Zamknięty wątek
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 115

Wątek: Zadanie Kryzysowe - Cztery Wiatry - prośba o opinię

  1. #91
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.12.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    3 raz Azyl i dziękuję, kolejny raz bale, do widzenia. Nie ma co dalej robić, bo ekonomia nie wydoi, a event za kilka tygodni. Gratuluje tym szczęśliwcom, który udało się ukończyć Azyl i Starych ze zdobyciem granitu. Bo tak naprawdę zadanie kryzysowe polega na przejściu tych dwóch przygód. Puentując - pomysł z przygodami dobry, ale wymogi zbyt wygórowane.

  2. #92
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja usunąłem "Cztery wiatry" z księgi zadań po ukończeniu pierwszego podzadania (30 granitu z bardzo długiego poszukiwania skarbu), które zresztą też nie udało się za pierwszym podejściem. Drugie podzadanie wymagało ode mnie postawienia miecznika damasceńskiego w celu wyprodukowania marnych kilkudziesięciu mieczy, więc stwierdziłem, że gra nie jest warta świeczki bo koszt budowy miecznika jest póki co dla mnie zbyt wysoki (mam go zbudować w ramach zadania głównego, ale sam chcę zdecydować kiedy go zbuduję). Są inne priorytety, np. zbliżający się event wielkanocny, a "Cztery wiatry" ewidentnie miały na celu wywietrzenie magazynów graczy przed Wielkanocą. Przedmioty, które można będzie dostać za pisanki znacznie bardziej ułatwią mi grę niż te 500 klejnotów z nagrody za zadanie kryzysowe.

  3. #93
    Osadnik Awatar oskiolo
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam. Udało mi się skończyć wszystkie zadania . Niestety przygodę atak z zaskoczenia dopiero za siódmym razem .Wyszłam z założenia że ... nie oto chodzi by złapać króliczka , ale by gonić go ..., pewnie poniesione koszty nie warte były tej nagrody , ale w końcu udało się i dobrze się bawiłam .
    Życzę wszystkim wytrwałym ukończenia zadań .

  4. #94
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    4 razy zrobiony azyl i 4 razy wypadł tytan. Dziękuję, kasuję zadanie. Straty są niewspółmierne do nagrody.

  5. #95
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Super pomysł z tym zadaniem.

    Jedni mają farta, inni nie. Nie wszystkim "SIĘ NALEŻY SIĘ" !

  6. #96
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.12.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam.
    Kiedy kończą się Cztery wiatry?

  7. #97
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    7 marca

  8. #98
    Poznańczyk
    Sama losowość w tym zdarzeniu to kpina, wyszedlem z założenie : " jak zrobie to zrobię, nic na siłę" tak pomału do przodu zaliczałem wszystko pokolei, wczoraj zaliczony Atak z zaskoczenia za 1 razem, tak samo osoba co go odpalała, więc dla mnie już po Czterech Wiatrach ^^

  9. #99
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.12.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    Dzięki.
    Może zdążę.

  10. #100
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sama losowość to nic złego, ale nie powinna ona wręcz uniemożliwiać skończenie 4 wiatrów.
    Brak granitu w 4 lootach z rzędu to wcale nie takie małe prawdopodobieństwo, tylko czy zdecydujesz się wtedy na 5 próbę?
    Powinno być rozwiązanie typu - po 3 nieudanych próbach zalicza zadanie.

Zamknięty wątek
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.