Strona 24 z 29 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 285

Wątek: Problem z logowaniem

  1. #231
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Czarci Gaj
    Spodziewałem się że mały poślizg może być, ale bez przesady. Dawno już takich cyrków nie robili, a tu moje produkcja złota leci bez premi i nie mogę jej wyłączyć. Pytasz się czego się spodziewaliśmy? To jest prosta gra a błędów w niej, i to zgłaszanych i nie poprawianych, to jest żenada. Piszesz nie wiadomo o co chodzi, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Jakby ich dobrze opłacali, pracowało by nad grą trochę ludzi to by to lepiej wyglądało, a wygląda to jakby pracowało nad tym 2 programistów i zarywają całe noce żeby się wyrobić i już rady nie dają za psie pieniądze.

  2. #232
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ważne że działa możliwość kupna klejnotów

  3. #233
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Czarci Gaj
    Żenada.

  4. #234
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Skąd takie wnioski?
    Bo Xaar się miota co godzinę z wpisami i żadnych konkretów nie podaje. Czyli dalej są w czarnej dzurze.

  5. #235
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ja tez mam dzis problem z logowaniem

  6. #236
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ale przegięcie totalne, teraz człowiek zamiast coś robić siedzi i czeka żeby wejść i zrobić to co robi co rano i zajmuje mu 20-30 minut...

  7. #237
    Osadnik Awatar NieMaNicka
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie marudzcie.. Ja dziekuję Xaarowi za informacje na stronie głównej.. to coś nowego i przynajmniej wiem co sie dzieje

  8. #238
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A co się dzieje? Po za tym, że konserwacja trwa?

  9. #239
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.12.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Aktualizacja #5 (10:51)
    Aby przyspieszyć zakończenie dzisiejszej konserwacji, postanowiono odłożyć wykonanie skryptu poprawiającego zadania "Ochotnik" oraz "Taktyk" dla kolejnej części kont (oznacza to, że u części osób zadania te mogą nadal nie działać prawidłowo). Gdy otrzymam dalsze informacje, od razu o tym poinformuję.
    BB_xaar

  10. #240
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez bogu007 Zobacz posta
    Aktualizacja #5 (10:51)
    Aby przyspieszyć zakończenie dzisiejszej konserwacji, postanowiono odłożyć wykonanie skryptu poprawiającego zadania "Ochotnik" oraz "Taktyk" dla kolejnej części kont (oznacza to, że u części osób zadania te mogą nadal nie działać prawidłowo). Gdy otrzymam dalsze informacje, od razu o tym poinformuję.
    BB_xaar
    Mogli o tym pomyśleć o 3 rano

Strona 24 z 29 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.