło (kolejne bloki wchodziły jak w masło), choć też przez jakiś czas nie miałem dostępu do serwera rozmów. Czyżby jednak zadania kryzysowe aż tak bardzo powodowały obciążenie serwerów?

    wedlug mnie na 99% to Zadania kryzysowe bo dziwne ze problem pojawil sie gdy one sie pojawily smiem takze twierdzic ze brak ogarniania administracji tez sie przeklada na jakosc gry za jakakolwiek obraze dostaje sie chore warny to dodam wiec ze to nie jest obraza tylko moja osobista ocena pracy administratorow ZAWSZE gdy wprowadza cos nowego zaczyna sie wszystko psuc a to lagi a to "kolejki" azeby serwer byl stabilniejszy dziwne ze byl wczesniej i radzil sobie bez kolejek oczywiscie programisci maja to wszystko gdzies, przeciewz i tak dostaja pieniadze i tak wyslalem o tym samym czasie (przerwa 5-10 sekund) 3 generalow (zniwiarza, wetka, doswiadczonego) zniwiarz i weteran byli juz na mojej wyspie a doswiadczony poprostu sie rozplynal dlatego tez zajrzalem na przygode, nie ma go, zonwu na wype nie ma. Pojawil sie dopiero po minucie i czas przejscia na wyspe to "11 min" troche sie rozpisalem ale nie place i chyba niedlugo zaczne sie smiac z tych co placa gdy administracja i ogolnie support jest naprawde kiepski. Czesto mam problemy z internetem wiec zrywa mi polaczenie lacze sie i musze ZATWIERDZIC to ze mialem problem z internetem (czyt. wcisnac OK) jest to co prawda cholernie nielogiczne ale musze zatwierdzic ze nie mialem neta jakis czas temu i teraz mam - super. Kiedys gdy jeszcze nie bylo motywu co prawda smiac sie mozna juz teraz "zadania gildijne sa co 2 tygodnie resetowane poniewaz nie potrafimy naprawic bledu powodujacego nie pokazywanie sie zadania po anulowaniu poprzedniego" to co takie osoby tu robia sie pytam? Zastanawia mnie czy jest tak tylko u nas. Gdy gildie wysylaly jeszcze jakis czas temu wiadomosc do supportu ze nie maja zadania dostawaly (albo i w ogole nie dostawaly zadnej wiadomosci) wiadomosc po kilku dniach ze "moze po przerwie konserwacyjnej sie poprawia (czyt. prosze czekac do przerwy konserwacyjnej) moze nie.. jak nie to napisz jeszcze raz przysle Ci to samo" ja to tak odbieram po cos jest support dzial POMOC zeby pomagac a nie odpisywac takie smieszne wiadomosci ja szczerze tego nie rozumiem ale jestem oczywiscie Polakiem a My lubimy narzekac.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam
    Mam problem po ostatniej konserwacji. A mianowicie, nie mogę wejść na plansze kolegów z gildii. Nie wszystkich, ale tylko niektórych osób.
    Przy próbie wejścia, cały czas jest ikona wczytywanie mapy, i trwa to praktycznie do momentu przejścia komputera w stan czuwania, a wejść się nie da.
    Jak rozwiązać powyższy problem, oraz czy dotyczy on większej ilości osób ???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.