Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz za dobry pomysł kupców?

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    21 75.00%
  • nie

    7 25.00%
  • nie mam zdania

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Obóz kupca

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra

    Obóz kupca

    raz na jakiś czas do brzegu wyspy przybywa i cumuje tajemniczy statek. Okazuje się że jest to kuter bogatego kupca z Indii który posiada złote monety ceny sa dosc atrakcyjne np 1000 monet za 5000 konnicy czy 10000 napitku. Innym razem przybywa Kupiec z dalekiej Syberii oferując po bardzo okazyjnych cenach granit. Jednak by nie było za dobrze taki gosc pojawia sie przez godz raz na tydzień u gracza
    Ostatnio edytowane przez jaco_j ; 13.04.2013 o 19:37

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pomysł mielony kilka krotnie, ale najwyższa pora go odświeżyć. Jestem na tak.
    Z tym ze 1000 monet za 5000 koni to trochę wysoka cena. Jestem za tym aby u kupca można było kupić sobie np. :

    +1 Patent budowlany za np. 1000 monet.
    rezydencje.
    I wszelkiego rodzaju inne budynki.
    Surowce też. (w tym granit, deski egzo, saletrę itd, można też np. w listopadzie wysłąć kupca który sprzedaje pisanki, które będą przydatne za pół roku, urozmaiciło by to grę w dużym stopniu.)
    Z tym ze wszystko będzie za monety. A nie na odwrót.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Mi chodziło że kupiec by był Indyjski i oferował monety, złoto, czy rude zlota po naprawde rewelacyjnych cenach, ale troche przesadziłem. Ważnym elementem jest zbalansowanie równiez by mogły być goście "piraci" którzy by plądrowali magazyn

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dobry pomysł.
    Tu rozwiążesz problemy techniczne - http://forum.thesettlersonline.pl/th...zwi%C4%85zania
    Wejdź, jeśli chcesz znać rozwiązania banalnych problemów.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wyspa pierwotna jest i będzie nienaruszalna, więc magazynów nikt nie będzie plądrował. A co do kupca to nie będzie inaczej niż towary za monety.
    Gdybyś mógł kupić u kupca 1000 monet za trochę bezużytecznych towarów to było by za łatwe.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    by kupic musisz byc online, a p to chodzi twórcom gry. Nienaruszalnosc wyspy jak najbardziej ale mozna by było wprowadzic jakies wieze i jednostki obronne. Ataki piratow byłyby bardzo łatwe do obrony ale to jakieś urozmaicenie by było

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zapewne ceny beda sie odnosily do klejnotow w grze czyli towar u kupca bedzie nie oplacalny ;] bo jak wiadomo na kazdym serwie inne ceny na handlu w sklepie 350 klejek to 100 monet



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  8. #8
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez jaco_j Zobacz posta
    by kupic musisz byc online, a p to chodzi twórcom gry.
    Twórcom gry chodzi o to, żebyś wydał PLN na klejnoty, a nie żebyś kupował przedmioty premiowe za jakieś odpady magazynowe. Ale fakt, żeby kupić (klejnoty) musisz być online

    Cytat Zamieszczone przez jaco_j Zobacz posta
    Nienaruszalnosc wyspy jak najbardziej ale mozna by było wprowadzic jakies wieze i jednostki obronne. Ataki piratow byłyby bardzo łatwe do obrony ale to jakieś urozmaicenie by było
    Takie rzeczy to tylko w mitycznym PvP. Wyspa główna w swoim założeniu była, jest i będzie nietykalna. Spora część ludzi gra tu dlatego, że jest święty spokój i nikt wyspy nie najeżdża w środku nocy.

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Wyspa główna w swoim założeniu była, jest i będzie nietykalna.
    Jak zaczynałem grać to wydaje mi się że w budynku był przycisk "Napraw", czyli pierwotne założenie było inne.

  10. #10
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    Jak zaczynałem grać to wydaje mi się że w budynku był przycisk "Napraw", czyli pierwotne założenie było inne.
    Jak zaczynałem grać, to w opcjach geologa było szukanie złoża granitu i tytanu od 52 lvl. Przycisk "Napraw" był pewnie tak samo dostępny jak te złoża.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.