Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: nowy serwer

  1. #1
    Osadnik Awatar Sedzia_Dredd
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    157
    Serwer
    Nowa Ziemia

    nowy serwer

    dawno nie powstał nowy serwer... czy utworzenie takiego jest planowane w najbliższym czasie? dawno nie grałem i mam zaległości więc chętnie zacząłbym sobie od nowa na jakimś nowym serwerze
    ::. .:: Emotions... There oughta be a law against them ::. .::

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a tez w zawodach wziąłbym udział czy w 5 miechów da sie lvl50 wbic bez kasy

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nowy serwer pewnie bedzie jak ukoncza gre kiedys :P bo teraz to ludzie rezygnuja z gry i sie nie oplaca nie zdziwil bym sie jak kiedys by bylo polaczenie graczy z 2 serwerow ;]



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  4. #4
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Prędzej tak jak mówi kazuja połączoną bo większość rezygnuje z nie mocy nic nie robienia. Przecież nie tak dawno powstała Złota Góra i Dolina Odkrywców.
    Mogą serwer nowy utworzyć jak te beda przepelnione choc to watpliwe patrzy pierwsze zdanie mojej wypowiedzi

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chyba otworzyli rejestracje na starych serwerach, widac to wyraźnie na pytaniach zadawanych na pomocy.
    A nowe chyba nie potrzebne narazie.

  6. #6
    Rita_
    Nim zostanie otwarty nowy serwer to wpierw powinny zostać naprawione błędy na tych serwerach co już istnieją.

  7. #7
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Sedzia_Dredd Zobacz posta
    dawno nie powstał nowy serwer... czy utworzenie takiego jest planowane w najbliższym czasie? dawno nie grałem i mam zaległości więc chętnie zacząłbym sobie od nowa na jakimś nowym serwerze
    Cytat Zamieszczone przez MANOLO_PL Zobacz posta
    a tez w zawodach wziąłbym udział czy w 5 miechów da sie lvl50 wbic bez kasy
    A po co wam do tego nowy serwer? Nie ma tu żadnych rankingów, o mistycznym PVP ani widu, ani słychu, tak że spokojnie zaległości można nadrabiać po prostu na nowym koncie, a bicie rekordu 50 lvl bez kasy w 5 miechów też jest do zrobienia. Z tego co ostatnio sprawdzałem, to na większości serwerów są wolne miejsca (20%-30% luzu) tak że albo ludzie porezygnowali i pousuwali konta albo BB postanowiło pousuwać te dawno nieużywane, więc na nowy serwer się nie zanosi.

    Cytat Zamieszczone przez Rita_ Zobacz posta
    Nim zostanie otwarty nowy serwer to wpierw powinny zostać naprawione błędy na tych serwerach co już istnieją.
    Założenie nowego serwera nie ma nic wspólnego z błędami w grze i ich ewentualną naprawą.
    Ostatnio edytowane przez zwolk ; 11.03.2013 o 10:35

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nowe serwery - całkowicie zbyteczna sprawa, natomiast levele powyżej 50 by się bardzo przydały bo po ludziach których mam znajomych widzę że codziennie wbija ktoś 50 lvl a w skali serwera to pewnie cała masa ludzi z dnia na dzień ma ten 50 lvl który powoduje że gra staje się na maxa nudna i ludzie rezygnują, a szkoda.

  9. #9
    Osadnik Awatar Sedzia_Dredd
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    157
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no mi by się tam nowy przydał, ale skoro nie ma szans to szkoda :/
    ::. .:: Emotions... There oughta be a law against them ::. .::

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.