Strona 7 z 16 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 155

Wątek: Zadania Kryzysowe

  1. #61
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    no 5k saletry to troche za duzo. powinno byc 4,5k moze by ludzie tak sie nie pluli. po pierwszych 4 zadaniach widac ze nagrody sa dobrze zbalansowane i jest troche czasu zeby sie przy robieniu koszykow zastanowic czy warto robic kolejne.

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Słoneczny Gród
    SALETRE dali do tych zadań ponieważ bedzie ona uzywana w nowych budynkach... Chcą wyczyscic gre z saletry abysmy się szybko nie budowali, czy podnosili lvl gienków lub geologów:P

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Saletra nie jest wykorzystywana w nowych budynkach Mniuch

  4. #64
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pierwsze zadanie na lvl 46-50, wydaj 5k saletry... gorzej z 6... trzeba wydać 10k drewna egzotycznego... jakby to drewno na ulicy leżało, nic tylko je pozbierać...

  5. #65
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    O, i to jest czyszczenie magazynów pod kątem nowych budynków z systemu badań A nie tam jakaś saletra

  6. #66
    Osadnik Awatar ahoj_zeglarze
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowy Świat
    tamte zadania byly o niebo latwiejsze i nagrody lepsze :P w sumie utknę tutaj jedynie na eksperymentach - z tego powodu ze potrzebny jest czas aby to wykonac
    (jakos kupno loota mnie nie interesuje), wydanie drewna egzo takze nie jest bynajmniej dla mnie problemem, nie wspominajac o wyprodukowaniu marnych 50 damascenow:P
    aczkolwiek zrobie ten ciag - z NUDÓW, bo nagrody sa slabiutkie.... i mam w 4 literach oplacalnosc

  7. #67
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Myślę że powinni troszkę dłużej posiedzieć nad tymi zadaniami i dać np ze 30 losowych w tych 10ciu. Niektórzy narzekają że nie ma za bardzo co robić w grze i muszę się z nimi zgodzić, bo jakiś cel został osiągnięty przez wielu graczy, z jednej strony dobrze że bez "wspomagaczy" (klejnoty, premie) zrobienie tych zadań zajęło by kilka/kilkanaście dni, ale tak wychodzi na to że garstka osób je zrobi.
    Co tu ukrywać, nagrody są słabe, 250 klejnotów jako nagroda ? trochę to śmieszne jest, porównując np koszt wymiany u kupca klejnotów na egzotyczne drewno, to za 495 klejnotów dostaje się 500 sztuk drewna, a MY mamy wydać 10000 tysięcy sztuk na poboczne zadanie.

    Też je robię, z nudów...

  8. #68
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak dla mnie nagrody sa tak perfidnie zalosne ze sie nie oplaca robic

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.10.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    hej, rzuciłem u znajomego 100 koszy a pokazuje mi ze rzuciłem 42, on rzucił u mnie 100 i pokazuje mu 36 ?

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mnie w ogóle nie zaliczyło żadnego z 25 rzuconych koszy ;/

Strona 7 z 16 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.