Zamknięty wątek
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 115

Wątek: Zadanie Kryzysowe - Cztery Wiatry - prośba o opinię

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Tak naprawdę atak z zaskoczenia to jedna z niewielu przygód które opaca się kupować za mapki. Nie wpadnie granit, nie szkodzi, to i tak jest nieźle. Tyle PD do ona daje nie daje żadna z tak małymi stratami. Pomyslcie o osobach z lvl poniżej 46 które wydają mapki za Azyl w którym skaczący generałowie w ostanim bloku masakrują ich wojo. Ci skaczący generałowie czy jak to ktoś napisał teleportacje zmasakkrowały wojo już wielu osób w Banitach i Azylu.
    Teleportacje zaczęły się oczywiście od Walentynek. Tak nas BB ukochał.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Kolonia
    level 36-45

    5 Zadanie - Wytrenuj w koszarach daną liczbę Żołnierzy: 120 Znajdź 600 szt granitu podczas przygody "Azyl bandytów"

    No przecież krew człowieka zalewa jak za zadanie nie dostaje dropu z granitem. Co za inteligent to wymyśłił? Dodatkowo cały event na czas. Tylko pogratulować pomysłowości. Zadowolony jestem, że w końcu kończę przygodę a tu co? drzewo egzotyczne. No szlak może trafić. Teraz żeby znowu zrobić przygodę to trzeba kupić przygodę (ciekawe za co), wytrenować nowe wojsko (kozta) i inne pierdoły. Dopiero przeczytałem co jest dalej i widzę, że się w ogóle nie opłaca robić tego eventu. Nieopłacalny jest i za dużo nerwów. Wcześniejsze eventy polegały na przejściu przygody i tyle. Ale nie, "wybitni" i "inteligentni" ludzie pracujący przy tej grze stwierdzili, że niech się pomęczą, przygodę niech sobie z 5 razy przejdą i będzie fajnie. Mam swoje lata i żebym się jeszcze musiał denerować przez głupie pomysły w eventach. Ta gra miała sprawiać przyjemność, a nie podnoszenie ciśnienia.

    LUDZIE! NIE RÓBCIE TEGO ZADANIA!

  3. #13
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Ja juz dawno skasowalem i mam swiety spokoj

  4. #14
    Osadnik Awatar Kminiacy
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie będę dyskutować o opłacalności bo się dobrze bawię ale dopiero doszedłem do azylu bandytów bo 5 dni 3 odkrywców szukało granitu jak azyl mi tez tak pójdzie to mogę zapomnieć o zrobieniu wszystkich zadań w przewidzianym czasie

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.11.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Panowie zadanie się skończy to i problem zniknie,przecież wiadomo że nie dadzą wszystkim po 500 diamentów i młyn wodny.Ja jestem tego zdania że każdy event to nie dla graczy tylko na zysk dla firmy ,to tak jak z promocjami pomyślcie.
    Pozdrowienia.

  6. #16
    Osadnik Awatar nosiekleeds
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wy jak zwykle płaczecie . oczywiscie event jest niedociagniety ale miejmy nadzieje ze wyciagna wnioski . zasada jest prosta nie chcesz nie rób (klep ciagle te same przygody bo jak inne masz zrobic to płaczesz) ja tam mam ubaw bo wkoncu troche ozywienia jest i wkoncu poznalem jakies nowe przygody a nie tylko byk czarni i matczyna
    USZKODZONY OBSZAR SERWERA!!! PROSIMY SPRÓBOWAC PÓŻNIEJ !!! Pacnął bym go w łeb , NIE MOGE

  7. #17
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Szkoda, ze od poczatku nie bylo wiadomo jakie sa wszystkie zadania wtedy wiekszosc graczy by w ogl nie robilo jak sie powiedzial a to skonczyc trzeba zal surek tlyko

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowy Świat
    Dla podstawowy problem, to kłopot z logowaniem - właśnie straciłem 4 wieczór, usiłując się zalogować - muszę pracować, więc na grę mam ograniczony czas. Jeżeli nie mogę go wykorzystać, to nie mam szans na zrobienie eventu. Dlatego uważam, ze w przyszłości eventy mogą być rozpoczynane wtedy, gdy gra chodzi. Połączenie dwóch spraw - rozpoczęcia nowego eventu oraz wprowadzenia nowości technicznych (kolejka logowania dla stabilizacji serwerów) - to bardzo duży błąd, najdelikatniej mówiąc. Wkurza to na maksa graczy, bo nie tylko ja jestem wkurzony na maksa.

    Drugi problem, to tajemniczość BB - nie był znany na początku charakter eventu - gdy go poznaliśmy, od razu wiele osób widziało nadmierną losowość eventu. Gdyby było to znane od początku, wielu by nie zaczynało - a tak, jest mocne poczucie niesmaku. Podobnie było z Końcem Świata - do dzisiaj nie wiem, jaki był algorytm liczenia ilości przygód, które należało zrobić. Oczywiście, można "wierzyć na słowo" BB - alepo tym, co firma wyrabia, czy to możliwe?

    Generalnie event fajny, ale powyższe błędy powodują, że zamiast fajnej zabawy jest poczucie bycia robionym w... balona na ten przykład...

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.10.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Udało się po TRZECIEJ próbie Azyl Bandytów ukończony z granitem, kosztowało sporo, poległo sporo ale co za radość co za satysfakcja

  10. #20
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Za drugim podejściem Azyl Bandytów z granitem . Ale armia "leży i kwiczy"

Zamknięty wątek
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.