Zamknięty wątek
Strona 1 z 28 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 279

Wątek: Mam całą wyspę na 5lvl, a oni zapowiadają nowe gałęzie przemysłu, gdzie to postawię ?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Czarci Gaj

    Mam całą wyspę na 5lvl, a oni zapowiadają nowe gałęzie przemysłu, gdzie to postawię ?

    Mam zniszczyć to co zbudowałem ?

  2. #2
    Osadnik Awatar JackDanieIs
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Kolonia
    Ale wszelakie novum w tej grze jest przygotowywane dla nowych, początkujących graczy - osoby z 50 levelem nie są targetem, bo to nie na nich się zarabia; przynajmniej w mniemaniu BlueByte. Taki pogląd na sprawę widać od dawna, większość nowinek jest kierowana do nowicjuszy.
    No fuck was given that day.

  3. #3
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wirusa Zobacz posta
    Mam zniszczyć to co zbudowałem ?
    Jesli masz faktycznie cala wyspe zabudowana, to poburz kilka farm, mlynow i piekarnii i sprzedaj silosy. Miejsce sie samo zrobi.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Czarci Gaj
    To taka rada jakbym miał sobie wybić kilka zębów, a miejsce na koronki się wtedy znajdzie

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie, to jest sugestia tego, ze jak wiekszosc wysokolevelowych graczy przeinwestowales w produkcje chleba i mozesz bez wiekszych konsekwencji czesci jej sie pozbyc ;p

    Jeslibys mial zbalansowna gospodarke bez nadmiaru farm (a wiec i silosow i mlynow wodnych) to miejsce na wyspie by bylo ;p
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    Swoją drogą strasznie długo zajęło im tłumaczenie tego filmiku

  7. #7
    Osadnik Awatar Burdajewiczek
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    Mimo ze nie mam kupionych i wykorzystanych wszystkich patentów to też mnie ten wątek interesuje. 7 nowych budynków, nowe łańcuchy produkcyjne, nowe surowce. Bardzo ciekawi mnie jakie rozwiązanie przedstawią. Najwyżej przebuduję gospodarkę. Może system badań pozwoli ulepszyć produkcję np chleba czy napitku i będzie można ograniczyć budynki do ich produkcji Wszyscy narzekają na nudę... może nadmiar budynków sprawi ze każdy będzie kombinował a nie robił masówkę. Może handel się ogarnie jak każdy będzie musiał podjąć decyzję na którym surowcu się skupić Widziałem ostatnio u znajomego 26 piekarni na 5tym poziomie Ja pracuję na 8miu na 5tym i też daję radę

  8. #8
    Osadnik Awatar Burdajewiczek
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    to fakt xD

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja mam tylko 6

  10. #10
    Osadnik Awatar Burdajewiczek
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    to czym masz zapełnioną wyspę? Ja np mam limit populacji 5k, ale ok 20 rezydek mam za patenty. Staram się na bieżąco je wymieniać na te kupione na handlu. Tak samo z innymi budynkami.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 28 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.