Zamknięty wątek
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67

Wątek: Mała liczba pisanek

  1. #11
    Początkujący Odkrywca Awatar ksiaze
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    290
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Do twoich obliczeń można dodać jeszcze prezent na Wielkanoc, bo wydaje mi się że na pewno sypną te 100 jajek.

  2. #12
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Ja tam chwaląc się 2 młyny wodne 2 rezydki pływające i grubasa, teraz kolej na wetka i koniec dla mnie eventu

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mozna tez przyjac ze mamy 14 odkrywcow co da nam ~1912 pisanek w 3 tygodnie

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Skąd wzięliście takie ilości pisanek? Kupiliście za monety? Ja mam 153 z czego 10 przyniósł odkrywca, a reszte za zadania. Nowych zadań na pisanki, po zrobieniu tych podstawowych nie dostałem żadnych, a odkrywca przynosi 5 sztuk raz na dzień.

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    @misioczarodziej żadnątajemnica nie jest, że zadania sa podzielone na 4 serie, przydzielane co 6 dni. za każdą serię jest 150 pisanek, zaś wszystkie zadania masz rozpisane np tu: http://forum.thesettlersonline.pl/th...adania-solucja.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Popieram twoje zdanie ze nie powinno być łatwo i dopowiem jeszcze że w grze jest więcej pazernych osób niewykazujących się umiejętnościami [...]
    Przynajmniej ekonomicznymi. Oferty na Nowym Świecie są na takim samym poziom co podczas minieventu z końcem świata.
    Kosz egzotycznych owoców/latający osadnik za 90 pisanek (wyżej widzę taki sam kosz za 10 pisanek), 25 koszyków cioci irmy za 99 pisanek, opactwo za 2410 pisanek, czy ryba za 300 lub 400 pisanek to jest nic (czyżby ustawiona oferta dla tych ostatnich dwóch?). Odwrotne oferty są z kolei mistrzowskie: 15 pisanek za Wikingów.

    Zacytuję wypowiedź z wcześniejszych eventów: ilość potrzeba do zakupu potrzebnych rzeczy jest wystarczająca, trzeba tylko pomyśleć, jak tę ilość osiągnąć.

  7. #17
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez MisioCzarodziej Zobacz posta
    Skąd wzięliście takie ilości pisanek? Kupiliście za monety? Ja mam 153 z czego 10 przyniósł odkrywca, a reszte za zadania. Nowych zadań na pisanki, po zrobieniu tych podstawowych nie dostałem żadnych, a odkrywca przynosi 5 sztuk raz na dzień.
    Chcesz więcej pisanek kup x grubasów za kleje innego rozwiązania nie ma by ci więcej przynosili. Druga sprawa to na wadze jest multum ofert sprzedaży

  8. #18
    PaulaG
    to sa normalnie jaja... zeby za 20 pisanek placic 1100 monet to jest przesada... taki ubogi ten handel pisankami jest ze normalnie szkoda gadac... moim zdaniem powinno byc wiecej mozliwosci zdobycia pisanek bo do konca tego eventu nie zdarze z pewnoscia kupic weterana...

  9. #19
    Osadnik Awatar Noem08
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Pelor Zobacz posta
    Przynajmniej ekonomicznymi. Oferty na Nowym Świecie są na takim samym poziom co podczas minieventu z końcem świata.
    Kosz egzotycznych owoców/latający osadnik za 90 pisanek (wyżej widzę taki sam kosz za 10 pisanek), 25 koszyków cioci irmy za 99 pisanek, opactwo za 2410 pisanek, czy ryba za 300 lub 400 pisanek to jest nic (czyżby ustawiona oferta dla tych ostatnich dwóch?). Odwrotne oferty są z kolei mistrzowskie: 15 pisanek za Wikingów.

    Zacytuję wypowiedź z wcześniejszych eventów: ilość potrzeba do zakupu potrzebnych rzeczy jest wystarczająca, trzeba tylko pomyśleć, jak tę ilość osiągnąć.
    A u nas nawet za 15 pisanek kosza egzo sprzedać nie idzie

  10. #20
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    BB dobrze sobie pokombinowało (niby pod wpływem nalegania graczy...) żeby dać każdemu możliwość Weterana za pisanki. To poszły ceny, dzisiaj nawet ponad 20 monet wołają za sztukę na naszym serwie...Żal mi tylko tych co nie mają Wetka...a chcą go mieć, a monet i towaru brak...

Zamknięty wątek
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.