Zamknięty wątek
Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 197

Wątek: System Badan - spostrzezenie

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Sugerując się tym obrazkiem, można wywnioskować ile monet będzie kosztowało wyprodukowanie 1 sztuki Tomu, 100x10x10=10000 monet, już nie wspomnę o reszcie potrzebnych surowców i o tym co będzie potrzebne do ich wyprodukowania (3 rodzaje papieru, stalówki, czcionka, oprawy ksiąg).
    problem nadmiaru monet w grze rozwiązany
    It's coming
    It's watching your every move
    You cannot hide...

    Goldmano

  2. #22
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kiedyś był płacz, że jest za dużo patentów i przez to każdy produkuje wszystko i jest wszystkiego za dużo, zamiast się specjalizować w pozyskiwaniu wybranych surowców. teraz jest płacz bo nie starczy patentów, żeby dalej produkować wszystko. wiecznie tylko be, źle, nie opłaca się, nie ma sensu.. co jest z wami nie tak?

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Nowy Świat
    nic, to polski serwer, wszystko jak najbardziej w porządku jest :P
    It's coming
    It's watching your every move
    You cannot hide...

    Goldmano

  4. #24
    Początkujący Odkrywca Awatar borafa_xXx
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dokładnie - trzeba być wiernym naszej polskiej tradycji. ;p

  5. #25
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1. Prezentowana grafika jest szkicem, dlatego ma równocześnie 5lvl i możliwość podniesienia.
    2. Czas produkcji będzie zmieniony, grafika jest tak projektowana, żeby każdy czas ładnie się komponował.
    3. Szkolenie geologów to dopiero początek, nawet jeśli ktoś uważa ze mu się nie opłaca, to może się to odmienić gdy zostaną dodani odkrywcy, generałowie i wyspa.
    4. Budynki potrzebują patentów i poza Introligatorem można ich stawiać dowolną liczbę (Introligator tylko jeden)
    5. Ulepszamy wybrane elementy geologa, ale nadal możemy go wysyłać na wszystkie poszukiwania, po prostu do niektórych będziemy mieli jakiś bonus, a do innych nie.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja się doczepię do czegoś innego. W pamiętniku napisali, że badania będą wprowadzane etapami. Super ... nie ma to jak znów ulec opinii publicznej i wrzucić coś na szybkensa bo lud zaczyna marudzić. Dodatkowo poinformowali, że najpierw będą to testować na serwerze do tego przeznaczonym i po "wysłuchaniu opinii graczy "podejmą dalsze kroki. No WTF ? Co to ma być ? xD Zamiast porządnie do tego przysiąść i zrobić to tak jak ma być według nich, to piszą coś takiego.
    Stephen King pewnie na swojej oficjalnej stronie zamieścił prośbę do fanów jak ma skończyć swoje magnum opus, bo naczytał się ludzkich skarg i lamentów, więc po prostu podejdzie demokratycznie do tematu i w myśl zasady, że większość ma zawsze rację zrobi tak jak większość uzna za stosowne.
    W wielu poprzednich tematach dotyczących przyszłych zmian i braku rzeczonych, wielu ludzi pisało, że Ubi nie wie co robi. Śmiałem się z tego do ... dziś. Nie dziwiłem się, że zmiany nie nadchodzą, wiedziałem że trzeba poczekać i być cierpliwym. Ale po tym co napisali w pamiętniku, możliwe że faktycznie nie wiedzą co robią.
    Możecie napisać, że piszę głupoty, ale według mnie mam dużo racji. Nie śpieszyło mi się do tych zmian. Mogłem poczekać choćby i do września.
    Uważam że wyszło to trochę śmiesznie. Pomimo tego, że nie spodobało mi się to jak zachowują się w tej sytuacji poczekam i zobaczę co z tego wyjdzie.

    PS. Dość przypomnieć, że w sprawie "Zadań kryzysowych" też ugięli się pod naciskiem niepocieszonych ludzi, których oburzyło to, że w końcu przy czymś trzeba się wysilić.
    Ostatnio edytowane przez Kris-89 ; 10.05.2013 o 00:34

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tylko ciekawe jak to bedzie wygladalo w praktyce, bo budowanie wielu budynkow (bo wiadomo, ze 7 nie starczy - nic w jednej sztuce nie starcza), upanie, itp, zeby geolog przyniosl czasem bonusowo 100 rudy... Tak samo kwestia drzewka calej wyspy - czy zysk z np. przyspieszonej produkcji surowca bedzie na tyle duzy, zeby z nawiazka zrekompensowac usuwanie budynkow pod budowe tych nowych.

    Zobaczymy, choc cos mi sie zdaje, ze BB dalej bedzie sie balo "zepsucia rynku" i realny zysk bedzie niewielki. Mam wrazenie, ze BB nie do konca zalapalo, ze skala TSO sie troche zmienila - ludzie handluja nie setkami, tylko setkami tysiecy towaru, a pol mln czy milion monet (kiedysiejszego "trudnego" towaru) to nie jest jakas kosmiczna ilosc. I nowosci trzeba optymalizowac rowniez (a moze i glownie) pod taka skale. A kiedys za handel na wieksza skale potrafili prewencyjnie bana sypnac No ale gdybam... Moze badania beda zrobione bardziej pod wysokie lvle

    No i jak juz na forum nie raz pisano - bez dodatkowych pozwolen to lekko bez sensu

  8. #28
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja to sie zastanawiam nad tym czy bedzie mozna ulepszac np. wesolego geologa czy tylko zwyglego to samo tyczy sie odkrywcow i grubasow albo gienkow i wetkow...
    Jesli tylko np. zwyklego geologa to bez sensu bedzie wogole taka rozbudowa systemu badan bo skracanie poszukiwania zloz robi juz wesoly geolog i to odrazu do kazdego surowca

  9. #29
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    4. Budynki potrzebują patentów i poza Introligatorem można ich stawiać dowolną liczbę (Introligator tylko jeden
    Jak to stawiac dowolna liczbe? To co powiekszycie mi wyspe? Przeciez niektorzy z nas maja juz tak zabudowana wyspe ze nawet jedna rezydencja sie nie zmiesci...

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak dla mnie wprowadzenie nowych możliwości nie wnosi za wiele do gry. Spodziewałem się nowości które upiększą grę , wyznaczą cel dla lvl 50 a tu kuku.

    Po prostu widzę że brakuje pomysłu na dalszy rozwój gry.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.