Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 109

Wątek: Wielkanoc 2013 - czyli poszukiwanie pisanek

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie trzeba być w gildii żeby mieć znajomych - na których pomoc możesz liczyć.
    Wystarczy że jesteś OK względem innych. Ja mam kilkunastu sprawdzonych znajomych którzy - jeśli tylko poproszę - to mi:
    -a to zapalą budynki
    -pożyczą trochę (lub bardzo dużo) surowca
    -podpowiedzą co i jak

    Ja akurat uważam że nie ma czego szukać w gildiach - jesteś sam, robisz co chcesz, chcesz to jesteś chcesz to cię nie ma (w grze)
    jakieś dziwne limity? wpisowe? składki członkowskie? A te wszystkie "zachęty" prośby typu: "Przyjmijcie mnie" są po prostu śmieszne.
    i nie zgodzę się z Wielkim_Zbyszkiem - gram od czerwca i nigdy nie traciłem czasu na siedzenie i ślipienie w ekran - jak też to chodzą osadnicy. Gra ta jest w takiej konwencji że akurat możesz coś zlecić i robić cokolwiek innego.
    Ja np wtedy robię: odbieram pocztę, prasówkę na necie, oglądam filmy i seriale... Jak się coś wydarzy godnego mojej uwagi to usłyszę odpowiedni dźwięk i mogę wrócić do gry. Jakby ktoś mierzył mój czas w grze to wyszły by jakieś dziwne czasy. dziennie zalogowany jestem ok 12 godzin, z czego aktywnie spędzam na graniu 1,
    szczególnie rano i wieczorem przysiąść trzeba a tak to za dnia z doskoku...
    Nie oszukujmy się to nie jest gra typu Guild Wars czy Diablo - gdzie bezpośrednio znajomi na ciebie oddziaływają...

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.06.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    zgromadzenie 800 pisanek to jakiś absurd!!! jak mam je zgromadzić skoro nie mogę robić zadań??? ktoś chyba koniecznie chce od graczy pieniądze wyciągnąć.....

  3. #63
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Krzychu1500 jeżeli nie znajdzie się liberalnej gildii to zawsze można założyć własną. Wpisowe jest dlatego że ktoś musi zapłacić za certyfikat członkostwa, jeżeli gdzieś przyjmują za darmo to znaczy że po prostu ktoś inny wyłożył na ten certyfikat kasę.

  4. #64
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    głupoty piszesz piwonia , wpisowe to haracz nic innego... jak ktos wola za wstep to ciekawe czy odda gdy odchodzisz ??? raczej nie... a BB_xaar ładnie obiecywał że praktycznie każdy bedzie mógł zdobyć weterana ) zgadza się, nie napisał tylko że prawie każdy bedzie musial kupić klejnoty by kupić pisanki na tego weterana :PPP Jak zwykle dużo szumu narobione, na zachętę klejnoty rozdane( dobre zagranie przyznać muszę niby że za pomyłki ) a teraz 20% od firmy do klejnotów jacy to dobrzy... Zamiast pisać kłamstwa że prawie każdy to lepiej napisać że prawie każdy kto kupi klejnoty !!!!! to tyle więcej nie chce się pisać Pozdrawiam czytających Herezja

  5. #65
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    wetka bez handlu nie da się zdobyć, jeśli ktoś nie ma zamiaru się wyzbyć do zera surek by kupić te dodatkowe 750 pisanek. Porażka kolejna tej gry, nie każdy może zdobyć wetka, jeśli ktoś zaczął dopiero swoją przygodę to nie ma szans na to żadnych chyba, że wyda kasę na kleje

  6. #66
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    masz tylko mieć na chwilke te 800 pisanek, pożyczyć od kolegów i tyle....

  7. #67
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    No i znowu kilku hejterów... zdobyć może każdy, a to czy Ci się to opłaca i czy się przygotowałeś do eventu to już inna bajka... jeśli myslałeś że ktoś Ci coś da ot tak po prostu to znaczy, że jeszcze nie wiesz co to jest życie. W takim razie idź do rodziców i powiedz im, żeby Ci dali na weterana tak jak Ci dają na inne rzeczy do tej pory...

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Krzychu1500 Zobacz posta
    Nie trzeba być w gildii żeby mieć znajomych - na których pomoc możesz liczyć.
    Wystarczy że jesteś OK względem innych. Ja mam kilkunastu sprawdzonych znajomych którzy - jeśli tylko poproszę - to mi:
    -a to zapalą budynki
    -pożyczą trochę (lub bardzo dużo) surowca
    -podpowiedzą co i jak

    Ja akurat uważam że nie ma czego szukać w gildiach - jesteś sam, robisz co chcesz, chcesz to jesteś chcesz to cię nie ma (w grze)
    jakieś dziwne limity? wpisowe? składki członkowskie? A te wszystkie "zachęty" prośby typu: "Przyjmijcie mnie" są po prostu śmieszne.
    i nie zgodzę się z Wielkim_Zbyszkiem - gram od czerwca i nigdy nie traciłem czasu na siedzenie i ślipienie w ekran - jak też to chodzą osadnicy. Gra ta jest w takiej konwencji że akurat możesz coś zlecić i robić cokolwiek innego.
    Ja np wtedy robię: odbieram pocztę, prasówkę na necie, oglądam filmy i seriale... Jak się coś wydarzy godnego mojej uwagi to usłyszę odpowiedni dźwięk i mogę wrócić do gry. Jakby ktoś mierzył mój czas w grze to wyszły by jakieś dziwne czasy. dziennie zalogowany jestem ok 12 godzin, z czego aktywnie spędzam na graniu 1,
    szczególnie rano i wieczorem przysiąść trzeba a tak to za dnia z doskoku...
    Nie oszukujmy się to nie jest gra typu Guild Wars czy Diablo - gdzie bezpośrednio znajomi na ciebie oddziaływają...

    Weź pod uwagę to że nie każdy lubi grac sam, ja wole porozmawiać ze znajomymi i poszydzić. A jeśli chce się współtworzyć społeczność to muszą być jakieś zasady, jak komuś nie pasuje to niech spada Na tym to właśnie polega kolego

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A ja podzielam zdanie Krzychu 1500 ! Gra ma sprawiać przyjemność a nie narzucać wiążące zasady.. Po paru dniach popada się w jakąś paranoję, typu "O Boże ! Znowu nie zdarzyłam zalogowac się na czas! O rany! Znowu wyprzedzili mnie w zrobieniu wspólnego zadania chociaż miałam dobre chęci! Dla mnie priorytetem jest realne życie..gra może poczekać a nie wywoływać na mnie presję. Ja bardzo szybko zmyłam sie z Gildii...to nie moja bajka

  10. #70
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Herezja Zobacz posta
    głupoty piszesz piwonia , wpisowe to haracz nic innego... jak ktos wola za wstep to ciekawe czy odda gdy odchodzisz ???
    No ja oddaje co robią inni to nie wiem. Stawiając gildie za 3k monet dostaje się 15 miejsc każde kolejne trzeba kupić za 400 monet, czyli głupie 10 miejsc to już wydatek 4k monet, więc nie ma się co dziwić że założyciel gildii nie chce finansować tych miejsc.

Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.