Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Czas gry

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj

    Czas gry

    Witam, jak to jest z czasem gry ? Płynie niezależnie od aktywności gracza czy nie ?
    Wybierając się na majówkę (ostatnie logowanie 30 kwietnia) rzuciłem upgrade na 5lvl koszarów, dziś loguje się pierwszy raz od tamtego czasu a koszary mają dopiero 19%, kolejka w magazynie prowiantu jak była tak jest, odkrywcy jeszcze nie wrócili z poszukiwań skarbu itd.
    O co tu chodzi ? Specjalnie dałem ten up wiedząc, że nie będzie mnie prawie tydzień a tu taka niespodzianka :/ Miał ktoś podobne problemy ?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    O ile mi wiadomo (z forum, nie z własnego doświadczenia) to wszystko "staje" po 24 godzinach bez logowania lub odwiedzin znajomych. Trzeba było się umówić z kimś żeby raz dziennie rzucił koszyk i wtedy pewnie byłoby ok.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Rozumiem, czyli to co jest napisane w FAQ na stronie głównej to mówiąc delikatnie spore minięcie się z prawdą...
    Czy moi osadnicy pracują również gdy nie jestem online?



    Tak, osadnicy pracują równiez podczas Twojej nieobecności. Oczywiście wydobywanie surowców oraz dalsze ich przetwarzanie będzie możliwe tak długo, dopóki osadnicy będą dysponowali niezbędnymi złożami/surowcami. Dodatkowo, jeżeli magazyn zostanie wypełniony danym produktem, jego dalsze wytwarzanie zostanie wstrzymane.

    Właśnie dlatego przed wylogowaniem się warto zadbać o to, by ilość dostępnych złóż oraz przestrzeń magazynowa była wystarczająca.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez alienjam Zobacz posta
    Rozumiem, czyli to co jest napisane w FAQ na stronie głównej to mówiąc delikatnie spore minięcie się z prawdą...
    Niestety tak. Dziwię się że tego nie poprawili, wszak to co najmniej pół roku temu zmienili.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jeżeli mówisz, że "30 kwietnia rzuciłeś upgrade na 5 lvl koszar", to czas rozbudowy budynków (oprócz studni) na poziom 5 wynosi 1 tydzień (7 dni).
    Tu rozwiążesz problemy techniczne - http://forum.thesettlersonline.pl/th...zwi%C4%85zania
    Wejdź, jeśli chcesz znać rozwiązania banalnych problemów.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez opona94 Zobacz posta
    Jeżeli mówisz, że "30 kwietnia rzuciłeś upgrade na 5 lvl koszar", to czas rozbudowy budynków (oprócz studni) na poziom 5 wynosi 1 tydzień (7 dni).
    to po 6 dniach powinien mieć 85%, a jak pisał ma 19%. Więc upgrade mu stanął.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dokładnie, 19% to z moich obliczeń wychodzi niecałe 32 godziny czyli po takim czasie bez aktywności moja wyspa wpadła w hibernację...

  8. #8
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez opona94 Zobacz posta
    Czas rozbudowy budynków (oprócz studni) na poziom 5 wynosi 7 dni.
    Dla budynkow mistrzowskich 10 dni.

    Rozumiem, czyli to co jest napisane w FAQ na stronie głównej to mówiąc delikatnie spore minięcie się z prawdą...
    Nie jest to miniecie sie z prawda, tylko niedopowiedzenie.

    Wioska pracuje podczas gdy gracz jest niezalogowany (co wiadomo powszechnie i mozna sprawdzic wylogowujac sie np na cala noc), ale jest limit ograniczajacy okres takiej pracy (zeby uniknac sytuacji, gdy ktos np. loguje sie na minute raz na kilka tygodni i czeka offline na zapelnienie magazynow).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Moim zdaniem jest to całkowite minięcie się z prawdą
    ..dalsze ich przetwarzanie będzie możliwe tak długo, dopóki osadnicy będą dysponowali niezbędnymi złożami/surowcami..
    Czyli jeśli mam w magazynie 100k rudy tytanu i piec tytanu na 1 lvl + manufaktura 4 lvl to nie muszę się logować przez teoretycznie 550 dni :P i po tym czasie będę miał 50k sztab tytanu. Tak wynika z tego wpisu

    A tak na poważnie - rozumiem założenie limitu pracy osady bez logowania i zgadzam się, że jest potrzebny ale IMHO jest o wiele za krótki, te 7 dni powinien trwać.
    Ostatnio edytowane przez alienjam ; 06.05.2013 o 22:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.