Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz że proponowane zmiany są przydatne i chciałbyś aby były wprowadzone?

Głosujących
132. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak i to jak najszybciej

    57 43.18%
  • Chętnie nazwę sobie generała

    63 47.73%
  • Mało przydatne ale może byc

    10 7.58%
  • Nie podoba mi sie, jestem przeciwny

    2 1.52%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Nadawanie nazw generałom, imie generała pod garnizonem.

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.12.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jestem ZA

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.12.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Gdyby wprowadzono coś takiego, ludzie nazywaliby swoich generałów niecenzuralnie. Zamiast tego można oznaczyc ich w inny sposób, np. dając każdemu z generałów przy hełmie inne piórko: czerwone, zielone, niebieskie, żółte.

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dobry pomysł. Jestem za.
    Tu rozwiążesz problemy techniczne - http://forum.thesettlersonline.pl/th...zwi%C4%85zania
    Wejdź, jeśli chcesz znać rozwiązania banalnych problemów.

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Jestem za.

    Ułatwiło by to rozeznanie się na polu walki. Mi już podoba się pomysł różnych twarzyczek. jeżeli komuś przeszkadza, że mogą się pokazać wulgaryzmy, to przynajmniej może jakieś opcje wyboru twarzy generała? Po prostu chciał bym mieć lepsze rozeznanie, czy dopłynęła mi konnica, czy rekruci i gdzie wśród tych 25 generałów na mapie(zdarzały się takie przygody) jest ten mój tawerniak i który to z kusznikami .....jeżeli coś może usprawnić (nie ułatwić grę) to jestem jak najbardziej "za".

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.