Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Serwer testowy

  1. #11
    Początkujący Osadnik Awatar sonic001
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    To jest właśnie problem... Suport powinien coś z tym zrobić, ponieważ osoby które w ogóle nigdy nie weszły na stronę serwera testowego, dostają nagrody za testy...
    Zastanawiam się jak to możliwe...
    A skoro tak, to ja na drugi raz też nie będę tracił czasu na serwer testowy bo i tak otrzymam nagrody prawda ?
    Ostatnio edytowane przez sonic001 ; 06.04.2013 o 11:58

  2. #12
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sonic001 Zobacz posta
    To jest właśnie problem... Suport powinien coś z tym zrobić, ponieważ osoby które w ogóle nigdy nie weszły na stronę serwera testowego, dostają nagrody za testy...
    Zastanawiam się jak to możliwe...
    A skoro tak, to ja na drugi raz też nie będę tracił czasu na serwer testowy bo i tak otrzymam nagrody prawda ?
    Czasami wypuszczają kod promocyjny na nagrody za udział w testach, lecz to nie zmienia faktu że każdy może z tego kodu skorzystać. Ale nie wydaje mi się aby to się zmieniło gdyż zapewne byłoby trochę zabawy z wyłapaniem i rozesłaniem nagród tylko dla aktywnych na tsotesting. Może to nie jest jakoś specjalnie skomplikowane ale na pewno jest więcej roboty niż z rozesłaniem wszystkim nagród.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 06.04.2013 o 14:16

  3. #13
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sonic001 Zobacz posta
    A skoro tak, to ja na drugi raz też nie będę tracił czasu na serwer testowy bo i tak otrzymam nagrody prawda ?
    Jeśli większośc tak do tego podejdzie to może sie okazać że nie otrzyma nikt

  4. #14
    Osadnik Awatar Divenire
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja wgl nie wchodziłem na testowy ale mam tam konto a prezent otrzymałem jak ?
    ------------------------------------------------FORZA JUVE------------------------------------------

  5. #15
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    macie wyjaśnienie czemu kazdy dostał:

    Cytat Zamieszczone przez BB_SlasH Zobacz posta
    Thanks for your feedback.

    1. Since the accounts on this server are not linked in any way to all live worlds, we have no possibility to find out who to send the rewards
    2. It is much too complicated and would create a huge workload, if we send the reward only to the players who actually helped in the test
    3. We see no problem sending out the reward to everybody as an appriciation
    4. Earlier, we used codes to send on this server for use on the live worlds. We cannot personalize them without very complicated work, so they spread everywhere and were used by everybody anyway

    Have a nice weekend,
    BB_SlasH

  6. #16
    Początkujący Osadnik Awatar sonic001
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    A może lepszym rozwiązaniem było by aby rozesłali na testowym kod który można użyć tylko raz... sprawa została by rozwiązana, a wątpię by ktoś oddał komuś swój kod

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sonic001 Zobacz posta
    A może lepszym rozwiązaniem było by aby rozesłali na testowym kod który można użyć tylko raz... sprawa została by rozwiązana, a wątpię by ktoś oddał komuś swój kod
    To pomyślmy trzeba by najpierw wygenerować kilka - kilkanaście tysięcy unikatowych kodów, po czym wszystkie przypisać do każdego serwera w każdej wersji językowej to daje dodanie do bazy ponad 450 000 kodów (15000x30) już widzę jakby Ci się chciało...

    Poza tym wcześniej rozsyłali to w formie kodów, gdzie kod dostawało się w wiadomości na serwerze testowym a wpisywałeś go na serwerze zwykłym. Co więcej każdy kod był ważny tylko kilka dni, i każdy mógł użyć go tylko raz. Efekt - kody krążyły po pw, czatach forum, co więcej do tej pory sa w sieci strony gdzie możesz sobie te kody z różnych wersji językowych sprawdzić Więc i tak każdy go miał

    Jak dobrze przeczytasz BB potraktowało społeczność graczy jako jeden organizm i postanowiło wynagrodzić sukces testów wszystkim aktywnym graczom mi to nie przeszkadza i tak zaglądam na testowy co jakiś czas aby posprawdzać nowości i zmiany

  8. #18
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mi się osobiście takie rozwiązanie podoba. Przynajmniej nie było na czatach wszelakich spamu typu "Jaki kod na dziś?". Każdy dostał to co i tak by wyżebrał obojętnie czy brał udział w testach czy nie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.