Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Problem z zadaniem. Od kilku miesięcy.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia

    Problem z zadaniem. Od kilku miesięcy.

    Witam.
    W grze mam niezaliczone zadanie "Raz na zawsze", które polega na tym, aby "W swoich włościach mieć mniej niż 0 szt. obozowisk bandytów (lub mniej)" Pomijając logikę cytowanego zdania zadanie to mam niezaliczone, mimo spełnienia wymagań. Zadanie jest z ciągu "Wyzwól swoje włości".
    Mało tego, co jakieś 30 sekund w grze pojawia mi się złota strzałka sugerująca wykonanie zadania. Wchodząc w Księgę Zadań pojawia się zaliczone zadanie "Raz na zawsze", klikam na "Zakończ" i mogę tak klikać w nieskończoność. Nic się nie dzieje. Po wyjściu na okno mapy po chwili znów miga strzałka o zakończeniu zadania.

    O tej sytuacji pisałem do supportu już 3 albo 4 razy. Zero odpowiedzi. ***. Jeśli tak ma wyglądać dbanie o graczy przez najlepszy support 2012 to ja nie mam więcej pytań.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 14.05.2013 o 17:04

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Problem jest znany i wielokrotnie pojawiały się o tym informacje. Support nie naprawia tego indywidualnie dla każdego. Jest wielu graczy z takimi zadaniami więc proszę o odrobinę cierpliwości.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Czy oczekując na jakąkolwiek odpowiedź bądź naprawienie problemu od 5 miesięcy można nazwać mnie osobą cierpliwą?

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ostatnie zdanie sugeruje pewne rozgoryczenie, więc tak zostało to odebrane. Chciałbym również zapytać, czy po wysłaniu zgłoszenia otrzymałeś automatyczne potwierdzenie zgłoszenia? Czasami zdarza się, że z przyczyn niezależnych od supportu wiadomości zostają skasowane automatycznie przez dostawcę usługi pocztowej lub trafiają do folderu ze spamem. Dobrym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji dodanie adresu *@thesettlersonline.pl do wyjątków.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    248
    Serwer
    Złota Góra
    witam ja mam ten sam problem lecz ,,wykonaj zadanie więcej włości'" . Mod a dlaczego niektórzy mają cierpiec a inni mają zrobione zadanie i nie stoją w miejscu bo to dla mnie jest olewanie graczy że przez 5 miesięcy nic nie robią z tymi zadaniami. Zamiast naprawiać to dodają nowe rzeczy . i tak odechciewa się graczom poprostu grać a jeśli support usuwa takie rzeczy lub trafia do folderu ze spammem to znaczy że na serio olewają graczy bo chcą poprostu żerować na innych graczach którzy zakładają konta. I dlaczego administracja się na ten temat nie wypowie ?


    ps.Sorka za błędy.

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1. Problem dotyczy graczy którzy otrzymali te zadania podczas wprowadzania nowego systemu zadań. Jeśli ktoś rozpoczął grę później i wykonywał zadania w miarę kolejności pojawiania się to nie powinien trafić na ten problem.
    2. Jak widać priorytetem określono system badań który wkrótce powinien trafić na normalne serwery. Oczywiście nikt nie zapomniał o problemie z tymi zadaniami.
    3. Nie napisałem że w supporcie to trafia do spamu, ale że po stronie użytkownika może być problem. Bardzo często wiadomości wysyłane od producentów gier trafiają do spamu lub są kasowane przez dostawcę poczty (np wp.pl), osobiście spotkałem się z tym problemem w kilku grach.
    4. Pracownicy supportu nie czytają i nie wypowiadają się na forum. Osobami kontaktowymi są: BB_Xaar (jako CM) i moderatorzy którzy przekazują informacje, jednak należy pamiętać, ze moderatorzy są tu głównie od pilnowania porządku i nie mają obowiązku udzielania pomocy.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Złota Góra
    Tak i juz mi nie wyskakuje zadanie o "łukach" teraz sie cofamy i co sie pojawia?



    Tylko pol roku zajelo naprawienie poprzedniego zadania to teraz moze sie uda do swiat bozego narodzenia...

  8. #8
    Sunx
    U mnie niestety to samo. Naprawili łuki, które miałem od kilku miesięcy a teraz wyskakuje śmierć przywódcom.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja problemu z łukami nie miałem ale przypadek zadania "śmierć przywódcom" to już zmora. Najgorsze jest to, że przez ostatnie kilka miesięcy było wiele konserwacji i wdrożonych poprawek i problem nie został naprawiony. Wygląda na to, że jest on niebanalny dla developerów gry.

  10. #10
    Sunx
    Niebanalny to mało powiedziany. Ja miałem łuki od listopada zeszłego roku zablokowane. Czyli jakieś skromne 7 miesięcy. A jak naprawili to mi wyskakuje Śmierć Przywódcom. Niech wywalą te zadania do czasu ich naprawienia, a nie że w miejsce jednego wskakuje drugie.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.