Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Zadanie eventowe "Wskazówka"

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat

    Zadanie eventowe "Wskazówka"

    Witam,
    Mam problem z zadaniem eventowym: znajdź 20 szt pisanek dzięki średnim poszukiwaniom.
    Problem polega na tym, że od momentu aktywacji zadania w czwartek, puszczani non-stop odkrywcy nie przynieśli jeszcze ani jednej pisanki. Przed tym zadaniem udało im się przynieść 7 szt.
    Jakieś sugestie jak się z tym uporać?

  2. #2
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jedyna wskazówka to dokupić więcej odkrywców i uzbroić się w cierpliwość. Jak myślisz - po co była przed eventem promocja +100% a teraz permanentna promocja na czas eventu +20%?

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jak to po co żeby jedni mieli możliwość zrobienia zadań w jeden dzień a inni jak powyżej kolega oraz jedna osoba u mnie w gildii - nigdy...
    Ciekawe, że od początku eventu u mnie w gildii kolega wysyła 3 odkrywców co 12 godzin regularnie.... i od 2 dni ma 19/20 i nie przynoszą jajek ...

    rozumiem wszystko ale chyba troszkę przesadzone zadanie jeśli los decyduje że po 4-5 dniach są osoby a 1 zadaniu ciągle

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Szanse na drop pisanek były podawane o ile pamiętam na niemieckim forum gry, u znajomych empirycznie się sprawdzają - jeśli dobrze pamiętam na średnim szansa na drop co najmniej jednej pisanki to ok 55%. Nie chce mi się bawić w dokładne obliczenia ale prawdopodobieństwo, że po 18 misjach odkrywcy nie wypadła ani jedna pisanka jest niezmiernie nikłe.
    Cóż, poczekam na kolejny powrót odkrywców i jeśli wciąż nic nie wypadnie pozostaje chyba jedynie pisać do supportu i mieć nadzieję, że tego nie oleją.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam,
    ja mam taki sam problem. Mam 12/20 od 4 dni i ani drgnie. Odkrywcy z średnich poszukiwań przynoszą same dechy i marmur. Z długich przynoszą pisanki ale do zadania nie zalicza.
    Na forum jest podane prawdopodobieństwo znalezienia pisanek przez Odkrywców ale w praktyce to wygląda trochę inaczej.

  6. #6
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Trochę to zaczyna przypominać zdobywanie granitu na przygodach w "Czterech Wiatrach". Najlepiej widzę mają ci, którzy mają zadanie znaleźć pisanki na bardzo długich poszukiwaniach - zero stresu że odkrywca nic nie przyniesie bo zawsze jest 100% szans na 5 szt. Tylko wysyłać i czekać.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Miłym zbiegiem okoliczności po napisaniu tego wątku jeden z odkrywców przyniósł pierwszą pisankę. Następne szukanie to już prawdziwy wysyp, do tej pory jest ich 9. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że jutro zadanie po prostu nie wygaśnie. Wygląda jakby TSO cierpiało na wadliwy generator liczb losowych.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.