Zobacz wyniki ankiety: Czy jestes za wprowadzeniem tych zmian w koszarach?

Głosujących
55. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    51 92.73%
  • NIE

    4 7.27%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Koszary

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    06.01.2013
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia

    Koszary

    Rzecz banalna w swej prostocie. Dlaczego nikt z twórców nie pomyśli, aby w koszarach zwiększyć ilość produkowanego wojska, bez względu na jego rodzaj - rekrut, łucznik czy żołnierz do 250 jednostek maksymalnie w jednej turze, a nie jak dotychczas, po 25 jednostek? Przychodzi mi naklepać 1000 czy 1300 rekrutów i muszę klikać i przeciągać suwak kilkanaście razy aby taki nabór uzyskać. Rzecz jest tak wkurzająca, że aż śmieszna z mojego pkt widzenia, a myślę, że nie tylko z mojego. Pora chyba zabrać się za robotę i wprowadzić takie udogodnienia.

  2. #2
    Osadnik Awatar Radieth
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Taki temat był już wiele razy, ale podzielam Twoją opinię w tej kwestii.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Z tego powodu, że tamten wątek jest zamknięty, ponownie (już w tym wątku) dałem na ankiecie "Tak".

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Po raz n-ty ten sam temat i po raz n-ty glosuje na TAK

  5. #5
    Osadnik Awatar zbyszko74
    Dołączył
    10.02.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mi to jakoś nie przeszkadza że jest tylko po 25 jednostek, bez sensu produkowac 1000 jednostek na raz i czekac 100 lat na zakonczenie rekrutacji. a co jesli trzeba ci nagle 50-ciu żołnierzy, a tu do zakonczenia szkolenia zostało np 24 godz. Moim zdaniem nie jest to aż takie potrzebne, a przesunięcie tego suwaczka ileś tam razy nie jest aż takie czasochłonne i wykanczające, bez przesady .

  6. #6
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Polecam wątek dotyczący wprowadzenia multiplikatora produkcji w koszarach i magazynie prowiantu, który jest pomysłem znacznie lepszym niż samo zwiększenie limitu w pojedynczej paczce. Proponowane tutaj rozwiązanie bez jednoczesnej możliwości anulowania produkcji "dużej paczki" nie jest najlepsze. O możliwości zmiany pozycji w kolejce koszar i magazynu prowiantu nie wspomnę

    Edit:
    Chciałem zagłosować neutralnie, ale nie jest mi to dane bo ankieta nie przewiduje takiej opcji

    Edit #2:
    Jednak zmieniam zdanie - wolę multiplikator więc tu jestem na nie.
    Ostatnio edytowane przez zwolk ; 03.04.2013 o 16:24

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Przede wszystkim możliwość zmiany pozycji w kolejce koszar. A co do maksymalnej ilości w turze, jest mi to obojętne
    Dedykacja dla moderatorów

    Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie.
    Karol Bunsch

  8. #8
    Osadnik Awatar Hersmen
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Złota Góra
    No taki wątek widze już któryś raz z rzędu. Rzeczywiście frustrujące jest to ciągłe przewijanie paska i klikanie żeby wytworzyć wojsko na przygode. Nie ciekawa sprawa ten limit do 25 danej klay wojska a jak trzeba zrobić 1000 albo i więcej no to skaranie boskie. Ja jestem jak najbardziej za by przynajmiej zwiększono go do 100.

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nic, tylko się dopisać... Ludzie robią sobie ślepe nadzieję na jak najszybsze wprowadzenie PvP a nikt z BB nie pomyślał ze ten multiplikator jest raczej niezbędny...

  10. #10
    Osadnik Awatar Hersmen
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Nic, tylko się dopisać... Ludzie robią sobie ślepe nadzieję na jak najszybsze wprowadzenie PvP a nikt z BB nie pomyślał ze ten multiplikator jest raczej niezbędny...
    Pvp będzie możliwe tylko 25 jednostkami hehe :P

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.