Strona 11 z 16 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 155

Wątek: Zadania Kryzysowe

  1. #101
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Podstawową różnicą pomiędzy tym ciągiem zadań a poprzednim jest poziom trudności. Obecny ciąg zadań jest po prostu śmiesznie łatwy. Jeżeli ktoś nie daje rady tego zrobić, to na pewno nie jest problem BB a tym bardziej innych graczy, aby wysłuchiwać narzekań na już i tak strasznie uproszczony ciąg zadań.
    Poprzedni ciąg zadań był znacznie trudniejszy, ale za to nagroda była o wiele lepsza (łącznie wychodziło 1500 klejnotów, lub 500 klejnotów + ileś tam zasobów np. w postaci granitu, zależy kto za co chciał sprzedać młyn).
    Obecny ciąg zadań ma odpowiednią proporcję do zaproponowanej nagrody.
    Ważne, aby gracze zadali sobie pytanie, czy chcą w końcu mieć choć jedno wyzwanie co jakiś czas naprawdę wymagające kombinowania, czy chcą mieć co jakiś czas zadania tylko z nazwy "kryzysowe", bo stopień trudności odpowiada poziomowi mądremu 12 latkowi.
    Popatrzcie ile innych zadań jest prostych w tej grze. Przygody, zadania dziennie, dodatkowe, związane z nowymi lvl 95 % jest łatwa a pozostałe 5% tylko trochę trudniejsze. A teraz doszły "Zadania kryzysowe" odpowiadające poziomem tym 95 % poprzednim zadaniom.
    Osobiście wolałbym choć 2-3 razy w roku coś naprawdę trudnego (na wzór Czterech Wiatrów), niż kolejne zadanie wymagające ode mnie minimum zaangażowania.
    Nawet gdybym miał strasznie ciężko ukończyć to zadanie. Po prostu ... chcę poczuć że "żyję" w tej grze.
    Niech jeszcze dodadzą dodatkową wyspę, bo gracze podnieśli raban. Oczywiście te pływające rezydencje nie mogłyby załatwić sprawy 8 budynków na wyspie.

  2. #102
    Osadnik Awatar piropa
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może niezłym wyjściem byłyby dwie ścieżki do wyboru - łatwiejszy ciąg zadań z mniejszą nagrodą, albo trudny z lepszą. Oczywiście, coś takiego nie przejdzie, ale wtedy nie byłoby powodów do marudzenia - wybrałeś taką, rób taką.

    Też chcę poczuć, że żyję w tej grze i że ona żyje - bo siedzieć i patrzeć jak mi rośnie, to rozrywka średnia.

  3. #103
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.02.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Jak można zaliczyć zadanie kryzysowe w ograniczonym czasie jeżeli jego wykonanie zależy od szczęścia mam 3 odkrywców i od początku zadania nie są w stanie przynieść drewna egzotycznego (20szt) Wykonywanie takich zadań nie ma nic wspólnego z umiejętnością grania tylko z fartem. Porażka

  4. #104
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra

    szukam znajomego

    Witam, nie mam żadnych znajomych, a w zadaniach kryzysowych muszę rozdać 150 kanapek. szukam więc znajomego w celu oddania mu 150 kanapek, proszę o jakiś login i zatwierdzenie

  5. #105
    Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    lelol zakladka pomoc lub global. tam szukaj pomocy

  6. #106
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Kris-89

    wyzwania MUSZĄ mieć motywację... jeśli dla Ciebie 4 pakiety medyczne są tą motywacją - powodzenia, ale nie wciskaj innym, że to co oferuje w tych zadaniach BB jest atrakcyjne, kompletna porażka

    można by pomyśleć, że BB zafundowało sobie odchudzenie bazy magazynowej serwerów poprzez rzucenie obciachowych zadań kryzysowych,

  7. #107
    the_eldest
    to nie jest porazka, masz 3 odkrywcow, czyli nie zainwestowales w gre, przy 10 odkrywcach dostalbys te 20 egzo w 12 godzin, raczej chyba nie spodziewasz sie, ze zrobia dodatkowe zadania, czy tez dadza klejnoty ot tak, bb musi na tym zarobic, wiec robia latwiej dla tych ktorych na to stac, a jak grasz za darmo, to coz, ale nie spodziewaj sie nie wiadomo czego....

  8. #108
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Amber_Pl - a czego Ty oczekujesz, za zadania które nie mają praktycznie żadnego poziomu trudności ? Poza tym, dla mnie te 250 klejnotów to też jest coś, bo nie topie w tej grze setek złotych. A co do pakietów medycznych - nie mam ich w ogóle, więc to też pewnego rodzaju nowość dla mnie. Poza tym, za tak łatwe zadania nie spodziewam się dostać gruszek na wierzbie.

  9. #109
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jeśli uważasz 10k bali egzo za drobnostkę to winszuję, ja natomiast z chęcią zamieniłbym je na dechy i władował w budynki, bo kilku mi jeszcze brak do V poziomu,
    pakietów nie masz bo nie możesz ich mieć, był tylko 1 w zadaniu i to na 2x lvl

    nie mam pretensji o to, że Ci odpowiadają obecne zadania kryzysowe, masz do tego zbójeckie prawo, ale nie uogólniaj mi swojej opinii,
    i nie chodzi o trudność lecz bezsensowne ładowanie w błoto wojska i surowców na coś, co na 50+ poziomie jest do kitu,

  10. #110
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No to po co robisz te zadania ? Stoi ktoś nad Tobą z pistoletem w reku i zmusza Cie do robienia tych zadań ? Nie. Masz święte prawo odmówić robienia tego ciągu zadań i nikt Cie za to do lochu nie wtrąci. Skoro wolisz je władować w budynki - to proszę bardzo. Tylko nie marudź, że musisz wydać te 10k bo nie musisz, szczególnie jeżeli nagroda nie jest dla Ciebie atrakcyjna. Ja mam większą połowę budynków na 4 poziomie, więc też czeka mnie wbijanie na 5 lvl. Jakoś nie marudzę, że musiałem wydać tyle a tyle zasobów. Po prostu chciałem, gdybym uznał, że coś jest dla mnie zbyt cenne to bym tego nie zrobił. Proste jak konstrukcja cepa.
    Nikt nikogo tu do niczego nie zmusza. Im szybciej to ludzie zrozumieją tym lepiej.

Strona 11 z 16 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.