Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Zagineło wojsko Generałowi

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia

    Zagineło wojsko Generałowi

    Witam.
    W ramach zadania rozpoczęłam przygodę BANICI.
    Zrobiłam już kilka ataków. Wysłałam generała do siebie po wojsko. Załadowałam mu 200 osobową ekipę i wysłałam na przygodę. Generał dotarł ale niestety pogubił gdzieś całe wojsko. Czy ktoś miał podobny problem? Ponowne logowanie nic nie zmieniło. Wojsko nie zostało na wyspie, wyparowało po prostu.
    Pozdrawiam
    dzusta

  2. #2
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Miałem raz taki przypadek, też na Banitach, różnica była taka, że po wyzerowaniu wojska w garnizonie i kliknięciu OK, rozłączyło mi neta. Po ponownym wejściu do gry, wcięło mi gdzieś prawie 200 rekrutów (zajmowali miejsce w populacji ale nigdzie ich nie było) i musiałem wędrować jeszcze raz po posiłki. U mnie na szczęście po zakończeniu przygody i po powrocie wszystkich generałów na wyspę główną wszystko wróciło do "normy", tzn. zgadzał się stan populacji, ale rekrutów musiałem szkolić na nowo czyli byłem w plecy o materiały potrzebne na wyszkolenie tych "zaginionych w akcji".

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.06.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mi w czasie powrotu wojska z Banitow zdezerterowalo 100 konnych, moze ta przygoda jest jakas felerna po prostu.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    U mnie niestety zaginęli Żołnierze i Ochotnicy. Sytuacja wygląda bardzo podobnie do tej o której opowiada ZWOLK

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.12.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tez kiedys moja znajoma stracila wojsko na banitach i przez to juz od paru miesiecy ma populacje nie zgadna z prawda. Support niestety nie umie jej chyba pomoc lub ja olał.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Nie pocieszacie

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    u mnie co jakiś czas giną, najgorsze ze kusznicy i elitarni, zaczyna mnie to drażnić. od dzisiaj spisuje wszystko i zgłaszam spamem do supportu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.