Zamknięty wątek
Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 95

Wątek: Konserwa za konserwą a gdzie szynka?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Konserwa za konserwą a gdzie szynka?

    Dajcie spokój jest coraz gorzej z tą grą, że jeszcze WY pracujecie BB to bardzo dziwne.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Nie ma co krytykowac pozzostaje czekac az poprawia bledy i nie bedzie tej kolejki calej.
    Po konserwie kazdy zapewne 2x kosz egzo dostanie

  3. #3
    Tsalimonek
    Ciekaw jestem co tym razem
    Ostatnio edytowane przez MOD_BOGVER ; 23.02.2013 o 10:30 Powód: usunięcie treści niezgodnej z regulaminem

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    kurd.. jest piątek a tu taka lipa
    teraz to do roboty trzeba się zabrać :/ a nie na necie siedzieć

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    i co?? 2 koszyki egzo załatwią sprawę niby??

    człowiek wchodzi żeby poklikać dla przyjemności a wszyscy, którzy odpowiadają za tę grę pokazują w jak głęboko ukrytych zakamarkach nas mają :P

    nic nie działa dobrze, konserwy wprowadzają więcej zamieszania niż spodziewanych efektów...

    i tak na marginesie- cztery wiatry może i ożywiły trochę grę tylko czy ktoś zdał sorię sprawę, że w teorii zaliczenie zadania ze zdobyciem jakiegoś surowca na przygodzie może NIGDY nie zostać zrobione bo przykładowo 20% odnosi się do każdej jednej przygody??

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale co znaczy kolejka logowania po roku czasu działania gry? Jak to możliwe, że po takim czasie jeszcze takie błędy się pojawiają? Czy tam siedzą studenci informatyki i w ramach praktyk wprowadzają te poprawki? Nikt nie nadzoruje tych prac?
    W mojej firmie jakby się co chwile takie błędy pojawiały to wszyscy by polecieli od razu. Ludzie tu zostawiają dużo kasy, ale takie działanie zniechęca tylko do dalszej gry i zostawiania gotówki.
    Druga sprawa to informowanie o przerwach, nie da się tego zrobić wcześniej niż na pól godz przed? Chyba wiedzieliście o tej konserwie o 8 rano? Można było wtedy napisać! Zacząłem Azyl Bandytów i miałem go skończyć do 15 bo później wyjeżdżam na cały weekend. Teraz nie mam jak skończyć i przygoda przepadła, a razem z nią moje mapki za które ją kupiłem. Dwa kosze egzo mi tego nie zwrócą. Robicie na prawdę kawał kreciej roboty dla Ubisoftu.
    A serwer testowy to chyba macie tylko po to, żeby pokazać jak wygląda dużo klejnotów bo jak widać cały czas uczycie się na serwerach emisyjnych...

  7. #7
    Stalerek
    tia koszami to ja już mam magazyny zapełnione i czuję się jak jakiś producent owoców egzotycznych

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.06.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez doctor_junior Zobacz posta
    Ale co znaczy kolejka logowania po roku czasu działania gry? Jak to możliwe, że po takim czasie jeszcze takie błędy się pojawiają? Czy tam siedzą studenci informatyki i w ramach praktyk wprowadzają te poprawki? Nikt nie nadzoruje tych prac?
    W mojej firmie jakby się co chwile takie błędy pojawiały to wszyscy by polecieli od razu. Ludzie tu zostawiają dużo kasy, ale takie działanie zniechęca tylko do dalszej gry i zostawiania gotówki.
    Druga sprawa to informowanie o przerwach, nie da się tego zrobić wcześniej niż na pól godz przed? Chyba wiedzieliście o tej konserwie o 8 rano? Można było wtedy napisać! Zacząłem Azyl Bandytów i miałem go skończyć do 15 bo później wyjeżdżam na cały weekend. Teraz nie mam jak skończyć i przygoda przepadła, a razem z nią moje mapki za które ją kupiłem. Dwa kosze egzo mi tego nie zwrócą. Robicie na prawdę kawał kreciej roboty dla Ubisoftu.
    A serwer testowy to chyba macie tylko po to, żeby pokazać jak wygląda dużo klejnotów bo jak widać cały czas uczycie się na serwerach emisyjnych...
    Dzisiaj w pełni Ciebie popieram. Koło 9 poprosiłam o premki krótkie (3h) bo wiedziałam, że wrócę po 11. Jest 11:30 i do jasnej cholery znowu konserwacja?! No jak można informować o przerwie w grze godzinę czy krócej przed wydarzeniem. Jak już mają robić to niech do cholery robią te przerwy w nocy. Chociaż nocy też szkoda, bo tylko wtedy da się normalnie zalogować i pograć.

    I znowu będą 2 kosze dla wszystkich. Co to ma komu zrekompensować?

  9. #9
    Osadnik Awatar Noem08
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Buahaha właśnie Ja byłam w trakcie odsyłania generałów na wyspę po resztę wojska do przygody. Tyle tu wątków o zniknięciu gienków, że aż się boję czy wrócą...

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    samym marudzeniem niestety nic nie osiągniemy

    tutaj trzeba REWOLUCJI a nie EWOLUCJI- a biorąc pod uwagę jak wygląda ewolucja settlersów odnoszę wrażenie że zaraz wyskoczymy na drzewo i będziemy wpierniczać banany :P

Zamknięty wątek
Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.