Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: generał Schroedingera

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia

    generał Schroedingera

    Ta gra chyba nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać.
    Właśnie przed chwilą dość ciekawie zachowały mi się bloki (na własną odpowiedzialność itd.)
    Generałowie G1,G2,G3,G4,G5 zostali puszczeni po kolei na obozy O1,O2,O3,O4,O5

    Generał G2 zamiast dojść do O2 utknął w G1. Pewnie G1 walcząc nie zablokował O1. No trudno, zdarzało się już choć nie powinno, ale potem zrobiło sie ciekawie. G3 jak gdyby nigdy nic przeszedł obok O2 i poszedł zgodnie z planem na O3. Czyżby jednak G2 był w O2, a tylko źle się grafiki wyświetliły? Nie, bo zaraz potem G4 poszedł walczyć do O2. No i został G5, który poszedł do G4.

    Wszystko wskazuje na to, że G2 jednocześnie walczył i nie walczył w O2. Jak będzie można nazywać generałów, to z pewnością dostanie imię Schroedinger.

    Co ciekawe, z raportów z walki, tylko ten od G5 miał w nazwie "Twój generał zmienił cel" . Najwyrażniej G2 i G4 nie zauważyli, że im się zmieniły rozkazy, pewnie przez promieniowanie kosmiczne.

    No cóż. Poszło do piachu 320 elitarnych, 240 kuszników i 150 żołnierzy. Ale za obserwację efektów kwantowych w skali makro to chyba jednak warto było...

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gdybyś przynajmniej napisał w jakiej przygodzie, to może wiedzielibyśmy mniej/ więcej o co chodzi...

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Gdybyś przynajmniej napisał w jakiej przygodzie, to może wiedzielibyśmy mniej/ więcej o co chodzi...
    To akurat nie ma znaczenia dla sprawy.
    Ale mogę podać, że to Atak z zaskoczenia, ostatnie pięć obozów. Atak nie według poradnika, tylko moja inwencja. O2 to numer 9 według Poznańczyka. Ten obóz jest chyba jakiś lewy, bo nie pierwszy raz sprawił mi problemy.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ma znaczenie, bo np. o ile dobrze pamiętam w azylu był taki błąd, że do obozu najpierw dochodził G1 zaczynało się dymić, po chwili dochodził G2... ale o dziwo generałowie walczyli na odwrót. Najpierw G2 a potem G1 Wielu graczy wtopiło sporo wojska przez ten błąd.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.