Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 70

Wątek: Co dalej pytam się co dalej ...

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Co dalej pytam się co dalej ...

    Parafrazując powiedzenie zadaje pytanie : JAK GRAĆ BB_XAAR jak grać ?

    Święta i po świętach, pisanek nadmiar na rynku, zapewne każdy lvl50 dobił na maksa co się dało, ale co teraz ? Są tacy co kwitną na tym lvl50 dobre i 9 miesięcy z nudów to już nawet produkcję mieczy damasceńskich dali na lvl5. No i co teraz ? Jest jakaś szansa żebyście się wreszcie określili co i jak.

    Czuje że to już mamy prawie koniec. Niby druga super produkcja ANNO i powiem tak : no pewnej części ciała nie urywa niestety.

    Ten pamiętnik developera to już chyba można do muzeum dać jako zabytek klasy światowej. Zaskoczcie nas czymś, tylko nie zadaniami dojącymi ludzi z surowców bo za te zadania i poświęcone na nie surowce to i tak spokojnie kupiliby sobie budynki, które były do zdobycia wystarczało pomyśleć. Liczę wreszcie na Waszą inwencję i pokaz twórczego rozwoju tej stagnacji.

  2. #2
    Babelek
    Nic sie nie zmieni, wszystko po staremu bedzie. Zburzy sie, a Ty postawisz nowe, i tak Wojtek wkoło o....ch portek. W Anno gram drugi gniot stawiasz tylko same domki ze juz nie ma placu na wyspie.

  3. #3
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W Anno tez trochę pograłem, ale jest strasznie nudne i do tego jakiś taki ciemny klimat. Chyba dla ciemnych graczy ;d
    A co do TSO. To nawet jak wprowadzą PvP to zapewne tak pobugowane ze trzeba będzie liczyć +6 miesięcy na samo jego poprawne funkcjonowanie.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w anno tez zaczynaja kombinowac co dalej ... hehehe

  5. #5
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    hmmm ja mam 45 i sie nudze

  6. #6
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Stochlik Zobacz posta
    hmmm ja mam 45 i sie nudze
    Mam to samo (tez 45 lvl). Ile mozna robic te same "przygody" ?
    Ciagle mam nadzieje ze te nowe "badania" obiecywane juz od jakiegos czasu wreszcie sie pojawia.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia
    najpierw zacznijmy od badań krwi, moczu itp a potem się okaże.

  8. #8
    Osadnik Awatar maniemar
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam ja mam lvl 46 nudyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
    te same zadania

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Marudzenie, można znaleśc sobie inna gre
    A poważnie to czas pokarze, zaraz zacznie robic sie cieplej i czasu i checi na siedzenie przed kompem bedzie mniej wiec wymagania co do gry spadna przynajmniej do konca wakacji.. a potem zobaczymy

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Fleotria, że Ty będziesz mieć ciekawsze zajęcia w lato niż naparzanie w TSO nie znaczy że wszyscy będą tak mieć. Mogę położyć na stół rękę i dać sobie ją odciąć jeżeli się mylę, ale narzekania ludzi wcale nie osłabną. Ot, po prostu większość ludzi zamiast traktować to jako rozrywkę, albo nawet przerywnik pomiędzy życiem a rozrywką, zaczęło to traktować jak wyścig po złoty medal kto szybciej wbije 50 lvl.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.