Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 9 10 11
Pokaż wyniki od 101 do 109 z 109

Wątek: Wielkanoc 2013 - czyli poszukiwanie pisanek

  1. #101
    Początkujący Osadnik Awatar Janus-PL
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam wszystkich.

    "Dorobiłem" się takiego problemu z przygodami : zaraz po rozpoczęciu eventu kupiłem wszystkie przygody za rybkę i je przeszedłem (dla zabawy).
    Teraz dostałem zadanie Oszustwo i niestety nie mam możliwości ponownego zakupienia przygody.
    Jak dobrze rozumiem nic nie da się zrobić i 100 pisanek poszło się ... ?
    pozdr.

    EDIT : wszystko OK - przygoda pojawiła się w menu.
    Ostatnio edytowane przez Janus-PL ; 20.03.2013 o 11:31

  2. #102
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dobrze rozumiesz, że jakby Ci sie nie pojawiła to byś był po uszy w szambie i robił przysiady.

    One są zapasowe na wypadek jakby sie nie pojawiła albo by się ją anulowało, a ludzi w gorącej wodzie kąpani od razu wykupili je, potem zdziwienie ze nic za nie nie ma (mimo ze taka informacja jest na opisie przygody)

  3. #103
    Osadnik Awatar lukasollo
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale po co zrobili tak, że można kupić tylko po 1 przygodzie? Przecież mogliby dać nieograniczoną ilość i nie byłoby problemu.

  4. #104
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    lukasollo po to aby nie było geniuszy piszących: "zrobiłem już 1200 przygód, gdzie moje pisanki!!"

    poza tym na zdrowy rozsądek, skoro wszędzie jak wół jest napisane, że za przygodę wielkanoacną nie ma nagród - żadnych nigdzie. to jaki jest sens kupować przygody, które gra i tak sama daje do zadań...

  5. #105
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2013
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    Powiedzmy sobie szczerze, żyjemy w czasach, gdzie jako takie czytanie ze zrozumieniem jest wymagane. Jeżeli ktoś nie radzi sobie na tym etapie to już jego sprawa. Nie chcę tutaj po nikim jechać ani obrzucać błotem, ale jeżeli jest napisane "Z tą przygodą nie wiążą się żadne nagrody", na stronie głównej jest o tym wzmianka, w opisie eventu o ile pamiętam też była i jeszcze wałkowany temat był na forum a ktoś i tak uparcie robi po swojemu, to ma później problemy na swoje własne życzenie.

  6. #106
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja tylko w kwestii formalnej, czy numery z umiejscowieniem pisanek na mapce nie mogą być koloru... widocznego?? oczy bolą od wytężania wzroku, żółty byłby o wiele lepszy.
    pozdrawiam!
    G.

  7. #107
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2013
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    Jeżeli korzystasz z tych forumowych to pod nimi linki są do niemieckich mapek a tam są bardzo wyraźnie oznaczone.

  8. #108
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gimbusy do książek! Jeśli nie potraficie czytać ze zrozumieniem to wstyd. Potem się stają pełnoletni i w wyborach głosują jak otumanieni

  9. #109
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    xxx
    już nieaktualne otrzymałem wskazówki i jest
    Ostatnio edytowane przez aTenSion ; 21.03.2013 o 13:41

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 9 10 11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.