Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Gdzie są pisanki

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    robertosad skoro już je wszystkie przeszedłeś to przygotowałeś się do ich robienia, gdy będzie wymagać tego od Ciebie ZADANIE!! niestety jeśli anulujesz (chociazby przez przypadek) przygodę otrzymaną do zadania pozostanie ci równiez anuloważ zadanie albo zrobić je za monety, bo na własne życzenie pozbyłeś się awaryjnych przygód dostępnych na wszelki wypadek. Moje gratulacje

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez robertosad Zobacz posta
    Te przygody to jedna wielka ściema.
    Rozumiem że nie dostajemy nagrody za nie,ale myślałem,
    że chociaż dostajemy te pisanki, które się znajduje na wyspie.
    Przeszedłem wszystkie i nic.
    Może ktoś mi powie po kiego grzyba w ogóle robiliście te przygody.
    Nagrody dostajesz za ZADANIE, a nie za przygodę. Przygody u kupca są prawdopodobnie po to, żeby jak ktoś sobie przypadkowo anuluje przygodę mógł później kupić i ją wykonać.

  3. #13
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez SebaD1979 Zobacz posta
    Nagrody dostajesz za ZADANIE, a nie za przygodę. Przygody u kupca są prawdopodobnie po to, żeby jak ktoś sobie przypadkowo anuluje przygodę mógł później kupić i ją wykonać.
    Ja, jak już pozaliczam te zadania, kupię wszystkie mapki i dam dzieciom do poklikania Niech się pobawią w szukanie pisanek

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    dobry pomysł. beda mialy radoche jak nic.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Umiem czytać i nie musisz niczego "łopatologować", chociaż nie czytałem forum wcześniej, ale chodzi mi o sam sens robienia tych przygód.
    No chyba,że tylko jako rezerwa
    Ostatnio edytowane przez robertosad ; 15.03.2013 o 12:31

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    robert każdy ułatwia sobie jak moze. ja nie ukrywam ze te pisanki znajdowalem z poradnika. i bylo latwo. dlatego zwolk mial racje ze dla dzieci to bedzie radocha poszukiwanie tych pisanek. one nie beda wiedzialy gdzie sa.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    a jak by niebyóo tego poradnika to każdy by sleczył nad kompem i powolutku myszką wodził po mapie i poszukiwal pisanek. pewnie pare stwierdzeni gdzie one .k...a sa by padło. i to była by radocha

  8. #18
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez robertosad Zobacz posta
    Umiem czytać i nie musisz niczego "łopatologować", chociaż nie czytałem forum wcześniej, ale chodzi mi o sam sens robienia tych przygód.
    No chyba,że tylko jako rezerwa
    Dokładnie o to chodzi, nareszcie zrozumiałeś

  9. #19
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Wielki_Zbigniew Zobacz posta
    a jak by niebyóo tego poradnika to każdy by sleczył nad kompem i powolutku myszką wodził po mapie i poszukiwal pisanek. pewnie pare stwierdzeni gdzie one .k...a sa by padło. i to była by radocha
    Pierwszy ciąg zadań przeszedłem raptem w niecałą godzinę (mówię o części z szukaniem pisanek, bo zadanie z 800 jajami pomogła gildia ), bez jakichkolwiek poradników z zaznaczonymi pozycjami pisanek. I była frajda

  10. #20
    Babelek
    To po co te przygody za 1 rybe.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zorro ; 17.03.2013 o 09:10 Powód: usunięcie wulgaryzmów

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.