Zamknięty wątek
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 115

Wątek: Zadanie Kryzysowe - Cztery Wiatry - prośba o opinię

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Sam pomysł zadania kryzysowego jest świetny i wart powtarzania. Uważam, że w takich zadaniach nie mozna przeliczać wszystkiego czy się opłaca albo się nie opłaca....to jest gra i dobra zabawa.
    Moje uwagi
    Wrowadziłabym ciut inny podział zadań względem poziomu-chodzi mi głównie o inny podział najniższych i najwyższych poziomów- zwłaszcza wyodrębnienie poziomów 48-50.
    Natomiast wg. mnie nieporozumieniem jest zdobycie konkretnego łupu w danej przygodzie. Tu proponowałabym np. zdobycie określonej ilości surowca z dowolnych przygód-robimy po prostu przygody aż wpadnie 1000 granitu czy 2 tys mieczy żelaznych.
    Podoba mi się natomiast pomysł z produkcją premii, osadników, szkoleniem wojska czy przechodzeniem przygody z określonymi maksymalnymi stratami wojska.
    Dodałabym więcej zadań polegających na współpracy z innymi graczami- wspólne robienie przygód czy coś na wzór ściepki surowców trzech graczy w celu zaliczenia zadania ( zaproszenie tak samo jak do wieloosobowej przygody)

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.01.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    a ja z innej beczki...jak mamy zadanie ukonczyc skoro nie mozna dostac sie do gry?paranoja

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dokładnie logowanie to juz paranoja co do eventu to druga paranoja szczególnie ten azyl

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Zakończyłem ta zadanie na pod-zadaniu 5 (azyl bandytów, z dropem w postaci drewna egzotycznego). Nie będę tracił 200 mapek na następny. Przygoda jest nie opłacalna dla większości graczy, zaś wymóg to zdobycie granitu (mniej niż 1/3 szans)
    Zadanie kryzysowe zostało źle przygotowane w mojej ocenie, przez osobę która prawdopodobnie nie gra w tę grę.
    Ciężko mi powiedzieć coś dobrego na temat tego wydarzenia.
    Wydaje się, że tytuł to taki podtekst dla graczy co się stanie z ich gospodarką jak się za nie zabiorą. Pójdzie na ...

  5. #25
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie rozumiem rozpaczy i żali większości z Was. Pomysł godny pochwały - wreszcie coś dla znudzonych 50tek. Zaś co do samej nagrody, nie oczekiwaliście chyba, że dostaniecie młyn, silos i klejki za zrobienie wyspy i posłanie gamoni na poszukiwania desek? Pretensje o brak informacji o podzadaniach są chybione. Cała frajda polegała na tym, żeby nie wiedzieć czego się spodziewać. A ci, którzy liczyli jedynie na zysk mogli dać sobie spokój widząc, że drugi subquest polega na postawieniu elitarnego budynku. To chyba ewidentny znak, że nie będzie tanio. Ja olałem na samym początku, bo nie zamierzam budować śmiesznych budyneczków za 8k granitu, żeby sobie spały miesiącami. A przynajmniej do momentu, aż nie zawale granitem całych magazynów. I nie mam do nikogo żalu, bo nic nie straciłem.

    Pzdr!

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia

    Ewent i nagrody

    Nie wiem kto to projektowal ale skoro wymaga sie w zadaniu "niewlasciwy czas" wykonania misji, a nagrody za jej wykonanie kompletnie sie z wymogami nie zgadzaja to ktos sobie robi jaja.
    Azyl bandytow skonczony ale jako nagroda nie ma nawet 1 granitu nie mowiac o 600 co to jest
    Moze ktos to poprawi ile razy mozna robic ta sama misja nie rubcie z ludzi idjotow.

  7. #27
    Osadnik Awatar Steelkill
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    247
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Moje uwagi, które narzuciły mi się podczas wykonywania wydarzenia 4 wiatry

    1. Mapki są nie do kupienia za klejnoty lecz są tylko z handlu i od Odkrywców - co premiuje graczy z wyższym lvl - czytaj 50- tym. Bo oni tak naprawdę nic nie muszą juz robic i mapki sobie mogą zbierać, na niższych lvlach za mapki kupuje sie CR lub RB i gracze poniżej 50 lvla mało kto ma odłożone ponad 500 mapek. Dlatego dla 50tego lvla zadania powinny być odmienne.

    2. Ostatnie Zadanie z "Atakiem z Zaskoczenia" powinno być zadaniem typu ukończ przygodę a nie losowym dropem, gdyż tak jak napisałem powyżej możliwość zdobycia map jest ograniczona.

    3. Zadania typu wylosuj granit powinny być z Przygód które są bardziej dostępne (tak jak z Matczyną Miłością przykładowo) lub z alternatywą uzbieraj albo 600 granitu albo 1000 belek tak, że za drugim lub trzecim razem gracz ma szansę zakończyć zadanie

    4. Nagroda powinna być naprawdę wyjątkowa żeby rekompensować trud włożony w ukończenie zadań - niestety młyn i silos nie są żadnymi wyjątkowymi budynkami juz lepszy byłby budynek typu Wieża Piratów z Rezydencja Lodowa lub coś w tym stylu

    5. Proponuję by w okienku z zadaniem głównym był możliwy podgląd składowych zadań - teraz widać tylko nazwy zadań i gracz nie wie czy robić czy nie. To nie wymaga chyba jakieś szalonego informatycznego wysiłku.

    Reasumując
    POMYSŁ bardzo dobry - Nagrody NIESTETY nieadekwatne i nie specjalnie WYJATKOWE - POTENCJAŁ JEST - więc prosimy jako gracze o następne takie Zadania lecz "ciutkę" bardziej przemyślane.
    Ostatnio edytowane przez Steelkill ; 20.02.2013 o 20:29
    Świat milczy, Ty wołaj!
    ”Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi prawdę” (Platon)

  8. #28
    Osadnik Awatar Galmachar
    Dołączył
    21.12.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ja mam jedno pytanie. Posiadam 34lvl, miałem mała przerwę w grze. Czy w moim przedziale lvlowym to zadanie jest opłacalne i czy dam rade je skończyć?

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2013
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    Idzie zrobić. Tylko trzeba mieć szczęście.

  10. #30
    Osadnik Awatar sivy-devil
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    niestety-pomysł dobry a wykonanie jak zwykle-chała
    jak tak można? wydarzenie w którym wszystko zależy od losu???

    3 razy Azyl robiłem i granitu nie dało to jest skandal! a i oczywiście w ostatnim zadaniu również ma być granit ze Starych Przyjaciół-zaś los
    i z wydarzenia zrobiono sobie loterię w której nagrodą jest żenujący młyn wodny wraz z 500 kryształami dla 36-45lvl -śmiech na sali!

Zamknięty wątek
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.