Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Problem z Płatnością - dzisiejsza promocja

  1. #11
    Początkujący Osadnik Awatar Normandia
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja jestem w kraju i jest problem z płatnościami. Brawo dla Ubi za promocję z której nie da się skorzystać

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja mieszkam w Polsce

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    kupiłam dzisiaj klejnoty SMS-em i kasę mi pobrało a kodu nie dostałam i nie mogę odebrać klejnotów, czy można to jakoś naprawić ? jestem w Polsce

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowy Świat
    Pisz do suporrtu choc na platnosc smsem to chyba niewiele pomoga,chyba ze to nr na abonament i jestes w stanie udowodnic ze platnosc zostala dokonana.
    Swoja droga gratuluje pomyslu przedluzenia promocji na klejnoty z ktorej i tak skorzystac nie mozna bo metody platnosci elektronicznych nadal nie dzialaja

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mnie zastanawia jedno: zawsze podczas promocji pojawia się temat, ze coś nie działa, a ilu z Was próbowało wcześniej kupić klejnoty? Może to nie problem związany z promocją, ale cały czas występuje?

    Jak ktoś jest z poza polski to zawsze można skorzystać z opcji połączenia VPN do polski, wystarczy w wyszukiwarce wpisać "vpn gate" i wybrać pierwszą stronę, wyszukać polskiego serwera i się połączyć (instrukcja jak to zrobić jest na stronie).

  6. #16
    Początkujący Osadnik Awatar Normandia
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ostatnio kupuję tylko na promocjach i wcześniej nie miałem problemów z kupnem a teraz kasa poszła w .....

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja kupuje niezaleznie od promocji i dotad nigdy nie mialem problemu ani z platnoscia ani z dostawa .... az do dzis

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja próbuję z PL od świtu i wciąż lipa. Oby tak do 23:00, może uda mi się zaoszczędzić parę złociszy

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mi w koncu udalo sie zaplacic, ale klejnotow nie dostalem.ciekawostka

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.01.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    PayPal działa

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.