Zobacz wyniki ankiety: Czy wprowadzić SpecGenerała?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, dobry pomysł

    4 18.18%
  • Nie, jest niepotrzebny

    18 81.82%
  • Nie mam zdania

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: SpecGenerał

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia

    SpecGenerał

    Co myślicie o tym, żeby dodali do kupienia w jakimś evencie specjalnego generała do szybkich, słabych ataków (potrzebnych przy kupnie lub wymianie dropa). Nie byłby on jakoś nadzwyczaj drogi, ale też byłby przeznaczony tylko do tego. Przykładowo - po mapie poruszałby się 2x szybciej, na przygodę szedłby 3x szybciej, ale mieściłby tylko 50 armii i regenerowałby się 2x dłużej. Myślę, że jest to dobra opcja na jakiś najbliższy event

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wymiana dropa to nic innego jak normalny udzial w przygodzie, od tego masz juz kilka rodzajow dostepnych generalow... Wprowadzanie kolejnego ktory bedzie kompletnie bezuzyteczny poza jedna konkretna sytuacja jest bez sensu.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Taki generał z limitem 50 jednostek miałby wyjątkowo ograniczone pole działania, praktycznie tylko do krótkiej sekwencji czynności: pójść, zaatakować, przegrać. Nie widzę więc sensu istnienia kolejnego typu generała, do tego mocno okrojonego z funkcjonalności.

    Jak dla mnie takim SpecGenerałem jest np. Ponurak (z eventu Halloween, odpowiednik doświadczonego czy Szłoma). Szybko idzie na przygodę, szybko walczy, w sam raz na wypady po dropa. Poza tym zawsze można nim wykonać "wygrany" atak w przygodzie z zaproszenia i zawinąć do siebie jak akurat jest potrzebny, bez czekania aż się zregeneruje, albo gdy zapraszający skończy przygodę. W przygodach robionych przeze mnie przydatny albo do transportu wojsk (jak trzeba to obraca z posiłkami w pół godziny), albo jako pierwsza fala gdy w czasie bloku wymagane są 2 ataki na przywódcę.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Taki generał z limitem 50 jednostek miałby wyjątkowo ograniczone pole działania, praktycznie tylko do krótkiej sekwencji czynności: pójść, zaatakować, przegrać. Nie widzę więc sensu istnienia kolejnego typu generała, do tego mocno okrojonego z funkcjonalności.

    Jak dla mnie takim SpecGenerałem jest np. Ponurak (z eventu Halloween, odpowiednik doświadczonego czy Szłoma). Szybko idzie na przygodę, szybko walczy, w sam raz na wypady po dropa. Poza tym zawsze można nim wykonać "wygrany" atak w przygodzie z zaproszenia i zawinąć do siebie jak akurat jest potrzebny, bez czekania aż się zregeneruje, albo gdy zapraszający skończy przygodę. W przygodach robionych przeze mnie przydatny albo do transportu wojsk (jak trzeba to obraca z posiłkami w pół godziny), albo jako pierwsza fala gdy w czasie bloku wymagane są 2 ataki na przywódcę.

    True story bro

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gdyby w tawernie był przycisk dodatkowy do wykupu takiego "Spec Gienka" za np chleb, wędlinę i napitek w rozsądnych cenach i żyłby do końca aktywnej przygody to nawet spoko.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To jest dobry pomysł.
    W ogóle:
    -SpecGenerał powinien być w poziomach 0-18,
    -musi być użyty tylko w obozach łatwych (oprócz strefy 7),
    -nie nadaje się do ataków na przywódcę strefy 3 i obozów łatwych położonych na północ od przywódcy (w poradniku "Podbicie wyspy - Generał (200) i Weteran (250)").
    Tu rozwiążesz problemy techniczne - http://forum.thesettlersonline.pl/th...zwi%C4%85zania
    Wejdź, jeśli chcesz znać rozwiązania banalnych problemów.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2013
    Posty
    51
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jestem na Nie
    Równie dobrze mogli by dodać: pułkownika, majora, kapitana i inne szarże oficerskie / jeżeli w tamtych czasach w ogóle takie były/.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.