Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 109

Wątek: Wielkanoc 2013 - czyli poszukiwanie pisanek

  1. #91
    Osadnik Awatar acp___
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Czarci Gaj
    po 6 dniach łańcuch znika, czy zostaje nadal?
    jeżeli np. dopiero po 8 dniach zaliczę łańcuch to po wykonaniu będzie już następny czekał?

  2. #92
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Prawdopodobnie jak nie uporasz sie w ciągu 6 dni, następny będzie w oczekujących

  3. #93
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez greg2278 Zobacz posta
    Jak widziałem to w przyszłości będzie zadanie by wyprodukować 10 osadników, czy istnieje taka opcja by zdegradować armie? bo mam komplet populacji a nie chce przechodzić przygody by nie wejść na wyższy lvl czyli 40 co wiąże się z trudniejszymi zadaniami... ??
    Możesz robić przygody i tracić ludków - a dopóki nie zaakaceptujesz dropa to Ci expa nie doda i nie wskoczysz na wyższy lewel. Po postawieniu domku natomiast Ci zaczną przychodzić ludki i jak dostaniesz zadanie żeby wyprodukować ich 10 to już możesz mieć znów ich na full.

  4. #94
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez acp___ Zobacz posta
    po 6 dniach łańcuch znika, czy zostaje nadal?
    jeżeli np. dopiero po 8 dniach zaliczę łańcuch to po wykonaniu będzie już następny czekał?
    Zadanie samo nie zniknie (w każdym razie do zakończenia 2 fazy ewentu), nowe zadania pojawią się jak zrobisz/anulujesz aktualne zadania.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  5. #95
    Osadnik Awatar sivy-devil
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Przeczytałem cały ten temat i muszę stwierdzić kilka faktów: po 1 nie sądziłem że w tą grę gra aż tylu tępych ludzi co tylko narzekają -za szybko,źle-za wolno też źle.narzekają na Gildię-to graj sam bez Gildii a nie becz że koszt certa itd. nikt do tego nie zmusza.połowa nie chce czytać info na temat eventu co i jak bo są leniami ale tutaj zadawać durne pytania to już mają czas-hm,gdzie tu sens? nauczcie się czytać ze zrozumieniem-to nie boli.Na koniec najlepsze-płacz bo nie wszyscy jednak uzbierają na Weterana pisanek-hahaha -czy ktoś was zapewnił że na 100% każdy uzbiera? Nie! każdy będzie miał taką możliwość! A to już jest różnica.
    Po za tym gdyby miało być tak łatwo to nie byłby event lecz nudny ciąg zadań oraz prezent darmowy od twórców gry.Ta gra ma zarabiać a nie sprawiać wam prezenty!
    Komu się nie podoba-proszę bardzo,nie kupuj kleju,albo inaczej -nie pasuje ci? drażni cie? nie graj! Ja uważam że i tak jest łatwo,można wszystko jeśli sie chce-event jest dla chętnych co chcą coś więcej ale niestety trochę wysiłku trzeba w to włożyć bo za darmo to nawet w morde już nie dają.

    Pozdrawiam nie "beczących" z powodu eventu i życzę dobrej zabawy

  6. #96
    Osadnik Awatar sivy-devil
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A i zapomniałem o jeszcze jednym-jak macie full osadników to i tak zalicza zadanie "wystaw osadników".tak czy siak co 15 min. dolicza 1 osadnika więc nie trzeba ich specjalnie ukatrupiać by mieć miejsce na nowych-aczkolwiek uważam że full osadników we Władyce to marnotrawstwo ale to już sprawa każdego z osobna

  7. #97
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    w przygodzie gdzie trzeba szukać pisanek, ile ich jest bo na razie znalazłem 6 szt.

  8. #98
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    @bossszos jak widać na mapkach w pierwszym poście na każdej przygodzie do znalezienia jest 10 jajec. Możesz to też sprawdzić będąc na przygodzie w księdze zadań - tam masz numerki jajek, które zostały do odnalezienia.
    Ostatnio edytowane przez Jerry1981 ; 19.03.2013 o 12:41

  9. #99
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak POPIERAM [COLOR="rgb(0, 0, 0)"]WOLNOŚĆ SŁOWA[/COLOR]

  10. #100
    Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez sivy-devil Zobacz posta
    przeczytałem cały ten temat i muszę stwierdzić kilka faktów: Po 1 nie sądziłem że w tą grę gra aż tylu tępych ludzi co tylko narzekają -za szybko,źle-za wolno też źle.narzekają na gildię-to graj sam bez gildii a nie becz że koszt certa itd. Nikt do tego nie zmusza.połowa nie chce czytać info na temat eventu co i jak bo są leniami ale tutaj zadawać durne pytania to już mają czas-hm,gdzie tu sens? Nauczcie się czytać ze zrozumieniem-to nie boli.na koniec najlepsze-płacz bo nie wszyscy jednak uzbierają na weterana pisanek-hahaha -czy ktoś was zapewnił że na 100% każdy uzbiera? Nie! Każdy będzie miał taką możliwość! A to już jest różnica.
    Po za tym gdyby miało być tak łatwo to nie byłby event lecz nudny ciąg zadań oraz prezent darmowy od twórców gry.ta gra ma zarabiać a nie sprawiać wam prezenty!
    Komu się nie podoba-proszę bardzo,nie kupuj kleju,albo inaczej -nie pasuje ci? Drażni cie? Nie graj! ja uważam że i tak jest łatwo,można wszystko jeśli sie chce-event jest dla chętnych co chcą coś więcej ale niestety trochę wysiłku trzeba w to włożyć bo za darmo to nawet w morde już nie dają.

    Pozdrawiam nie "beczących" z powodu eventu i życzę dobrej zabawy
    popieram w calej rozciągłości

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.