Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 109

Wątek: Wielkanoc 2013 - czyli poszukiwanie pisanek

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Z tego co napisali w klanie to zadania sa zroznicowane. Jedni >40 lvl maja te 800 do zebrania a inni nie. Pytanie czy tak mialo byc.
    Poza tym moje zadania wygladały tak:
    1. Sprzedaj 10k surowcow
    2. zrob przygode zaczynaja sie pisankowe lowy a wiec przedostatnia
    3. Kup 10k surowcow !!!
    4. Zrob przygode ciag dalszy pisankowych lowow
    5. uzbieraj 800 pisanek

    Na moje to ten ciag powinen byc na koncu, mialoby to sens.
    Ostatnio edytowane przez Dejfff ; 15.03.2013 o 00:25

  2. #72
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Są 4 łańcuchy zadań, i są przydzielane losowo.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  3. #73
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Kolonia
    To znaczy że można np. 3 razy dostać ten sam łańcuch?

  4. #74
    Początkujący Osadnik Awatar slawkow
    Dołączył
    01.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zadania , mam przedział 40-50 , i od razu ostatni zestaw mi dało do realizacji to znaczy że zrobiłem tylko dwie przygody Wielkanocne ,co zresztą przygód , zauważyłem ze nagród za ich wykonanie nie ma ,i dlaczego miałem tylko jeden i to odrazu ostatni przedział zadani do wykonania

  5. #75
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Miałem chwile czasu na poczytanie niektórych wypocin , na temat , gildy , opłat i innych pier,,,,,,.. należę do gildy , kto chciał przyjść nic nie płacił , liczył się człowiek , efekt zostało u nas 9 graczy , resztę wyrzucono.pytacie dlaczego , bo trafialiśmy tylko na naciągaczy , daj to daj tamto , chętnie damy , ale gdzie oni byli jak ktoś inny prosił żadnych wymogów co do czasu gry ani robienia zadani by mamone gildy zdobyć , jest nas kilku ale za to każdy morze na mnie liczyć jak również ja na nich
    Ostatnio edytowane przez kruczek96 ; 15.03.2013 o 05:26

  6. #76
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez kruczek96 Zobacz posta
    Miałem chwile czasu na poczytanie niektórych wypocin , na temat , gildy , opłat i innych pier,,,,,,.. należę do gildy , kto chciał przyjść nic nie płacił , liczył się człowiek , efekt zostało u nas 9 graczy , resztę wyrzucono.pytacie dlaczego , bo trafialiśmy tylko na naciągaczy , daj to daj tamto , chętnie damy , ale gdzie oni byli jak ktoś inny prosił żadnych wymogów co do czasu gry ani robienia zadani by mamone gildy zdobyć , jest nas kilku ale za to każdy morze na mnie liczyć jak również ja na nich
    powiem tak:
    mam obecnie 820 pisanek, - ja do eventu wielkanocnego przygotowywałem się od końca poprzedniego eventu, nie byłem więc zaskoczony. A to że durne zadania - ocenę pozostawiam każdemu z osobna. Wiadomo że chłopaki chcą zarobić...
    u mnie na pasku mam ok 30 "znajomych" z czego ok 10 jest takich że jakby któryś do mnie zaszeptał "pożycz 800 pisanek" bez obaw pożyczyłbym mu. I do tego nie musisz być w gildii. Nie raz wymieniamy się koszami, nieraz ktoś zapalał mi po 75 budynków koszami - a ja nie miałem jeszcze tych koszy. Jak dorobiłem to oddawałem. W drugą stronę to również działa.
    ostatnio było durne zadanie: jedni mieli zapalić budynki 50 kanapkami inni 50 półmiskami, jedyny problem dla mnie był taki że musieli poczekać aż skończę u siebie zleconą produkcje i wyprodukuję rzeczony stuff
    Mało się udzielam na forum - to moje pierwsze posty ale nie mogę wytrzymać jak już kolejny raz słyszę że gildia to wspaniała sprawa, ze nobilituje. Nie wiem może duszę mam niepokorną, z zamiłowania jestem starym anarchistą i pankowcem...
    Ostatnio edytowane przez Krzychu1500 ; 15.03.2013 o 09:59

  7. #77
    Początkujący Osadnik Awatar P13n10
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    Po mojemu to pojetentegowane. Mając 2 odkrywców nie mam szans na znalezienie wszysatkich jajców. Żałuję, że nie sprzedałem tej przygody.
    "Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skur.wysyny będą zawsze."
    — Andrzej Sapkowski

    "Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać..."
    — j.w.

  8. #78
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez slawkow Zobacz posta
    Zadania , mam przedział 40-50 , i od razu ostatni zestaw mi dało do realizacji to znaczy że zrobiłem tylko dwie przygody Wielkanocne ,co zresztą przygód , zauważyłem ze nagród za ich wykonanie nie ma ,i dlaczego miałem tylko jeden i to odrazu ostatni przedział zadani do wykonania
    Resztę dostaniesz w kolejnych zadaniach, nie bądzcie w gorącej wodzie kompani. Event trwa do 4 kwietnia.

    Na halloween wszystkie zadania szły po koleji wykonanie ich to była kwestia godziny, a potem już nic i było narzekanie ze mało, że szybko itp.
    Teraz są rozłożone w czasie to znów źle bo trzeba czekać...

  9. #79
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Sorry za głupie pytanie ale podpowiedzcie mi jak w przygodzie np. Sabotaż odnaleźć te wszystkie ukryte jajka?
    Czy armie po to wysłać jest jakiś inny czarujący sposób?
    Dzięki

  10. #80
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Nowy Świat
    klikasz na nie myszką, tu masz link do tematu gdzie są podane miejsca pisanek
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...iwanie-pisanek
    It's coming
    It's watching your every move
    You cannot hide...

    Goldmano

Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.