Zamknięty wątek
Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 115

Wątek: Zadanie Kryzysowe - Cztery Wiatry - prośba o opinię

  1. #41
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Migotka79 Zobacz posta
    A swoją drogą - do kiedy właściwie trwa "Zadanie Kryzysowe"?
    Do zakończenia kryzysu w BB ... a to coś takiego jak "Niekończąca się opowieść"

  2. #42
    Osadnik Awatar Kminiacy
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dla mnie nieporozumieniem jest danie do zadania przygody starzy przyjaciele która jest nie oferowana u kupca ciekawe ile sób nie zaliczy ostatniego zadania z braku przygody

  3. #43
    Osadnik Awatar Galmachar
    Dołączył
    21.12.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Starych przyjaciół możesz wydropić w Bagiennej Wiedźmie..

  4. #44
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    171
    Serwer
    Nowy Świat
    Możesz Tak samo jak granit w Azylu - albo trafisz, albo nie.

  5. #45
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Galmachar Zobacz posta
    Starych przyjaciół możesz wydropić w Bagiennej Wiedźmie..
    Piąty raz dropię .... i nici

  6. #46
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Migotka79 Zobacz posta
    Możesz Tak samo jak granit w Azylu - albo trafisz, albo nie.
    Może w końcu się skończy klepanie jednej przygody na krzyż, niektóre surowce staną się cieniejsze, jak i przygody. Bedzie troche niepewności czy się pozbywać wszystkiego. Nagroda niepewna to zaraz marudzenie. Troche więcej strat to zaraz marudzenie. Jak malkontenci normalnie. Przecież zadanie nie jest obowiązkowe. Można się dalej bawić jak wcześniej omijając 4wiatry szerokim łukiem.
    Ostatnio edytowane przez Podkołdernik ; 21.02.2013 o 22:57

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Nowy Świat
    To ja też dodam tu coś od siebie. Sam pomysł bardzo mi się spodobał i samych zadań bym się nie czepiał. Jest jakieś wyzwanie i dobrze. Natomiast, fakt, że niektóre nagrody z subquestów to jakaś porażka. 400 chleba za Nową Siłą? No bez jaj I nie twierdzę od razu, że ma być milion pińcet niebieskich, ale no chociaż to jedno 0 mogli dodać.

    Inna sprawa - nagroda za całość. Brakuje mi tu czegoś wyjątkowego, jakiegoś budynku, którego w inny sposób zdobyć nie można. Szczerze mówiąc taki budynek, nie musiałby nawet mieć żadnej funkcji, byłby raczej jak trofeum z KŚ. Skoro Cztery Wiatry to wyzwanie, a ukończenie daje sporo satysfakcji, fajnie byłoby dostać coś na pamiątkę, nie?

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pomysł jest ok,wlasnie skonczylem 4 wiatry(lv45),po podliczeniu totalnie nieoplacalne(mialem szczescie 5 zadanie za 2 razem ,ostatnie za 1) , taniej wyszłoby kupic te nagrody, drop granitu to paranoja,same przygody tez zle dobrane , powinny byc latwe do zdobycia ,a tak widzicie po ile chodza niechciane przygody,taki ewent powinien byc oglaszany na pare miesiecy naprzod aby nazbierac mapek,Ciekawe ile osób ukonczy 4 wiatry

  9. #49
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Też dzisiaj skończyłem. Bilans - miałem 80k narzędzi. W prowiancie z 72k desek i 72k kamieni zrobiłem prawie 24k narzędzi. Wszystko wystawiałem na mapki. Odpaliłem w sumie 2 przygody Atak z zaskoczenia i wymieniłem jednego dropa. Granit wpadł wlaśnie za 3 razem. Strata ok. 60 konnych i 100 elitarnych w pierwszym "Ataku z...". Strata 666 konnych w matczynej. Wytraciłem wszystkie miecze z żelaza jakie miałem, drugie tyle musiałem dokupić. Łącznie prawie 10k mieczy z żelaza. Musiałem dokupić 800 damasceńskich i pożyczyć 650 mapek. Z narzędzi uzbierałem tyle mapek, że od razu moge oddać długi. Konie w magazynie powoli odrabiam. Wyprzedałem prawie wszystkie moje wyspy piratów za mapki i jedną matczyną. Na przygodach jestem do przodu, bo albo ich w ogóle nie robiłem i teraz sprzedałem drożej albo kupiłem je znacznie taniej zanim zaczęły się "4 wiatry". Nie będe przeliczał co ile jest warte, ale podsumowując: nie mam mieczy z żelaza, pozbyłem się ze 30k koni (częśc musiałem dokupić), mam może 10k narzędzi. Reszta jak powyżej. jakoś mi nie żal tych rzeczy bo nawet nimi nie handlowałem przed tym zadaniem, więc tylko sobie leżały w magazynie. Przybyło mi ponad 2k granitu i jakimś cudem 5k monet. Dostałem silos, młyn i 500 klejek, Tak więc oceniam to pozytywnie, no i w końcu robiłem po ileś razy przygody na które w ogóle wcześniej nie patrzyłem. No i sporo ekspa zarobiłem na 10 zadaniu...

    Nadal uważam, że losowość jest do bani. Zwłaszcza, że niemal każdy kogo zapraszam do przygody/wymieniam dropa ma wtedy granit, a ja zwykle nie.

    Troche kiepskie nagrody za niektóre zadania.

  10. #50
    pendrak1526
    No tak, tyle, że te 33,3 % jest to prawdopodobieństwo trafienia granitu w dropie po przejściu przygody, nie daje Ci gwarancji , że p 3 przejściach przygody trafisz w którejś granit...

Zamknięty wątek
Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.